Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scorpiutzele-pe unde sunt? (7)


Recommended Posts

neata ,fetelor[grup]!e un frig la mine sau cred ca am o zi proasta.trebe azi sa incep operatiunea epilare si mi-e o tarsa[zid].spre deosebire de voi,am dormit foarte bine.mai ca as mai trage si acum o repriza de somn,dar.......

mandra mea ,in afara ca ma intreaba cand vine tati(chestie care ma face sa am o jele in suflet...[q]),vad ca se comporta in limite normale.adica nici mai cuminte nu e,acum e poreclita xena la gradi,caci ieri i-a luat pe toti la rand.[haibat]

va pup pe toate.[bis]aaa,am uitat sa va spun ca iar mi-a venit in cap ideea ca vreau sa slabesc.parca as incerca si varianta lui syd cu apa,combinata cu mere si biscuiti.credeti ca o sa mearga?[:D]m-am saturat de regimuri stricte,in care tb ori sa gatesti,ori sa scoti o groaza de bani din buzunar.

sa auzim de bine.......[dual]

 

Ema

 

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/sed_lex2002/album?.dir=f43c&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/sed_lex2002/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 155
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna, fetelor ! [hia]

Si la mine e rece, Emaid="purple"> ! Acum [pic] si sunt 7 grade.

Ema, de ce vrei sa slabesti, caci mie nu-mi pari grasa ? Cel putin la fata si gat.

Miraid="purple">, adresa corecta este,

http://pg.photos.yahoo.com/ph/miraklucker/my_photos

Dar este un album privat si nu putem vedea pozele. [:(] Trebuie sa intri la "Privacy Settings" si sa alegi optiunea "Public", apoi "Save", pt. a putea vedea si noi pozele. [:)]

Monicaid="purple"> si mie imi place la nebunie tortul cu frisca si fructe. Si tot asa il fac ! [;)]

Elenaid="purple">, ce hobby-uri are sotul tau ?

Al meu este cu pescuitul si se bucura de orice carlig, damil, mulineta sau undita(rivala mea, mai demult [;)]).

Va doresc o zi cat mai frumoasa ! [pup]id="blue">

 


Ninaid="red">, mami deid="blue"> Nina-Cristinaid="red"> (10.01.2002), Povestea nasteriiid="blue">

 

Copilasi din 2002

id="blue">

 

Copii capricornid="blue">

Scorpiuteid="blue">
id="right">id="size2">id="Times New Roman">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nina,id="blue">ce inselatoare sunt pozele.am niste solduri si un fund....[grasa]nu vreau sa fiu trasa prin inel,dar acolo un 5 kg,sa arat ca femeie de casa bine,nu de alta dar am facut un pic de burtica.

cat despre frig,m-am mai incalzit un pic,am inceput programul de infrumusetare(chipurile!!) si am intrat in priza.mai fac un pic de curatenie si mai ca intru in calduri...[:D]

 

Ema

 

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/sed_lex2002/album?.dir=f43c&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/sed_lex2002/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am adormit cupilu' si eu vrea sa ma duc langa el, dar musai sa va bat la cap un strop!

Nina, daca ma gandesc la un hobby pentru huzband, mare bucurie i-as face cu o "fimeie" mai nuda, nu cred ca i-ar displacea[bang], din pacate[bang][bang][bang]! Sa vezi ce or sa il sune matracucile luni, nici nu ma mai gandesc ca ma ia cu nervi!

Hai ca ma duc sa ma adorm si pe mine, am facut treaba la greu azi!

Vad ca debitez numai aberatii[bang]!

va pup, Elena

 

Mamiid="red"> ”de George”id="blue">

Povestea_nasterii

Poze

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele...eu toata dimineatza am fost iar la banca si la adras si am tot platit pe-acolo tot felul de tampenii.comision, accize, etc...si abia pe la ora 17 a zis ca ma suna tipul de la adras sa iau masina daca nu...maine[bang]...sotzul a trebuit sa mearga la servici a stat si el ce-a stat cu mine si apoi a plecat ca intarzia...acum astept sa vedem daca ma suna tipul...

mira...nici acum nu merg pozele

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

M-am certat cu sotul IARASI[bang]! Cred ca incet incet ma cam satur de figuri si de mofturi si atitudini sfidatoare! Sunt genul care rabd pana la un punct si tare mi-e teama ca punctul ala deja il vad[bang]! Trebuie sa ma gandesc cum sa fac sa ii mai schimb comportamentul (cred ca visez acum!) si sa devina mai uman in relatia cu mine!

