Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste,din IASI (13)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 165
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by carmenp

Cristinicooo, da` unde ti-s, brei, Dumbo Jumbo si cu Mihnea, ti-a disparut semnatura?![pup][flo]Carmenid="red">,Ilincaid="purple">&Ionutid="green"> tzucureii meiToti pentru unul!...Iata-ma-s !id="green">


id="quote">id="quote">Am scris pe fuga si nu am pus-o !Las ca de luni nu mai vin la serviciu si poate am vreme sa sriu mai mult....[alcool]desi sint slabe sperantele,pentru ca ma stradui din rasputeri sa scriu lucrarea de licenta.[bang]Acusica trebuie depusa si nu reusesc sa o termin![bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pune semnatura la profilul personal si se adauga ea singura la fiecare mesaj, nu mai trebuie s-o scrii tu.

Asta ca sa nu se mai impacienteze lumea [:p]

 


Some people stay in our lives and quickly go. Some stay for a while and leave footprints on our heart. And we are never, ever the same.id="size1">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, azi plec la Tecuci. Acus la 11. Merg cu otto cu un maxi taxi, sper sa ajungem cu bine.

In rest suntem bine...Paul e conferentiaza, iar Matei, cu care am vb la telefon ieri, mi-a spus ca "vrea acasa la mine, dar mai incooolooo"...a zis din proprie initiativa, deci mai rezista o saptamana. Zicea mama ca atunci cand se supara bazaie ca vrea acasa la mama lui.

Va pup si va doresc un WK end placut, chiar daca e frig, brrr...

Gabriela si baietii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, pai ma gindeam ca e pus la semnatura, de aia am intrebat.

Fetili, noi am pus-o original, Ionut a racit la burtica foarte tare a urinat cu singe, joi seara m-am speriat de moarte, dr a vrut sa ne interneze dar din cauza Ilincai nu am facut-o desi era dispus sa ne puna o rezerva la dispozitie ca sa stau cu amindoi copiii. Acum este in tratament cu ciprinol, dupa zece zile vom merge la control, apoi analize sa vedem ce si cum. Of, of... a stat cu fundul afara pe un beton, undeva dupa un colt unde nu pot vedea ... Wekend placut!

Gabriela, drum bun si pupam baietii!

 

[pup][flo]Carmenid="red">,Ilincaid="purple">&Ionutid="green">

tzucureii mei

 

Toti pentru unul!...Iata-ma-s !id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by carmenp

Fetili, noi am pus-o original, Ionut a racit la burtica foarte tare a urinat cu singe, joi seara m-am speriat de moarte, dr a vrut sa ne interneze dar din cauza Ilincai nu am facut-o desi era dispus sa ne puna o rezerva la dispozitie ca sa stau cu amindoi copiii. Acum este in tratament cu ciprinol, dupa zece zile vom merge la control, apoi analize sa vedem ce si cum. Of, of... a stat cu fundul afara pe un beton, undeva dupa un colt unde nu pot vedea ...

[pup][flo]Carmenid="red">,Ilincaid="purple">&Ionutid="green">

tzucureii mei

 

Toti pentru unul!...Iata-ma-s !id="green">


id="quote">id="quote">

 

OF - nici nu stiam ca si baietii racesc la burta asa grav; multa sanatate!id="Comic Sans MS">id="green">

 

 

Good friends are like stars........You don't always see them, but you know they are always there...id="Comic Sans MS">id="limegreen">

 

[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am o rugaminte si o intrebare[:D]

Ce stiti de Veveid="red">??(daca stiti)

Daca cumva va intalniti cu ea va rog transmiteti salutari din partea mea![pup]

mersi mult de tot!id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De Veve inca nu stim nimic, nu a aparut printre noi aici, la discutii. O asteptam si o anuntam ca intrebai de ea.

 

Fetili, am venit. Am facut burti de cirese(cui ii e pofta, il astept maine la mine la serviciu), Otto a alergat toata ziua, Paul a venit si Matei e hotarat ca vrea acasa la mama lui. V-am spus ca el nu zice "c" si "t" asa ca taica-su e "caca", adica tata. Azi la telefon a zis: "caca e la fund, la Iasi e Paul", asa ca tot nu a reusit soacra-mea sa-l invetete sunetul "t".

In rest bine sanatosi, am reusit sa ma mut cu sediul firmei, urmeaza birocratia cu actele, etc...

Va doresc o saptamana frumoasa si multa sanatate, ca eu incep iar sa racesc,

Gabriela si baietii

 

Carmen, dar s-a plans Ionut de dureri ceva sau pur si simplu a urinat sange? Multa sanatate si aveti grija de voi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele,am si eu o rugaminte la voi.Sper sa ma puteti ajuta.Sora si cumnatul meu,studenti amandoi in Iasi,au ramas acum,pe ultima suta de metri, fara cazare.Stiti cumva pe cineva care ar putea sa-i primeasca sau sa le inchirieze o garsoniera,ceva(bineinteles,contracost) pentru cca o luna si jumatate cat mai au pana termina anul?

 

Va multumesc anticipat pentru eventualele raspunsuri.[flo]

 

"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugoid="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...