Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de noiembrie-decembrie2004(38)


Veve

Recommended Posts

quote:Originally posted by mikimi
quote:Originally posted by bumbacel

Buna fetelor,Raportam vaccinul de 4 luni. Urlat ca din gura de sharpe dupa care somn de voie. Avem 7200g si 63cm.As vrea sa incep cu suculet de maine.


id="quote">id="quote">bumbacel dar de ce vrei sa incepi diversificarea ? asa ti-a recomandat pediatrul sau tu vrei ? Tudor nu papa doar san?http://photos.yahoo.com/mikiparisa poze din parc cu feteleMiki si Alexander (12.12.04)
id="quote">id="quote">Tudor e in continuare constipat. Ma gandesc ca o sa-i ajute suculetul. Pediatrul mi-a recomandat suc de la 2 luni jumate. Si nu stiu..asa simt eu ca trebuie sa fac :)bumbacel [mamica] ingerasului Tudor (9.12.2004)Poze
ajutati-l pe mihaita!...[floare3]id="Tahoma">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 161
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Fulguid="red"> nu esti singura care spune ca Vladut seamana cu tati, asa e, da' ochii si eu si tati ii avem la fel, asa ca nici la ochi nu pot spune ca seamana cu mine...da nu-i bai...inseamna ca il iubesc [bis] mult pe tati si i-am facut copie[:D]

 

fetele, hai ca va stresez, dar e f important ptr mine sa stiu ce sa cumpar...aruncati un oki aici, aici si aici dati-va cu parerea, merita Philips-ul ala???? Adica face ce-mi trebuie mie ptr bb? Ca tot asa ne-am tras si cuptor cu microunde, full option si nu-l folosim decat la incalzit...sa nu iau ceva ce nu-mi trebuie...saru'mainile ptr sfaturi

[pup]

 

mamiid="blue">[9cer] si [bibe]vladut(15 nov.2004)id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mike multumesc pt foaia de la culcer[pup]

onitza eu abia acum am vazut pozele cu paulica din albumul tau...e mare si dulcel si ...cam seamana cu tati. pai daca bine am vazut e cu o alta fetitza[olala]. nu-i nimic, nu-i zic lui biencutza.

hehehe nu stiu daca ati observat, tudor nu curteaza nici o fetitza[:D]. nu a fost mami mai "vigilenta", dar lasa ca o sa gasim noi fetitza si pt.el

 

[mamica] gemenusilor BIANCA id="red">si TUDOR id="blue"> - 03.11.2004

 

pozele noastre

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ADRIANNAid="red">, esti scumpa foc...pai, deh, vezi si tu cum sunt baietii din ziua de azi, pe incercate (si pe luate [;)]), da' sa stii ca BIENCUTZA IOANEIDU id="red">e foarte vigilenta, adica vorbeshte mult si fapte - deloc, Paul a luat-o de mana si ea , cred ca il certa, da' daca mami cu tati lui Paul sunt "bobuni", ce sa-i faci??? Din cate stiu si Biencutza e "promisa" baietzelului lui MAMALUIDAVID, nu????? Biencutza e oricum favorita lui Paul...mereu ma intreaba de ea!!![;)][dual] Tu cum te mai descurci? ce mai faci???

 

Onitza & bebe Paul

http://community.webshots.com/user/fix_indiferent

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aimeid="red"> noi ne-am gandit sa alegem intre Moulinex DFC547 (5.6 mil la Altex) si Philips 7754 (5.5 mil la Domo). Dar de aici incolo nu stiu ce vom face. Sa vedem cum stam cu banii ca nu-mi dau seama inca daca merita investitia. Parca l-as lua pe Y36 de la moulinex din Cora.

 

 

Otilia si Ana Maria

http://photos.yahoo.com/otiliavermeulen

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aimeid="red"> iti recomand asta si sa-ti mai zic ceva: eu nu folosesc inca storcatorul ca la cat suc fac pt.ei mai mult am de spalat storcatorul. sincer eu nu folosesc decat blenderul vertical si-ti recomand acelasi lucru. eu am mixerul vertical de aici (HR1351) si sunt foarte multumita, ti-l recomand cu caldura

"shoping" placut[pup]

 

[mamica] gemenusilor BIANCA id="red">si TUDOR id="blue"> - 03.11.2004

 

pozele noastre

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

onitza id="red">am si uitat sa te intreb cum esti dupa operatie. si eu am ochelari dar e doar o usoara miopie...de la invatatul noaptea mi se trage[bang]. si sunt si sensibila pt ca am avut conjuctivita la amandoi ochii si am eu asa o "chestie" cu ochii. biencutza e putin racita cred[:(]. nu are febra doar ii curg mucisorii, fornaieste cu nasucul...i-am dat un paracetamol si-i mai dau inainte de somn. ce sa fac!!!! nave[il]ta intre camere, ca bianca voia somnic, iar tudor joaca. asa ca ei inainte de somnul de noapte dorm fiecare in alta camera, pe canapea. cred ca ma paste si pe mine ceva ca ma ustura gatul si-mi curge nasul (cred ca eu i-am transmis microbii biencutzei[q])

asa rau imi pare ca nu poate tati sa puna poze, are nus' ce probleme cu programul cu care transfera de pe camera pe pc, ai sa vezi ca e o dragutzaaaaaaa. tudor e smecherel si tare-i iubeste mami ca doar sunt ai mei[il]

 

[mamica] gemenusilor BIANCA id="red">si TUDOR id="blue"> - 03.11.2004

 

pozele noastre

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Onitza,si eu ii pun banana la sucul de la ora 10,dar n-am oparit-o,o pun asa natur.Eu am mancat mango crud (adica era bine copt dar nu era bagat la cuptor) si mi-a placut mult.

 

Eu la inceput am copt marul si l-am amestecat cu suc de morcov,apoi si cu suc de portocale.Acum ii dau direct mar crud ras + suc morcov + suc portocala + banana,toate crude.

 

Eu am mixer vertical Braun si sunt foarte multumita de el.Paseaza fructele pt suc si legumele pt supa foarte,foarte fin.Si,cum zice si Roserb,imi place ca are paharul ala gradat si ca se spala foarte usor,practic e o singura parte detasabila care trebuie spalata.In plus,de ce vreti voi sa dati atatea milioane?Mixerul vertical Braun era 900000 in Carrefour si o prietena si-a luat saptamana trecuta de la Altex mixer vertical Moulinex cu 600000 lei.Chiar nu aveti nevoie de scule complicate.

 

Bumbacel,eu folosesc razatoarea de plastic pt mar si morcov : le rad apoi le storc prin tifon.Si eu am inceput diversificarea cand am simtit eu ca e momentul.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Onitzaid="red"> pentru pasaport am depus actele pe 2 apr si e gata pe 21 apr.Cam 20 zile calendaristice.daca te grabesti ai timp.

Daca mergi cu bebe ai prioritate in corpul C camera 1, dar nu merge cu carutul ca nu incape pe usa, sau ia-ti ajutor.

 

Tryid="red"> cum mai e alex ?

 

http://photos.yahoo.com/mikiparisa

 

poze noi

Miki si Alexander (12.12.04)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...