Monica, sa iti stapanesti sanatoasa masina! Uite, esti parca a doua dupa Alina (Lorelai) care si-a luat masina din grupuletul nostru[cheers]! Beau pentru voi! Tu cum o botezi?

Va pup, fug ca sunt nervoasa[mariaj], nici sa am bucur de performantele copilului nu mai pot![bang]

Elena

 

Mamiid="red"> ”de George”id="blue">

Povestea_nasterii

Poze

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Scorpiute!

 

In sfarsit reapar si eu.Ieri nu am avut timp sa intru deloc pe net si azi dupa ce m-am intors de la Calarasi(cu 180-200 km la ora [:D])am incercat sa va scriu,dar Iris a insistat ca "nu"avea ea treaba la PC,sa scrie un referat ceva [bibe],motiv pentru care ne-am cam certat pe laptot si bineinteles ca am cedat eu (parca seamana cu tasu'nu vi se pare?!)si pana nu am culcat-o m-am facut ca nu mai vad PC-ul![:)]

Ce sa va spun cum ma asteptam "sosu" nu a zis nimic in legatura cu discutia avuta,s-a facut ca ploua,nici eu nu am mai zis nimic.E ca si cum nu a existat!!!Poate ca nu ar trebui sa mai pun nimic din ce spune el la suflet,ca nu are rost vad,dar eu ma atac mereu.Nu mi-e teama de el,Esme,ar fi culmea,insa imi pare rau ca nu-si poate depasii anumite limite si sa poate discuta calm orice situatie.Si eu sunt cu gura mare si nu tac si asta il irita si mai mult.Dar iata ca cu timpul invat sa tac(caci am vazut ca nu rezolv nimic punandu-ma impotriva lui)si sa fac ce gandesc.Ieri aratam bine si eram in copania lui si a altor doi barbati care m-au si complimentat si sa-l fi vazut pe 'nealui ce punea mana pe mine(ca sunt a lui...[vampa])

Syd,intr-adevar e baiat bun in esenta si se pare de "casa" si chiar nu e genul care sa se entuziazmeze cand vede o fusta(fapt care ma bucura intu fel),ba e genul dur,intangibil,cine stie poate ca asta m-a si atras la el,caci inainte nu cunoscusem astfel de barbati!Eu nu as putea sa stau cu el si sa-l ignor,ma chinui ingrozitor,o fi din cauza faptului ca il iubesc?!Nici lui nu-i place dar cand face din ambitie poti sa tai in carne vie ca tace!

Hai ca iar povestesc de el si e in centrul atentiei...

 

Deci eu:nu am ajuns inca la sala ,dar de data asta chiar nu am avut timp,dar ma duc,ca va amenint de mult [zz]

Mai noi imi cumpar flori din piata si tare imi plac si miros frumos si e primavara in casa!

Operatiune olita,sau wc la noi se amana vad(bravo Elena),cred ca deja se joaca cu noi de-a kk,o punem pe wc si doar se screme.Asta dupa ce dimineata s-a ascuns dupa jucarii si a facut pe covor...si ce-am mai spalat!

Emma,pupici lui Xena,ca tare frumusica e semana cu mamica ei.Chiar ca nu mai zambisem de mult!

Monica sa o stapaniti sanatosi.si chiar ma gandeam la voi cele cu doi copii ca sunteti mame eroine[dual],eu ma gandesc cu una ca e greu.

Carmen,deci vine de Pasti deci trece postul,deci...la treaba.Cat timp a lipsit?Pupici muuuulti la fata!

Elena,lasa-l mai in pace,al tau are alta buba si te-a prins ca te oftica cu mandrele lui(chiar si asa teoretic vorbind)si inchipuiest-ti cat ai mangai orgoliul.Asa se crede si mai si decat e.Lasa-l sa creada ca poate face orice,ca nu-ti pasa,dar sa aibe grija!? [neand]

 

Si apropos' de retete,ce vrednicute sunteti [flo] eu nu ma prea agit cu prajitureala,mai ales ca unica chestie pe care o mai face el e tiramisu a la italiano(ca la mama lui)adica care e supersi chiar nu vreau sa-mi delege tot mie responsabilitatea asta.Oricum sunt cu ochii pe voi si mai prin si eu vreo idee!

 

Va pupicesc pe toate [pup][pup][pup] chiar daca nu v-am amintit acum!

 

IRI SI IRIS...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...