Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste,din IASI (13)


Recommended Posts

A venit joi seara de la gradinita si mi-a zis ca-l ustura cucul cind face pipi, el a mai patit-o o data cind era la marasesti si stia despre ce e vorba; la wc am innebunit cind am observat ca nu era doar usturimea de care se plingea ci si singele. Ecografic, dr a zis ca nu are nimic la rinichi este racit numai la vezica... sa vedem ce va fi si daca e nevoie mergem la un urolog, deocamdata suntem in tratament cu ciprinol, nu il mai ustura, si 10 zile nu putem face nimic.

quote:Originally posted by GabrielaG

De Veve inca nu stim nimic, nu a aparut printre noi aici, la discutii. O asteptam si o anuntam ca intrebai de ea. Fetili, am venit. Am facut burti de cirese(cui ii e pofta, il astept maine la mine la serviciu), Otto a alergat toata ziua, Paul a venit si Matei e hotarat ca vrea acasa la mama lui. V-am spus ca el nu zice "c" si "t" asa ca taica-su e "caca", adica tata. Azi la telefon a zis: "caca e la fund, la Iasi e Paul", asa ca tot nu a reusit soacra-mea sa-l invetete sunetul "t". In rest bine sanatosi, am reusit sa ma mut cu sediul firmei, urmeaza birocratia cu actele, etc... Va doresc o saptamana frumoasa si multa sanatate, ca eu incep iar sa racesc,Gabriela si baietiiCarmen, dar s-a plans Ionut de dureri ceva sau pur si simplu a urinat sange? Multa sanatate si aveti grija de voi.


id="quote">id="quote">[pup][flo]Carmenid="red">,Ilincaid="purple">&Ionutid="green"> tzucureii meiToti pentru unul!...Iata-ma-s !id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 165
  • Creat
  • Ultimul răspuns

flori76, nu cunosc pe nimeni care sa-i ajute pe sora si cumnatul tau. Dar spune-le sa cumpere ziarul "Evenimentul" - e un ziar local cu anunturi de tot felul (inchirieri, cumparari, vanzari etc)- si sa caute acolo. Sigur gasesc ceva!

Ada

 


Some people stay in our lives and quickly go. Some stay for a while and leave footprints on our heart. And we are never, ever the same.id="size1">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by CryssUK

Salut!As vrea sa va intreb daca stiti cate ceva de Prof Dr Arama (in supravegherea caruia este acum) si Prof dr Aldea, cel la care intentioneaza sa mearga de acum incolo.Cel din urma dr i-a fost recomandat de o cunostinta.Daca stiti ceva de oricare dintre ei, va rog sa imi spuneti si mie.Ma intereseaza sa fie buni profesionisti si sa nu aiba in vedere numai banii.Maine o sa sun iar acasa sa vad ce mai pot afla.


id="quote">id="quote">din pacate mai multe informatii decat ti-am dat pe PM nu am aflat. Se stie ca dr Aldea este foarte bun, este renumit si dansul si fratele domniei sale care este medic ginecolog la spitalul Cuza-Voda.Mai ai noutati despre tatal tau? Cum se simte? Fetele de pe DC babusca aduscaEu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adusca,Adda,va multumesc mult pt informatie[flo].I-am sunat sa le dau un nr de telefon,dar m-au anuntat cu bucurie ca si-au gasit cazare.

 

Va pup si va multumesc inca o data [pup][pup]

 

"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugoid="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nah..ca-s asa de ocupata cu serviciul,lucrarea de licenta ,cumparaturi pentru bebe si plimbari cu Mihnea da tot am intrat sa va atentionez[:D]!

Chiar daca voi intra foarte rar pe aici tot ochi de soacra ramin:

Nu care cumva sa faceti vreo intilneala si sa nu ma anuntati ca ma supar rau de tot!

Pupici si o saptamina frumoasa tuturor!id="blue">

[flo][pup]Cristina [gravi]Dumbo Jumbo si Mihneaid="Comic Sans MS">id="teal">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai Cristina esti super-mama, super-femeie, super-om. Deocamdata ne intalnim pe 5 iunie cu copilasii de la casa de copii Bucium, intr-o plimbare de la 8 la 14 sau 15. Nu se mai ofera nimeni voluntar?(eu incerc sa conving bona sau sotul sa ramana acasa cu copilasii proprii).

Daca facem o intalnire cu copilasii nostri, poate mai tarziu...vad ca anul acesta chiar nu ne-am mai intalnit demult. Oare de unde delasarea asta? Eu in WK-endul asta cred ca voi merge dupa Matei, ca deja cred ca socrela a facut par alb si el abia asteapta sa ajunga "la casa mea".

Otto va merge in excursie cu gradinita. Am emotii caci e prima excursie oficiala din viata lui.

Va pup si poate propuneti o data de intalnire pt noi si copilasii nostri,

Gabriela si baietii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by adusca

anunturile din evenimentul le poti vedea si pe net:http://www.evenimentul.ro/local/index.htmlhttp://anunturi.evenimentul.ro/index.php?categ_id=50baftaFetele de pe DC babusca aduscaEu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.id="blue">


id="quote">id="quote">Adina, sa stii ca la adresa pe care ai dat-o mai sus, sunt doar cateva anunturi. In ziar sunt mult mai multe... Este adevarat, majoritatea sunt de la agentii imobiliare, cele mai multe specializate pe "tras tepe" oamenilor... Stiu ce spun, pe cuvant!Si au niste preturi inchirierile!!!! Ca si eu imi caut ceva, un apartament cu o camera sau o garsoniera... Dar deocamdata...Inca ceva: de mine ai uitat? Sau... de fapt chiar esti suparata pe mine??? Sper ca nu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by ralnied1

Inca ceva: de mine ai uitat? Sau... de fapt chiar esti suparata pe mine??? Sper ca nu!


id="quote">id="quote">Nu, nici n-am uitat si nici n-am nici un motiv sa fiu suparata. Am avut migrene crunte pana acum, masina nu mai am, vine si un medic la mine dupa masa sa-mi faca acupunctura. Abia ajung la prietena mea care abia a nascut, la spital si asta dupa ora 19 cand isi poate rupe sotul un pic de timp.Poate reusesc azi, joi, sa ajung la tine, cu siguranta te voi suna. Mai trebuie sa ma mai intanlesc cu o fata, plus cu Stefana sa-i iau compunerea.Fetele de pe DC babusca aduscaEu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...