Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste,din IASI (13)


Recommended Posts

Pe mine nu m-a sunat/cautat asa ca, vesti pauza despre veve. O mai asteptam la interval.

quote:Originally posted by Adela

SalutareFetelor v-ati vazut cu Veve? Cum a ajuns? Da-ti o veste si pe forum.Adela [cit] , mamica de Julia [zana]id="size2">id="violet">

id="Times New Roman">
id="quote">id="quote">[pup][flo]Carmenid="red">,Ilincaid="purple">&Ionutid="green"> tzucureii meiToti pentru unul!...Iata-ma-s !id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 165
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Fetelor, noi suntem fara tata de aproape o spatamina si se pare ca va mai trece una pina-l prindem acasa, este plecat intr-o delegatie la Braila, a venit azi-noapte sa ne vada si astazi la prinz a si plecat. Bashca am doi copii mofturosi, Ionut se plinge de durere de burta (ce-o fi? ca de la mincare nu cred, a mincat dietetic), Ilinca doarme pe spongi, mai mult nu, din care cauza mofturile sunt la inaltime. Si ploaia asta a pus capac la toate, parca nu se mai incalzeste odata. Pupici si-o saptamina linistita!

 

[pup][flo]Carmenid="red">,Ilincaid="purple">&Ionutid="green">

tzucureii mei

 

Toti pentru unul!...Iata-ma-s !id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]Nu v-ati saturat de atita ploaie?

 

Adelaid="red">,Veve cred ca recupereaza ,vizitindu-si rudele.

Cine stie cind va mai putea veni din nou in tzara....

 

Carmenid="red">,a baut suc sau ceva rece?Ce i-ai dat pentru burtica?

Ilincutzei ii ies dintisori de nu doarme?Ca de la vremea asta eu as dormi non-stop[:D]!

 

O saptamina linistita si senina!id="blue">

[flo][pup]Cristina Dumbo Jumbo 32 s si Mihneaid="Comic Sans MS">id="teal">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rosa, a fost cam 4 mil pt 12 copii. Daca sunt mai multi se plateste 300 mii pt fiecare copil. Daca sunt mai putini, tot 4 mil. Ideea e ca dupa 2 ore petrecute intr-o sala speciala unde un clovn si o tipa le face tot felul de joculete, dansuri, etc...timp in care manaca pizza sau sandwich, ce alegi tu, beau, un suc si manaca tortul si beau sampania, pot sta la locul de joaca afara la tobogan pana seara la 22 cand se inchide mall-ul. Se filmeaza de ei si intra in pret DVD-ul.

Rica, bine ai venit printre noi. "Contaminare placuta"

Carmen, rezista ca acus trec doua saptamani. Eu am ezistat vreo 3 ani si m-am descurcat, mai cu ajutor, mai fara...Si asa mare incredere am capatat in mine dupa...Daca ai nevoie de ajutor, da un semn de viata si trimit ajutoare...

Veve, hai ca vrem sa te vedem!!! Sa facem o intalnire maaaraeee in Iasi cu fetele si puiutii DC.

Cristina si Gulshan, ati avut parte de aventuri serioase. Offf...nu stiu cum as fi procedat.

Adi, si eu cu Matei ma lupt cu pedalatul, nu reuseste deloc. E drept ca inca nu i-am luat bicicleta, dar avem de gand si cu cele imprumutate, vad ca ii merg picioarele inapoi. Dar repetitia e mama invataturii, asa ca...

 

Si o intrebare: cum se procedeaza cu o unghie incarnata la chirurg? O scoate sau reuseste sa-i scoata coltul? E dureros, e cu anestezie locala sau totala? Ce stiti? Ca am un sot cu un picior bolnav si de cateva luni se chinuie, dar nu vrea sa mearga la cutit.

