Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de noiembrie-decembrie2004(38)


Veve

Recommended Posts

  • Răspunsuri 161
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Aime, La multi Ani!id="red"> draga,sa fii sanatoasa si voioasa si sa te bucuri de Vladutul tau dragut!

 

Otiliaid="red">, sa-ti traiasca sotul!

 

Dimineata m-am delectat cu poze- Violetaid="red">, o draguta fetita ta, fetelor "plimbarete" sunteti niste frumoase si voi si bebeii. Neaparat trebuie sa apar si eu la intalnirile voastre, numai sa se stabilizeze odata vremea si sa fim sanatosi cu totii.

 

Astia mai bine s-ar lasa de meserie cu prognozele meteo - auzi, azi 23 grade?!?! sa fim seriosi! - si mai bate si vantul asta care te ia pe sus.

 

Ai mei copii sunt bine, Bianca mai trage de nas, Mihnea e OK, numai bubitele sunt inca acolo, desi parca mai micute!Acum am un copil mov in cap si altul albastru cu verde la fatza, Bianca s-a pictat cu carioca pe nas, buze si obraji, din spirit de solidaritate probabil , si nici macar nu prea iese culoarea, sunt curioasa cum o duc maine la gradi in halul asta...

 

Vad ca in ultima vreme , de cand mananca la pranz 200 ml piure de legume+ carne, Mihnea cade lat imediat dupa masa, si doarme, ca in vremurile lui bune , vreo 3 ore.

 

Stefaniaid="red">, dar mare mancacios mai e David, unde incape atata laptic?

 

[pup]

Roxana&Co

 

 

http://f2.pg.photos.yahoo.com/roxanaserbanescu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele!am intrat sa va salutam si sa va spunem ca suntem bine,am avut un week-end plin:am fost sambata la un baby-shower iar duminica la"hana mi"adica la privitul florilor de sakura(cires).ne-am luat cu noi mancare si am papat-o sub copacii incarcati de flori.a fost super!am pus pozici aici

 

de astazi am introdus cartoful in supica si i-a placut fff mult lui KEN.mai bea si suculet de mar dupa care se linge pe la botic ca ar mai vrea.

 

octy,KEN(1nov 2004)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by bits

buna fetele!am intrat sa va salutam si sa va spunem ca suntem bine,am avut un week-end plin:am fost sambata la un baby-shower iar duminica la"hana mi"adica la privitul florilor de sakura(cires).ne-am luat cu noi mancare si am papat-o sub copacii incarcati de flori.a fost super!am pus pozici aici


id="quote">id="quote">[:-)))]da ce mancati voi mey de sunteti asa frumosi? cred ca nu lapte de soia ca unii dintre noi, nu?P.S : da ce se intampla mey in poza aia cu "pedeapsa burticii"..ca parca aia ar incerca sa faca pipi in sticla de cola..sau ....?[8D][:-)))][:-)))][mamica] lui David voinicelu', tras ca prin inelu' (1 dec. 04) id="Arial Black">id="size1">pozitzeid="green">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bitsone, ca de fiecare data aveti niste poze haioase foc si nu ma mai satur sa va privesc cat sunteti de frumushei amandoi.[pup][pup]

aime, la multi ani! sa fii sanatoasa si fericita

[s][s]

otilia, la multi ani pentru sotul tau sa fiti fericiti impreuna[pup]

mamalui david...mey dar ce baietzel mancacios ai...ce-as vrea si eu sa fie ruzi asa....dar sa fie la fel ca david...noaptea sa nu vrea papa hi hi...daca nu mai vorbim pana atunic...drum bun si calatorie usoara catre casa.[pup]

roserbitzo, oricat de "zmangaliti" ar fii si bianca si mihnea tot sunt doi frumosi[pup][pup]...multa sanatate

eliza5...abia astept si eu sa faca ruxi 4 luni si sa incep si eu cu cerealele...sper insa sa doarma si mai bine noaptea.

azi nu am scos-o pe ruxi decat pana la mama...era asa un vant si ridica asa un prsf...ca imi intra tot in ochi si in gura...asa ca am renuntat sa o mai scot afara.

l-am luat pe alex si l-am dus la mc, la cumparaturi si apoi 5 minute intr-u parc...care la prima vedere parea super frumos si super curat...numai ca nu stiu cum alex a calcat pe un ciob de sticla si ciobul a patruns prin pantofior, a taiat talpa pantofului si l-a zgariat un pic si la piciorush...noroc ca a fost doar asa...la suprafatza ca altfel cred ca lesinam.

acum a fost tati si i-a cumparat alta pereche de pantofiori.

pe ruxi saracutza am abandonat-o la mama de azi dimineatza...fiindca alex a vrut sa doarma la noi de pranz si abia la ora 18 se mai trezeste...pana atunci ma duc sa mai stau si eu putin in pat.

va pup si va urez o dupa amiza placuta[pup]

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FULGU id="red">are la spate legata de burta o atza cu o carioca.pedeapsa a constat in introducerea cariocii in sticla,si cum era la spate iar ea cu burtica a durat ceva.sa stii ca am ras si eu si sotul,nu ne-a trecut prin cap ca ar putea fi interpretata poza si in felul ala,oricum ai fost cool.de papat papam in continuare san si cand ramanem fara nik in tzati ne dam la bibe,sa stii ca si laptele pe care-l folosim noi contine soia(nu in totalitate),ulei de peste,ulei vegetal,lapte de vaca degresat si devitaminizat.in rest papam supica de cartof+morcov si deocamdata am gustat sucul de mar.

 

MONICid="red">A ce noroc a avut ALEX,wow.pupici ca iconite nu am

 

 

AIMEEid="red"> LA MULTI ANI(pt sambata)multa bucurie si putere sa-l cresti pe VLADUT.

 

octy,KEN(1nov 2004)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...