Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Luna de miere


Recommended Posts

  • Răspunsuri 20
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Am petrecut o mare luna de miere de 3 zile la munte, in noiembrie, ca nu era nici iarna nici prea toamna, cu fata dupa noi si am schimbat pampersi[:D] Da' a fost taare frumos, ca am fost noi 3 in luna de miere.

 

Mai vreau o luna de miere, da' aia nu stiu cand s-o putea, ca vreau neaparat la Paris. Poate cu urmatorul bebe [:D]

 

Anca si papusica Eliza (26.august.03)

Eliza mea

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mine a fost un week-end de miere [:)]. Dar l-am facut acolo unde am dorit, la Paris.

 

Povestea a inceput in 93 cind am venit pentru prima oara in Franta, la Paris. Nimerisem la un hotel, 2*, nu cine stie ce, dar la vremea respectiva nu-mi imaginam ceva mai luxos. Imi aduc aminte ca si cum ar fi ieri, ma trintisem pe pat si mi-am zis ca acolo si nu in alta parte imi voi face luna de miere. Nici prin cap nu-mi trecea ca asa va fi...

 

Peste 6 ani m-am casatorit. Eram pîrlitzi, nu se punea problema sa plecam in voiaj de nunta. Am reusit sa-mi conving sotul sa dormim o noapte in hotelul ALA din Paris. Partenerul de viata nu prea era convins ca merita sa platim 400 FF ca sa dormim la 100 km de casa, insa dé, se putea pune cu ideile mele?!!!

 

Si uite asa mi-am realizat visul...Si n-am regretat o singura clipa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la Viena, la Viena [majoreta]

si exact in saptamina aia a fost concert Santana[roker], care e favoritul meu clar si de departe. am crezut ca lesin de bucurie. a fost cireasa de pe tort[^]

 

Anca id="green">si [cri] Matei id="blue">(1 ianuarie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">

gasca MAOid="blue">id="Comic Sans MS">

know your mind, love your bodyid="blue">id="Comic Sans MS">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi inca, nu am avut luna de miere desi avem 6 ani de casnicie [:D]

 

Pe 20 august avem, nunta si stateam cu sotul pe ganduri unde si cum? Daca, tot vrea sotul sa vada Castelul D. gasim noi o poienita pe acolo[:D]

id="Times New Roman">id="size3">id="blue">

 

 

Jesus said, "Let the little children come to me" We love Jesus because He first loved us.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

In Tunisia! A fost foarte frumos, am mers cu camilele prin desert, am vizitat locurile unde s-a filmat "Razboiul Stelelor" si grota unde s-au desfasurat ultimele secvente din filmul "Pacientul englez". Am mancat chiar si la un restaurant in plin desert, care de fapt era un hotel cu piscina, construit in mod special pentru actorul H.Ford.

Mult soare, apa, plaja si o alta civilizatie. Cam asa as descrie eu "luna" de miere.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...