Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Contabili sunt pe forum?


Recommended Posts

Felicitari doamna expert contabil! ei evenimentul asta trebuie sarbatorit [alcool][alcool][alcool]

Examenul a fost scris? Zici ca a fost greu? Brr cind ma gindesc ce ma asteapta?

 

Am luat ziceam programa pt examenul de acces si am citit-o pai imi vine deja sa o iau la fuga, pai nici sa le citesc nu am timp d'apoi sa invat ce scrie in ele! [q]

 

Rodicaid="red"> si [copil] Stefan-Danielid="blue">id="Script MT Bold">id="size4"> [i]

poze o-1 an , poze , Poze noi! id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 266
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by FELIS
quote:Originally posted by DidiAlex

Felisid="red"> felicitari![cool][cool][cool][cool]am citit undeva pe forum ca ai luat examenul dar numai stiu unde.id="size1">am terminat si eu ASE-ul in 2000, CSIE, dar nu pot sa ma incadrez la contabili. doar economist.AlexMult noroc!


id="quote">id="quote">Da ... am luat examenul!...[bis] Mi s-a parut cumplit de greu... Stiu doar nota de la scris (9.50: 10 deontologie si 9 conta+audit). La oral stiu doar ca am luat, dar mi-a cazut si subiect care il stiam f bine!...Acum sunt expert contabil...[bis] Nu-mi vine sa cred... Mi s-a implinit un vis!... Saptamana asta cred ca ajung la CECCAR sa ma inscriu in Tabloul Corpului!...Multumesc pt felicitari si urari!...[flo]id="purple">id="Comic Sans MS">Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)Ce mai face Mihai!...
id="quote">id="quote"> Felicitari![flo][flo][flo] este o meserie frumoasa; eu am facut-o cu placere intotdeauna, desi am terminat finante-banci;"Noi suntem trecatori ca iarba câmpului, numai muntii stau pe loc. Numai limba si datinile ramân sa vorbeasca despre trecerea noastra pe pamânt."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Rodica P

Felicitari doamna expert contabil! ei evenimentul asta trebuie sarbatorit [alcool][alcool][alcool]Examenul a fost scris? Zici ca a fost greu? Brr cind ma gindesc ce ma asteapta?Am luat ziceam programa pt examenul de acces si am citit-o pai imi vine deja sa o iau la fuga, pai nici sa le citesc nu am timp d'apoi sa invat ce scrie in ele! [q]Rodicaid="red"> si [copil] Stefan-Danielid="blue">id="Script MT Bold">id="size4"> [i]poze o-1 an , poze , Poze noi! id="red">


id="quote">id="quote">Iti vand un pont!...[alcool] Iei cartea de teste grila, o faci cap- coada de 4 ori si iei examenul...[cheers]id="purple">id="Comic Sans MS">Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)Ce mai face Mihai!..."Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic"id="green"> Cicero
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Ana Stroe

 

Felicitari![flo][flo][flo]

 

este o meserie frumoasa;

 

eu am facut-o cu placere intotdeauna, desi am terminat finante-banci;

 


id="quote">id="quote">

 

Si eu tot finantze-banci am terminat in 1997 (am facut 5 ani - ultima serie cu 5 ani)

Multumesc la toate fetele pt felicitari!...id="purple">id="Comic Sans MS">

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

Ce mai face Mihai!...

"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic"id="green"> Cicero

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma ajuta si pe mine cineva cu Codul Fiscal actualizat? Si eventual si cu Codul muncii daca nu cer prea mult.

Multumescid="purple">

quote:Iti vand un pont!... Iei cartea de teste grila, o faci cap- coada de 4 ori si iei examenul...
id="quote">id="quote">

 

Felisid="red"> si la intrebarile din carte de unde sa stiu sa raspund? [bang]

 

Rodicaid="red"> si [copil] Stefan-Danielid="blue">id="Script MT Bold">id="size4"> [i]

poze o-1 an , poze , Poze noi! id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Rodica P

 

Rodicaid="red"> si [copil] Stefan-Danielid="blue">id="Script MT Bold">id="size4"> [i]

poze o-1 an , poze , Poze noi! id="red">


id="quote">id="quote">

Grilele au si raspunsuri!....[:D]

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

Ce mai face Mihai!...

"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic"id="green"> Cicero

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mariusid="blue"> multumesc mult, site-ul tau e super.[cool]

 

Cind ai timp imi zici si mie cum e cu cielul demo pe care il ai acolo.

 

Felisid="red"> ma gindeam eu ca sunt si raspunsuri la grile. Tu zici asa sa fac grilele alea pina le invat buun. Si restul materiei... sau ei dau intrebari doar din cartea de grile [;)]?

 

Rodicaid="red"> si [copil] Stefan-Danielid="blue">id="Script MT Bold">id="size4"> [i]

poze o-1 an , poze , Poze noi! id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rodica, pana iti da Marius un raspuns in legatura cu Cielul,vers DEMO, eu zic sa te apuci sa-l descarci si sa il instalezi (ca asa am facut si eu) si apoi sa incerci sa-l intelegi. Si eu sunt la inceput cu invatarea acestui program de contabilitate, poate mai discutam pe tema asta.

 

 

Simina

Fotografii

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...