Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Canada (10)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Of, Corina, as fi vrut sa venim si noi la picnic, dar plecam la Quebec City la fratele meu. Este ziua lui pe 19 si face chef de chef.[alcool]. Sunt si eu de aceeasi parere, sa ne intalnim alta data, doar vine vara!

Si m-am uitat la meteo, o sa aveti vreme frumoasa. Petrecere frumoasa si vorbim.

 

toana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Emilly, eu nu plec [q], doar restul familiei. Pleaca in 1 si se intorc in 16 iunie. Dar, ce sa fac, ma bucur si eu pentru ei...

Oanadrag, sa-ti traiasa fratele! Si fetita mea e tot in 19!

 

Eu nu strivesc corola de minuni a lumii (L. Blaga)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by oanadrag

Of, Corina, as fi vrut sa venim si noi la picnic, dar plecam la Quebec City la fratele meu. Este ziua lui pe 19 si face chef de chef.[alcool]. Sunt si eu de aceeasi parere, sa ne intalnim alta data, doar vine vara! Si m-am uitat la meteo, o sa aveti vreme frumoasa. Petrecere frumoasa si vorbim.toana


id="quote">id="quote"> Oana, picnicul e duminica cealalta, pe 29 mai, nu asta...atunci te duci la QC?Catalina id="red">id="Verdana">[hippi] si [copil] Laura id="pink">(12 ian 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cata, am vorbit deja cu Corina. M-am trezit si eu in cele din urma ca de fapt plec la Quebec weekendul asta, nu celalalt. Asa ca, vin la picnic! Asta e, scuze, trebuie sa ma iertati, doar stau cu soacra-mea[:D]

Cred ca in astea 6 luni de stat cu ea o sa-mi ispasesc toate pacatele.[:(]

 

toana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci de intrebare, dar la mine ziua incepe pe la 6 dimineata cand se trezeste piciul meu. Atunci are chef de joaca, de mancare, de desene. Eeeeeeeeei, poveste lunga. De-aia pic de oboseala seara. Apoi pleca copilul la garderie. Apoi pleca sotul al servici, si apoi incep eu. Sa mananc, sa ma imbrac, sa plec. Si uite asa o alergatura toata ziua.

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Cricor

Ok, cu picnicul m-am lamurit.La Phoenix mergeti?Iselin, cand te-ai trezit de ai si apucat sa scrii?Eu incerc sa nu adorm aici la serviciu, si scriu repede repede pana vine sefu' :).


id="quote">id="quote"> Corina, eu daca vin la picnic pot sa fiu scutita sa mai merg la Phoenix?[:D]Catalina id="red">id="Verdana">[hippi] si [copil] Laura id="pink">(12 ian 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Era cat p'aci sa intreb ce e Phoenix [:I], credeam ca vorbiti de vreun oras, sau parc... Cand e? Unde?

Eu ma pregatesc sa ma sinucid psihic [:D] E ziua fetitei mele azi si mergem la Toys'R'Us sa isi aleaga un cadou... cred ca o sa ma intorc de acolo cu capul cat o banita... dar o data face 4 ani comoara mea, nu? Ce sa mai spun ca si eu de abia astept sa mergem, parca vad ca o sa-mi fie mai greu mie sa ma abtin!

 

Eu nu strivesc corola de minuni a lumii (L. Blaga)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...