Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Contabili sunt pe forum?


Recommended Posts

Sheryll...ma bucur ca nu sunt singura...noi formam un fel de club in club[:D]

 

 

Tie cum ti se par hartoagele alea de facut in spate la OP? angajament, propunere, ordonantare, check list....pe mine ma umfla nervii cand le vad....niciodata nu pot da la plata o factura in ziua in care vine...dureaza cel putin inca o zi...pana fac alea, pana le trec in vreo trei caiete sa le dau numere....pana obtin toate semnaturile...o treaba atat de simpla au facut-o astia atat de complicata....si tot nu inteleg la ce servesc pana la urama in afara de sa ne faca sa ne pierdem timpul.

Daca ai ceva de aflat oricum cauti in programul contabil....

 

Ana si Bianca-iubitaid="Script MT Bold">id="size4">id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 266
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by andruscka

In sfarsit a aparut versiunea noua la registrul de evidenta al salariatilor.Andrusckahttp://photos.yahoo.com/ph/pompipetre/my_photos


id="quote">id="quote"> De unde ai descarcat o noua versiune? Te referi la ReviSal 1.0, nu? Sau a aparut una mai noua??? Pe site-ul lor nu am gasit nimic, desi au fost discutii cum ca ar aparea o noua versiune mai ...mai..."O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ina78id="red"> eu am completat in prima versiune iar acum doar am importat datele.Numai ca au mai aparut unele modificari fata de prima versiune, de ex.seria de la carnetul de munca.

Hm, si daca exista salariati care au contract de munca.inregistrat la ITM si nu au carnet de munca ce facem?

Am un salariat care nici acum nu mi-a adus carnetul de la vechiul loc de munca.

Aveti mare grija cand il completati ca daca ati gresit ceva programul nu-ti da posibilitatea sa stergi, se pot modifica doar anumite campuri.

 

 

Andruscka

 

 

http://photos.yahoo.com/ph/pompipetre/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

M-am apucat si eu de completat si m-am lovit de situatia in care sa nu am carnetul de munca. Dar am lasat necompletat. Am vazut insa ca se poate intra ulterior si se poate completa.

Eu abia am introdus insa angajatii, de contracte miine... am zacut mult pe Dc azi...

 

"O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A fost o placere azi sa refac actele aditionale de majorare a salariului minim brut, mai ales ca bat la usa termenele de finalizare a declaratiilor la Finante.

Depusesem la mai multe firme la 390 pe 11 ianuarie, asa cum au spus ce-i de la ITM si acum le-am refacut la 440.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...