Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Contabili sunt pe forum?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 266
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Astazi am fost la CECCAR sa cer informatii despre examenul de anul asta si am aflat ca examenul de acees va fi in noiembrie.

 

Mai sunt aspiranti pentru anul asta?

 

Nu a aparut cartea cu grilele pt examen, abea a fost trimisa la tiparit si va aparea cam peste o luna, insa am luat programa si bibiografia. Pina atunci vreau sa apuc macar odata sa citesc toata bibliografia.

 

De curiozitate am tot auzit de IAS-uri si habar n-am ce sunt, sau n-ar trebui sa fiu prea curioasa?

 

Rodicaid="red"> si [copil] Stefan-Danielid="blue">id="Script MT Bold">id="size4"> [i]

poze o-1 an , poze , Poze noi! id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

 

Si eu vreau sa dau examen la acces anul acesta si mi-e groaza. Nici eu nu aplic IAS-urile asa ca sunt afona la acest subiect. Voi de unde ati invatat/invatati pentru examen? Recomandati-mi si mie niste carti, pentru ca sigur nu voi ajunge sa citesc toata bibliografia.

 

 

 

Pupici,

Andrea si Stefania (13.08.2004)

Stefania - printesa mea

 

[cit] O poveste despre o raza de soare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by DidiAlex

Felisid="red"> felicitari![cool][cool][cool][cool]am citit undeva pe forum ca ai luat examenul dar numai stiu unde.id="size1">am terminat si eu ASE-ul in 2000, CSIE, dar nu pot sa ma incadrez la contabili. doar economist.AlexMult noroc!


id="quote">id="quote">Da ... am luat examenul!...[bis] Mi s-a parut cumplit de greu... Stiu doar nota de la scris (9.50: 10 deontologie si 9 conta+audit). La oral stiu doar ca am luat, dar mi-a cazut si subiect care il stiam f bine!...Acum sunt expert contabil...[bis] Nu-mi vine sa cred... Mi s-a implinit un vis!... Saptamana asta cred ca ajung la CECCAR sa ma inscriu in Tabloul Corpului!...Multumesc pt felicitari si urari!...[flo]id="purple">id="Comic Sans MS">Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)Ce mai face Mihai!...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by adi2003

Felicitari pentru reusita, Felis! Bafta si de acum incolo in profesie![flo]SiminaFotografii"Fiecare suflet este pentru alt suflet o lume ascunsa."


id="quote">id="quote">Multumesc ...[flo] la fel... id="purple">id="Comic Sans MS">Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)Ce mai face Mihai!...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...