Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iulie-august 2004 (58)


Veve

Recommended Posts

Salutare

 

Astazi n-am intrat pe net fiindca am dormit impreuna de la 10 la 13.30 si dupa am iesit in plimbare prin satuc....o data singurele si o data cu tati.

 

Olivia id="blue">ma bucur ca s-a rezolvat cu viza.Sa fie cu noroc bona ! Am vazut pozicele...frumoase si alea in magazin si cele din fata casei cu gastele.Noi aici avem rate prin park[:D].

Anca(Naomi),id="blue">la noi e o placere spalatul pe fata...e asa haioasa.Ii inmoi un servetel in apa si dau in jurul gurii...sa vezi ce alearga cu limbuta dupa servetelul meu ca sa-l bage in gura...e o distractie!

Carmen,id="blue"> pupcim pe Ilinca[pup] sa se fac bine repede.

 

e tarziu ...am fugit la somn...

 

pupici

 

Felicia si [bibe]Andreea

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns

 

Buna dimineata,astazi la noi se anunta o vreme urata,[pic]asa ca vom sta in casa[:(].Cum v-am spus si aseara,pitica ieri a fost franta si aseara a adormit fara [baie],s-a trezit in jur de 22,a papa 250ml de laptic si [nani]pana dimineata la 6.30 cand s-a trezit cu un chef de viata,si eu sunt [|)][bang].

 

Adinaid="red"> si Naomi la fel merge,in premergator cu toata talpa iar cand o tin eu pe varfuri,eu cred ca toti sunt la fel.

Pako id="red">am vizionat [foto]voastre,doua fetite frumoase foc,iar mami arata asa de bine[ispita]si pitica asa de scumpa prin parcare,cred ca a fost mare bucurie pe capu'ei[;)].

Oliviaid="red"> felicitari pt viza si acomodare usoara la bona;am vazut poze,e haois tare Luca in parc cand vrea sa mearga singur[:D].

Simonaid="red"> dar ce bine ii sta lu'Luca in rosu[olala]!

Carmen id="red">multa sanatate la Ilinca,[pup]

 

Bb-ei vostri cat dorm peste zi?Naomi imi doarme ff putin,in 2-3 reprize de cate 30min;mie mi se pare ff putin pt varsta lor,nu mai spun ca sunt zile cand doarme doar 30mi,de exemplu ieri[bang]

 

o zi buna va doresc,[pup]

 

Anca [mamica] Naomi Ioana(22.07.04)[fetita]

 

http://community.webshots.com/user/naomi_ioana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineatza!

Adina, e normal sa calce asa pe varfuri ptr ca nu stie inca sa isi distribuie greutatea pe toata talpa. daca se sprijina bine atunci cind e incaltat asta conteaza.

Carmen, sanatate multa Ilincai sa se faca repede bine! [pup]

Olivia felicitari pentru viza bonei, sa fie intr-un ceas bun si sa se impace bine cu Luca!

eu deja trebuie sa inchid usile la camere ptr ca grasunu se face pierdut printr-o camera..si eu trebuie sa alerg sa vada ce mosmondeste pe acolo. acum e nervos pe mine ca i-am inchis usa la dormitorul mare si bate in ea si tzipa. mama rea ce sunt!

va pupam si va dorim o zi super!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intru ei io un miez de noapte...

Oliviaid="blue"> felicitari pentru bona... io din pacate nu am reusit sa aduc persoana careia i-am facut chemare... refuzata pe motiv ca relatia de rudenie e vaga[bang][bang]... noh... eu cred ca s-a cam fasticit la interviu... acum cautam pe cineva local, macar si pe o perioada mai scurta...

Si l-am vazut pe frumosul Luca... trebuie sa ii iau si io la a mea baticut din ala... e un scump cum sta el in cos la magazin..

 

Maniid="blue">, pantofiori din aia am primit pentru Bianca si ii mai dau prin casa... se pare ca cei de pe site-ul Robeez spun ca, conceptiile ca glezna trebuie tinuta fixa sunt invechite... sa fie oare chiar asa?..

 

V-am pupat ma duc la nani! O zi buna si insorita va doresc acolo in Ro! Noapte buna America!

 

 

Anca & bb Bianca (19 iulie 2004)

 

http://community.webshots.com/user/aneagu100

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Eu pe scurt ca de obicei ca ma iau astia de buna si ma ingroapa in hartii.

 

Am pus poze noi cu smecherul meu care agatza gagici un pic mai mari ca el in parc.

 

Andreea si Matei zambaretzu'

 

http://community.webshots.com/user/andreea_ciontu

Povestea nasterii: http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43944

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare !

am mai scris un mesaj dar s-a pierdut in neant!!!

Roxana , cum strabatae Patrick toata casa ? in premergator sau de-a busilea ... stiu ca nu-i o etapa obligatorie dar trae mi-ar fi placut si mie sa-l vad in patru labute .. sunt atat de scumpi !!!

 

Anca , Luca doarme dimineata de la 9-11 , la amiaza 13-14 si seara mai baga un somn 18-19 ... cred ca ne mosteneste pe noi , niste somnorosi !!!!

 

eu pe Luca il imbrac mult in rosu ca mi se pare ca-i sta bine .. de fapt in-afara de roz si lila .. are toate culorile

 

ce mai stiti de Lia ? cum se mai simte ?

pupici

 

Simona si bb Luca

http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...