Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Canada (10)


Recommended Posts

[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=30021"]Mamici din Canada (6)[/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33815"]Mamici din Canada (7)[/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37486"]Mamici din Canada (8)[/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40824&whichpage=1"]Mamici din Canada (9)[/url] Edmonton MJord (Gabriela) – Stefan (21 octombrie 2003) Mississauga Mitzi (Cristina) – Ioana Teodora (6 ani) , Luca Alexandru (20 noiembrie 2003) Khristin (Cristina) – Yasmine Alessia (3 decembrie 2002) Denisam (Denisa) Montreal Monbb1 (Monica) – Catan (Catalina) – Rayan, Cindy Sympa (Mariana) – Andrea (25 octombrie 2003) Lumy (Luminita) – Francesca (mai 2003) clau07 (Claudia) - Alexandra Dandanescu (Daniela) - Dania-Maria (19 decembrie 2002) rocs (Roxana) - Julia (10 octombrie 2003) ellap - Podeanu (Dana) – Denisa (3 octombrie 1995), Eduard anuca33 - David 5 ani si Antonia Ange – Robert (13 mai 2003), Maia (16 noiembrie 1998) onutza – Bryan Alexandru (26 februarie 2001), Sean Raphael (29 decembrie 2003) mimitete (Mihaela) – Anne (7 ani) , David Emilly – Ilinca Timea (Timea) - Mara Bianca Ira (Irina) - Sofia (01.02.2003) Casandra (Casandra) - Calin 4 ani Alex2004 (Lacramioara) - Gabriel (30 septembrie 2000) si Alexandru (20 februarie 2004) Crismaria (Cristina)- Emma (20 decembrie 2001) si Alessandra (17 ianuarie 2003) Daiana30 (Daiana) - Aris (28 octombrie 2003) Simona (Simonna) - Iselin - Anne (18.06.2003) Nelia (Cornelia) - Agata (28.06.2001), DNP 2.05.2005 Alina - Liz (24.03.2000) Mia - Luca-Nicolae (15.01.2002) Daneza13 - Tudor-Stefan 25.09.2003 si DPN 27.07.2005 Ana - Tudor 31.03.2000 Carmen77 - Matei 27.10.2003 Ottawa MarianaP (Mariana) – moosy (Anca) – Michael (29 septembrie 2003), Iulia P (Iulia) - Thomas Ottawa Hull Christina (Christina) – Victor-Andrei (24.05.2004) Toronto Pucku (Corina) – Stephanie (18 aprilie 2004) Cricor (Corina) – Luca (8.08.2001) Rosa (Rosa) – Silvia (30 aprilie 1996), Victor (03 ianuarie 2002) Irinel (Irina) – try – Alexandru DanaMario (Dana) – Joshua Parpalak – Paul (20 mai 2003) Andreea-Ana (Andreea) – Anais (26 aprilie 2003) Caro (Lidia) – Dan Andrei (24 martie 1996), Thomas Adrian (18 ianuarie 2004) CataD (Catalina) – Laura (12 ianuarie 2004) Claudya (Claudia) – Emma- Maria (25 iulie 2003) Catinca – Arabella – Angelo Zeeva – Miruna (07 ianuarie 1999) , Maia (23 noiembrie 2003) Dena (Denisa) – Luiza – Marco topsy-turvy Arabella (Arabella) Simona73 (Simona) - Andrei Dialori (Loredana) - Diana (9.11.2003) alona - Vlad (17.10.1997), Theodora (29.03.2004) Daisy (Bianca Dragomir)- Andreea (3.10.2002) adi_edi (Adriana) - Edward (19.10.2003) oanadrag - Chris (14 martie 2004) monat (Monica) - Alexandru (28.09.2004) Andreea - Nathalie (29.09.2004) Vancouver LauraB (Laura) – Diana Maria (11 martie 2003) DanaA (Dana) – Andrei (18 august 2000) AncaMAria – Woodstock Donia – Roxana (19 mai 2001) Eu nu strivesc corola de minuni a lumii (L. Blaga)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Fetelor care ati donat bani pentru Maria Larisa, se pare ca situatia ei s-a rezolvat. Acum trebuie sa hotaram unde sa mearga banii pe care i-am trimis.

 

Laura Oprescu

quote:musai insa sa vorbim despre ce si cum facem cu banutii,daca ii redirectionam catre alt copil in suferinta sau mentinem traseul..oricine are o parere ,astept sugestii si exprimarea dorintelor...
id="quote">id="quote">

 

adivio

quote:Laura, ai dreptate. Maria are acum suficienti bani si pentru operatie si post-operatoriu dupa cum spune Adi Mihalache. Sa-i redirectionam deci. Eu as opta pentru varianta Mihaita Hogas. Sa vedem ce spun si celelalte fete care au donat.


id="quote">id="quote">

 

Eu nu strivesc corola de minuni a lumii (L. Blaga)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Slava Domnului,

 

eu n-am mai reusit de data asta sa trimit banii, au mai intervenit niste probleme personale, n-am mai intrat pe forum, si acum aveam inima strinsa;

 

bine ca s-a rezolvat, si sper ca voi reusi data viitoare sa fiu de folos.

 

Ana

 

"Noi suntem trecatori ca iarba câmpului, numai muntii stau pe loc. Numai limba si datinile ramân sa vorbeasca despre trecerea noastra pe pamânt."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

Stiti pe cineva care pleaca in Romania si ar fi dispus sa ia un pachet cu haine pentru copii saraci? Am citit la subiectul "Un strigat disperat de ajutor" ca niste fetite de 7-8 ani ar avea nevoie de niste haine. Eu am hainele, dar n-am cu cine sa le trimit ca sa ajunga repede.

Chiar daca cine pleaca e din Montreal, trimit eu pachetul prin posta.

 

Multumesc mult

 

 

 

Corina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

draga mamicilor din canada ,am vrut sa va salut si sa va urez numai bine si sa va spun ca imi face placere sa fiu si printre voi , cele care sunteti atat de departe si totusi atat de aproape de noi.

eu sunt din focsani si ma numesc lorena nastase.as vrea sa ne impartasim pareri si sa ma primiti si pe mine in clubul vostru de prietene si daca pot sa fac vreodata ceva ptr voi , cele din focsani si de oriunde,o voi face cu placere. [canada][cheers]

 

Sa ai ce-ti doresti si sa iti doresti ceea ce ai....

 

Extras din regulament:

Nu abuzati de majuscule, culori, marimea textului

Nu abuzati de majuscule. Pe internet MAJUSCULELE sunt echivalente strigatelor (zbieraturilor). Nu abuzati de culori si nici de marimea literelor.

 

Moderatorid="red">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot eu.

Chiar nu pleaca nimeni in Romania de Paste?

 

E pacat de hainele alea care inca mai sunt la mine acasa in loc sa le foloseasca cineva care chiar are nevoie. Pot sa fac o cutie (nu mare) ca un bagaj separat, il duc la aerorport (Toronto) si in Bucuresti vorbesc cu sora mea sa se duca sa-l ia, sau un pachet care sa fie pus in bagaj. Hainele sunt curate, sunt de la alte fete tot de pe forum.

 

 

Corina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau Cricor, nu stiu pe nimeni sa plece de Paste acasa. Si nici mai incolo, de fapt.

 

Lorena, esti din Focsani? Am fost de multe ori acolo, am fini, o finuta si multe rude din partea sotului.

Ai dreptate, suntem departe, dar eu uneori ma simt atat de aproape... Tu ai vreun gand de plecare... la mare departare?

 

Eu nu strivesc corola de minuni a lumii (L. Blaga)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...