Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La France (32)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns

salutici din nou claudia ,

lector de disketa am instalat pe el chiar inainte sa-l aduc acasa ,dupa ce l-am cumparat insa am avut surpriza sa nu-l recunoasca !!!

da! este ultima generatie si se considera acum ca disqetele sint depasite ca utilisatie ,asa mi-au explicat de la mgazin asa ca a trebuit sa-l desinstalez caci nu-l puteam folosi!

cit despre stikul de care spui ,nu stiu ce este ,porti USB are destule chiar ,vreo 4 in spate si doua in fatada! explica-mi si mie ce este stikul ala poate ,poate ..........please![flo][flo]

 

Aura&Luca,3 ani!!!!

"Daca dragoste nu e nimic nu e"

http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/aurasupacurasu/album?.dir=/a58e

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Auras, eu am pierdut firul la povestea cu calculatoarele tale.

Cel nou are lector de CD si porturi USB cu duiumul si cel vechi are lector de discheta si ce altceva (port USB ?)

Ai incercat sa transferi pe o cheie USB sau e prea mica ?

Alta solutie ar fi sa le legi in retea pe cele 2 calculatoare.

 

Eu ma pregatesc de primit musafiri, tre' sa mai fac curat la etaj si sa mai calc.

 

(o paranteza, eu nu-mi mai pun intrebari unde e acasa pentru mine, insa mi se intimpla sa-mi dau seama ca am renuntat si lasat deoparte o buna parte din mine).

 

Va pup pe toate.

 

 

Mik.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut Mik!

e complicata problema mea cu calculatoarele !

cel nou are o multime de porti USB,media decive,multimedia card,smart media ,lector,graveur DVD,CD ,ADSL,etc!

Dar nu are: lector disquette si office-ul 2003 care mi-a expirat si trebuie sa-l cumpar!![bang]

Iar cel vechi saracul,nu mai merge la internet,nu-i mai merge nici lectorul de CD ,dar are toate logicielle pentru text:world,excel,publicher etc!

Am reusit in final cu chiu cu vai sa-i instalez cheia usb(desi nu are functie de "arrete" pentru cheie,o scot pur si simplu intre doua "glinotage"de led)

si i-mi fac lucrarile pe el ,le pun pe cheie si apoi le aduc in cel nou sa le imprim.........

Lasind la o parte toate astea caci m-au ametit pe mine daramite pe voi de cind ma tot pling pe aici........multumesc de aduc aminte cu calcatul ,am si eu o gramada care ma asteapta si ar fi timpul ........

Azi iar n-am iesit din casa deloc ,ma chinui sa "fabric" niste devise de lucrari de revétêtements de sols si murs,ma simt ca o drogata ......

Lu' tu nu ai din greseala posibilitatea sa-mi faci si mie un deviz?

S-au sa-mi trimiti un formular de deviz gol dar in care sa pot sa scriu eu date..........[dual]

(iarasi am iesit la cersit!!!)[biz]

 

Aura&Luca,3 ani!!!!

"Daca dragoste nu e nimic nu e"

http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/aurasupacurasu/album?.dir=/a58e

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor am primit azi de al nasa mea din EMIRATE o poza cu un baetel de 5 ani bolnav de o boala ce-i deformeaza corpul de mi-a stat inima in loc ,o pun la pagina mea personala sa o vedeti si voi daca vreti caci nu stiu cum sa o puteti vedea altfel ,dar cele care nu sinteti tari de spirit va sfatuiesc sa nu va uitati ,in special tu Nadia

 

 

Aura&Luca,3 ani!!!!

"Daca dragoste nu e nimic nu e"

http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/aurasupacurasu/album?.dir=/a58e

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aurelia, am eu un fisier excel pentru facut devize, office 2003 care te tot chinuie pe tine e office 2003 Pro cumva? dai adresa de mail stp., sa-ti trimit devizul si diverse alte chestii?

PS Ar mai fi OpenOffice care e gratuit ,aici care il descarci de pe net si e gratis, compatibil Office si n-ai probleme cu cheia, asta in ultima instanta

 

"Viata e ca mersul pe bicicleta: daca vrei sa-ti mentii echilibrul, trebuie sa avansezi. (A. Einstein)"

Cu bine,

Elena

Pozele noastre

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elena ,sarutmina pentru ajutorul tau ,ma intereseaza cel pentru facut devize sigur ca da!

cit despre Open office org 1.1.4 . daca despre acela vorbesti ,este singurul gratuit pe "télecharger com."l-am incarcat deja si-l folosesc cit de cit insa pentru text nu este super -super caci nu-i merge corectorul de ortofgraf,cel putin la mine in calculator nu-i merge !

poti sa-mi trimiti ce ai pe :aurasupacurasu@yahoo.fr caci am 250 Mo acolo! pupici multi si o mie de sarumina!

Office-ul meu este "office 2003 smoll editions for students end tichers"

PS. n-am putut sa pun poza aia la profil ca nu ma lasa forumul dar am pus-o in semnatura ,este in ultimul album cel care se intituleaza "pieces jointes"!

si textul de la poza aici:

Cleto is a five year old boy from Bogota, Colombia. >

> He is suffering from a very rare disease "elephantiasis

> cumerdi", and combined with undernourishment creates

> malformation in his bones. (see photo attached)

>

> For every person that sends this email, Cleto will get monetary

help > >

> for his treatment.

>

> God will bless you

 

id="red">

 

Aura&Luca,3 ani!!!!

"Daca dragoste nu e nimic nu e"

http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph//my_photos

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...