Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iulie-august 2004 (58)


Veve

Recommended Posts

Mitzura....ref la pantofiori sa stii ca si eu la fel am citit si drept urmare i-am luat din aia Robeez care sunt fff. usori si talpa e de piele intoarsa ( cit sa nu alunece) si arata ca ciupiceii pe care-i purtam la gradinita .

Prin casa sta numai in ciorapei si cind se mai incalzeste o sa stea numai in picioarele goale...cel putin asa se recomanda 'afara'.

 

 

Mani si [copil] Alex

http://community.webshots.com/user/manihall

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns

A adormit intr-un final...dupa ce ne-am zbenguit prin pat o jumatate de ora.

 

Daaaaa....e pamant!hehe,dar n-a apucat sa-l bage in gura....

 

Papadie,id="blue"> te inteleg f. bine cu aprtamentul.Si noi stam acum in unul cu 3 camere, plecat de la 2 camere.Bucurie mare pe noi crezand ca o sa avem mai mult spatiu.Dar de unde...parca pe zi ce trece ni se pare tot mai mic.

Si bombonica mea ma pupiceste cam tot asa....apuca cu gura de barbie si nu-i da drumul pana nu mi-o smotoceste de cateva ori.Face ca un catel din ala care scutura un papuc cu botul...hehe.

Simonaid="blue">,deci am vazut io bine in poze ca aveai parul mai inchis.Ce-mi place cum ii pui lu' Pufulescu baticutul pe cap...ii sta tare bine.

Ancaid="blue">, multumim ca ne placeti.Andreea doarme ceva mai mult....adica dimineata 2 ore-2 ore jumate si daca am noroc mai baga si o ora pe la 17,18.

 

Vorbeati de pijamalute....eu nu ma mai chinui sa o shimb...doarme in ce are peste zi.E chin mare la noi cu imbracat si dezbracat.Nu mai zic la pampersi...ca alerg dupa ea pe masa aia.Nu vrea sa stea decat pe burta si atunci nu sta linistita, se foieste si vrea sa stea in 4 labe...la noi a ajuns greu de tot schimbatul pampersului.

 

Felicia si [bibe]Andreea

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare la mamici!

a plecat sotu' azi si iar am ramas singuri pt vreo saptamana. acum l-am culcat iar pe matei si am zis sa vad ce mai faceti. azi n-am chef sa fac nimic, asa ca am avut timp sacitesc ce-ati mai scris si poate mai pun si niste poze.

vad ca discutati mult problema cu incaltatul. matei are si niste ghetute cu glezna dar in premergator il pun mai des in botosei nrmali, cu talpa din aia de cauciuc sauce o fi. mi-e mai comod asa si oricum vad ca parerile sunt impartite. faza e ca de cand i-am luat premergator nu mai merge bine tinut de manauta. eu am fost impotriva premergatorului de la inceput dupa ce am citit pe internet si dupa ce mi-a zis si dr. dar nu prea am avut incotro pt ca sunt singura cu el si uneori nu mai sta in nici un fel. asa cu ala isi face de lucru. si nu il las decat maxim jum de ora-o ora adunata intr-o zi.

baga o viteza cu el si uneori merge bine, dar de cele mai multe ori calca aiurea, intr-o parte sau se leneveste si se lasa pe fund si s-a prins ca daca isi da putin vant cu varfurile picioarelor cand sta in fund se duce. asa ca nu prea stiu cum sa o mai dau.

chiar citisem ca ii intarzie mersul si cred ca asa e. pt ca acum dc mergi cu el de mana nu mai are aceeasi stabilitate ca inainte sa il pun il iau. isi arunca bazinul in fafat si se balangane asa........in patut se ridica singur demult si se si lasa singur inapoi, se tine doar cu o mana dc are treaba cu cealalta, dar cu mersul e de bela. voi ati constatat vreo schimbare de cand cu premergatorul?

ma uitam la cat am scris si am vazut un text compact, greu de urmarit, dar sa stiti ca eu bag viteza de fiecare data cand scriu si nu mai am timp sa mai caut si ranjiti din aia galbeni.

si stiu ca si voi stati singure in timpul zilei si nu vreau sa ma vaicaresc dar eu si dus fac in jum de min iar baie pe cap decat dc vine cineva pe la mine.macar daca ar fi fost si tati seara cu noi..... acum cand a plecat nu mai putea sa se deslipeasca de puiut.

s-a trezit !!!!!

pupici !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...