Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de Constanta (31)


Recommended Posts

Buna ziua!

 

My Girl(Oana), vaaai cum trece vremea! 36 de saptamani? Poate tu, care-i dus burtica atata vreme ai simtit trecerea timpului altfel, dar eu, am impresia ca a trecut ca vantul!

Cum au zis si fetele, epidurala implica un anestezist, ceea ce ar trebui sa te asiguri, daca ai vreun gand. Trebuie sa te vad zilele astea, sa-ti dau cartea mea de capatai, ca acushi aud oaaa,oaaa!

 

Cornelia(si alte persoane interesate), noteaza!

 

Dr.pediatru DUMBRAVA CARMEN, Tel: 0722.950.950

Cabinet: Str.Bogdan Voda - Langa BancPost. Mai exact, dupa banca, pe partea stanga este depozitul Sicomar si chiar langa o casa alba P+2.

 

Racushoarele Cristina[indecis]&id="size4"> [:p] Alexia id="Comic Sans MS">id="size2">id="teal">

crixia@gmail.com

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Crixia, crede-ma ca nici eu nu realizez cum a trecut timpul! De fapt,eu nu realizez nici ce burta mare am! Doar cand trec pe langa o oglinda mare sau pe langa o vitrina ma minunez, ca nu recunosc persoana care se reflecta! Eu acasa inca nu mi-am instalat oglinda mare, deocamdata ma multumesc doar cu cea pana la bust de la baie. Asa ca...timpul a trecut si mai avem putin - presimt eu ca imediat dupa sarbatorile de Pasti. Termenul meu e in jur de 15 mai, dar nu cred ca o sa rezist pana atunci.

Cu epidurala sunt in mari dubii (parca nu mai vreau) - azi am mai prins curaj, mai ales ca am auzit povestioare dragutze despre nasteri. Mi-am achizitionat un ceai de frunze de zmeura, despre care am auzit ca ajuta la usurarea si scurtarea travaliului. Nu stiu cat de real este, dar rau nu are ce sa faca. Macar moral sa ma ajute.

Deci, Crixia, noi nu am mai vorbit chiar de multisor, cand ai timp spune-mi si poate reusim sa ne intalnim.

 

Pupici la toata lumea,

 

Mygirl si Alexandra (36 sapt)

 

Poze

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[q][q]Azi nu am mai iesit afara si m-am cam plictisit in casa...

Sunt cam morcovita...nu stiu de ce...nu am nici un motiv sa fiu altfel si asta ma sacaie...plus ca mi s-a pus i o mica pata la un subiect de pe Dc si asta cred ca m-a tuflit mai rau[q]

Cornelia ma primesti si pe mine in depresia ta?

 

"O coardã prea întinsã se rupe, o coardã prea slabã nu vibreazã aºa cum trebuie. ."

 

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

David pe malul marii primavara - noi id="size4">id="red">id="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Exact, Cornelia, Cutezatorilor se cheama strada. Sf.Spiridon e doar hramul bisericii cu pricina. Eu o duc pe Alisia intre 8 si 9 dimineata, iar de luat o iau imediat dupa 4. Sefa cresei, doamna Viorica, e la post de dimineata, pina pe la trei. Directoarea cea mare, madam Mihalcea, care da OK-ul final, are sediul in alta parte, in spatele cresei de la Flaminda. Vrei sa intreb daca e vreo problema chestia cu domiciliul in Agigea?

 

gabi & alisia (2,7 ani)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sinzi ce-ai patit draguta?Nu cumva ti s-a facut dor de tatal lui David? Eu daca sunt turtita..stiu care-i motivul...Trebuie sa iesim la o pizza.

Astazi am avut o zi grea. Se pare ca totusi dintisorii Biutei nu-si fac aparitia fara dureri. Bia mi-a plans toata ziua. Adormea plangand..apoi se trezea brusc si incepea sa planga. Doar daca o tineam in brate se mai linistea. Uff....mi-e asa de mila de ea! Mi-a facut si putina temperatura, dar i-am pus un supozitor pentru noaptea asta. Sper sa fie bine.

Va pup pe toate si va doresc noapte buna!

 

Tatiana si Biuta gaza mica...[biz]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna.

Crix, cati ani are dr. ta? Esti multumita de ea?

Cu gradinita, eu am fost la nr.13 in Tomis 3 pentru ca acolo am facut si eu cand eram mica, imi convine ca este langa maica-mea si il va duce ea dimineata ca sa nu intarzii eu la servici. Am vorbit acolo chiar cu educatoarea care mi-a fost mie educatoare cand eram mica deci ma cunoaste. Problema era ca imi zisese ca nu au avut in fiecare an grupa mica pentru ca nu s-au strans atatia copii de 3 ani ca sa faca o grupa mica si de aceea la toamna au de gand sa faca un fel de grupa mica-mijlocie, care sa cuprinda si copii de 3 ani si pe cei de 4 ani. Asta ma multumeste asa ca... ramane sa vedem prin ce transformari o sa treaca Paul odata cu intrarea in colectivitate..

Pentru cine cauta cresa, cresa de pe Adamclisi o recomand si eu, are dotari, dar trebuie sa veniti sa va interesati pt. ca nu stiu daca are si locuri..primeste copii pana in 3 ani.

 

Oana id="green"> si Paulid="blue"> (3 iulie 2002)

oana5874@yahoo.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza neatza.

Sanzi ce ai maicutza???? sper ca te-ai trezit mai vesela. [pup] de la voinicku!

Oana bafta cu gradi! nr. 13 e aia de vis-a-vis de piatza veche, intre blocurile de 4 etaje? ca daca aia e acolo am facut si eu....[:D][:D][:D]

Jone adica marsupiu cu spatele inalt, cum e cel de la chicco,. eu din ala am si dupa cum iti spuneam grasunu s-a simtit ff bine in el. mai vrem poze sa va vedem mai bine![:D]

Crix pupi!!ce mai face Alexia? tu cum mai esti la munca?

Lauraaaa!!!!!! mai baga si tu un nas aici la condica!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Hai Roxi, ca mai bag nasu'[biz]...

 

Azi fac 8 ani de marriage, diseara iesim in 2 la un restaurant.

 

Am devenit cinefila in ultima vreme, m-am hlobat la filme la DVD la greu: Aviatorul, Million Dollar Baby, Ray, Closer, Modigliani, Alfie, Vanity Fair, etc.

 

Pupi - pupi tuturor !

 

 

 

 

Laura - mama lui Vlad

 

http://community.webshots.com/user/vladut111

 

http://photos.yahoo.com/florea_tatiana111

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...