Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de Constanta (31)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna!

 

Roxana, sunt in pragul unei depresii din cauza kilogramelor. Am reusit sa adun 20! La Maria am luat vreo 15 si tot eram f. grasa. Sper sa am ambitia sa le dau jos pe toate dupa nastere. Ca sa nu mai spun, ca nu plecasem de la greutatea la care ma simteam si eu bine in pielea mea.

 

Va pup,

Cornelia [gravi] (36 sapt.) si Mariuta (2 iulie 2003)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cornelia lasa mama depresiile....ca cu 2 pitici o sa dai tu kilele alea de n-o sa stii cum si cand![;)]

Cristina vai ce frumoase sunt pozele iar modelul....profesionist! ce mai...vorba Sanzianei vrem si noi unaaaaa!!!!! dai lectii?[:D] platim bine....

Simona, welcome back!!!! gata cablele?[:)]

iepurele meu e cam aiurit cu osmnul azi, a dormit dimineatza, la plimbare a urlat de ne-a stiut tot orasul, apoi la 12.30 a cazut mort...acusi iar ii e somn ca l-au trezit niste idioate sunand ca disperatele la usa. nu va vine sa le rupeti gatu' cand copilul doarme si ele se sprijina in sonerie?????[neand]

noi dimineatza devreme plecam la bucuresti asa ca daca nu mai apuc sa intru pupam pe toate si pe toti si ne auzim cu bine duminica![pup]

 

PS: si strig eu catalogul la inceputul saptamanii....sa vedeti atunci absente!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cornelia, esti bine!!!!!!!!!! Io am luat aproape 30kg cu David de imi e rusine sa pun poze din perioada aia!!!!

Bine macar ca David, desi cu aproape 3 sapt nascut mai devreme avea 3.600kg ca altfel chiar ca era despresiv!!!!

Si desi inca mai am ceva in plus (da' arat bine[alcool]) nu mi-am facut deloc pb din cauza asta...vreo 15kg am dat repede jos...restul aplica pt viza de rezidenta se pare!!!!!

 

ROxa, plecati la Bucale??? Aveti timp si de mall ceva? Ca vreau si io ceva de pe acolo...[:D]

Il luati pe Voinik cu voi??? Ca tot a venit vara!!!!

 

"O coardã prea întinsã se rupe, o coardã prea slabã nu vibreazã aºa cum trebuie. ."

 

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

David pe tractoras id="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat ca sa va salut, inainte de plecare.

Maine dimineata plecam la Bucuresti si de acolo spre Grecia.

O sa-mi lipsiti, dar cand ne intoarcem poate ne vom intalni cu copilasii la plimbare ca sigur si vremea se va face frumoasa.

Tania, imi pare tare rau de Andreea, am sperat ca nu se va imbolnavi nici unul din copiii cu care ne-am intalnit.

Va pup pe toate, si in mod special pe Andutza!

 

Sa vezi ca sa prevezi, sa prevezi ca sa previi!

 

 

pozele noastre: http://www.adina.as.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tania n-am stiut ca Andreea e bolnavioara.[:(]Aveti grija de voi!Sanatate!!

Sanzi aseara am fost in parc dar am ajuns pe la 18.30.Am stat si noi o ora.Chiar a fost placut afara fata de zilele trecute.Te-am sunat.Voi nu ati mai venit?

Ma bucur ca v-au placut pozele.

BDana multumim de urari!

Roxana m-ai facut sa rad[;)]

O zi buna!

 

Cristina si[copil] Mariuca

Povestea

nasterii

Parada modei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus fetele1

Din pacate venim cu vesti nu tocmai bune.Anduta a facut pana la urma ...OREION! Au trecut exact 15 zile de la intalnirea cu Adinutza si Bogdanel. Boala a debutat cu o tumefactie stanga, sublinguala si sub ureche.Arata ca un hamster, intr-o parte. Se pare ca in 2, 3 zile se va umfla si cealalta parte. Face temperatura 38grd, pe care o tin in frau cu nurofen. Este neasteptat de cooperanta, dar si speculativa![:D]A vazut ca sunt tot timpul langa ea si ma freaca cu tot felul de pofte. Acum vrea capsuni. La noi in piata nu erau dimineata. O sa-l trimit pe Costin in oras sa-i ia. Desi gatisem ieri si ciorbita(de porc) si musaca, azi am fost nevoita sa gatesc iar pt. ea separat.I-am dat supita de pui si am blenduit totul, inclusiv carnita, ca nu poate inghiti decat alimente semisolide, iaurtel si fructe din belsug. Mananca f bine, nesperat chiar. Am trecut-o si pe pikovit forte. Acum asteptam. Dr. ne-a spus ca 10 zile este inca contagioasa si de la scoala tb. sa lipseasca 2 saptamani. Nu e bucuroasa deloc ca lipseste de la scoala.Isi punea pb. ce vor face colegii ei fara ea, ca ii salva mereu cu iesitul la tabla! [bis]Ce fata altruista am![:D]

Cornelia, nu fii disperata! La Anduta am luat 28kg, la Bibi 25kg si tot am dat destul jos. acvum mai am vreo 5 kg cu care ma lupt., dar o sa reusesc eu.Daca ai norocul sa alaptezi cat mai mult , se topesc de la sine grasimile si kg.De cand nu mai alaptez m-am fixat pe 63 kg. de aproape 2 luni.Voi doi sa fiti sanatosi, in primul rand.

Adinutza, inca o data drum bun, distractie placuta si sa va intoarceti sanatosi toti si ...cu poze muuuuulte!

Pupici si pe mai tarziu. Am vazut pozele ieri si sunteti toti niste frumosi!Cristina, pupi pt. mica ...artista!

 

Taniaid="blue"> cu Andreeaid="red">(14 sept'96)+ [iepu] Biancaid="purple"> (14 febr'04)

 

Poze noiid="red">!

 

Ce nu poti controla...evita!id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa ma laud putin asa de inceput..

Am facut un sufleu de spanac si ciuperci care mi-a iesit nesparat de bine...o sa ii fac o poza sa va arat ca ma simt ca un cocos de mandra ce sunt!!!!!!!!!! Nu l-am gustat inca, dar pare gustos tare!!!!!! Sper sa apuc sa il fotografiez inainte sa se desumfle!!!!

 

Cristina, ieri am lasat mobilu acasa (pt ca de obicei nu prea ma suna nimeni!!) si am avut 4 apeluri pierdute, dintre care unul am vazut ca era al tau (adica un nr necunoscut si am banuit acum ca erai tu)

Noi ieri am fost pe malul marii unde s-au distrat nemaipomenit picii, iar Andrei s-a aruncat in mare, s-a udat pana la piele, noroc ca aveam eu niste schimburi la mine, si aparatoarea pt picioare de la carut, ca statea andrei acolo ca un pui de gaina plouat!!!!!!! Am facut si poze, o sa le afisez imediat si revin cu linkul!!!

 

Tania, imi pare rau pt Anduta. Ea nu a facut vaccinul?? Bia l-a facut? Si io sunt rasfatata cand sunt bolnava daramite ea!!! O inteleg perfect! Nu cred ca e confortabil sa ai oreion...imi e asa mila de ea...bine ca e soldatel si nu se plange!!![pup]

 

Ah, unde a plecat Roxa sa nu ma laude ea cu sufleu meu!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

"O coardã prea întinsã se rupe, o coardã prea slabã nu vibreazã aºa cum trebuie. ."

 

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

David pe tractoras id="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...