 

Pupici,si o saptamana buna din toate punctele de vedere,

Gabriela si baietii

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, nu stiti un coafor (cu cosmetica) bun prin zonele Garii Billa, centru, Alexandru, Copou? eventual si numele unei coafeze bune. sa nu fie nici chiar foarte scump, dar nici nus ce dugheana de cartier... [:D]

 


Ramonika [amoras] si pisicile Vladutz Tigrutz [pis] Alina Bubulina [pis] Fetitza Maritza [pis]

Cei trei muschetari [colegi] Bebelusii [bibe]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De fapt ce anume te intereseaza coaforul sau cosmetica? sau amindoua?

quote:Originally posted by Ramonika

fetelor, nu stiti un coafor (cu cosmetica) bun prin zonele Garii Billa, centru, Alexandru, Copou? eventual si numele unei coafeze bune. sa nu fie nici chiar foarte scump, dar nici nus ce dugheana de cartier... [:D]


Ramonika [amoras] si pisicile Vladutz Tigrutz [pis] Alina Bubulina [pis] Fetitza Maritza [pis]Cei trei muschetari [colegi] Bebelusii [bibe]
id="quote">id="quote">[pup][flo]Carmenid="red">,Ilincaid="purple">&Ionutid="green"> tzucureii meiToti pentru unul!...Iata-ma-s !id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by carmenp

De fapt ce anume te intereseaza coaforul sau cosmetica? sau amindoua?

quote:Originally posted by Ramonika

fetelor, nu stiti un coafor (cu cosmetica) bun prin zonele Garii Billa, centru, Alexandru, Copou? eventual si numele unei coafeze bune. sa nu fie nici chiar foarte scump, dar nici nus ce dugheana de cartier... [:D]


id="quote">id="quote">[
id="quote">id="quote">pai un fel de salon care sa cuprinda si frizerie, coafor, cosmetica, manichiura, de toate... initial m-ar interesa coafor si cosmetica, dar poate si un tuns mai incolo...
Ramonika [amoras] si pisicile Vladutz Tigrutz [pis] Alina Bubulina [pis] Fetitza Maritza [pis]Cei trei muschetari [colegi] Bebelusii [bibe]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu a baut rece, de fapt nu cred, dar abia aseara mi-a zis ca-l doare si gitul; cind se trezesc mergem la dr si vedem atunci ce si cum.

quote:Originally posted by palmyrah2002

[hia]Nu v-ati saturat de atita ploaie?Adelaid="red">,Veve cred ca recupereaza ,vizitindu-si rudele.Cine stie cind va mai putea veni din nou in tzara....Carmenid="red">,a baut suc sau ceva rece?Ce i-ai dat pentru burtica?Ilincutzei ii ies dintisori de nu doarme?Ca de la vremea asta eu as dormi non-stop[:D]!O saptamina linistita si senina!id="blue">[flo][pup]Cristina Dumbo Jumbo 32 s si Mihneaid="Comic Sans MS">id="teal">


id="quote">id="quote">[pup][flo]Carmenid="red">,Ilincaid="purple">&Ionutid="green"> tzucureii meiToti pentru unul!...Iata-ma-s !id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma intreb cum ai rezistat singura cu doi copii trei ani ca io mai am un pic si-o iau pe aratura.

quote:Originally posted by GabrielaG

Rosa, a fost cam 4 mil pt 12 copii. Daca sunt mai multi se plateste 300 mii pt fiecare copil. Daca sunt mai putini, tot 4 mil. Ideea e ca dupa 2 ore petrecute intr-o sala speciala unde un clovn si o tipa le face tot felul de joculete, dansuri, etc...timp in care manaca pizza sau sandwich, ce alegi tu, beau, un suc si manaca tortul si beau sampania, pot sta la locul de joaca afara la tobogan pana seara la 22 cand se inchide mall-ul. Se filmeaza de ei si intra in pret DVD-ul. Rica, bine ai venit printre noi. "Contaminare placuta" Carmen, rezista ca acus trec doua saptamani. Eu am ezistat vreo 3 ani si m-am descurcat, mai cu ajutor, mai fara...Si asa mare incredere am capatat in mine dupa...Daca ai nevoie de ajutor, da un semn de viata si trimit ajutoare... Veve, hai ca vrem sa te vedem!!! Sa facem o intalnire maaaraeee in Iasi cu fetele si puiutii DC. Cristina si Gulshan, ati avut parte de aventuri serioase. Offf...nu stiu cum as fi procedat. Adi, si eu cu Matei ma lupt cu pedalatul, nu reuseste deloc. E drept ca inca nu i-am luat bicicleta, dar avem de gand si cu cele imprumutate, vad ca ii merg picioarele inapoi. Dar repetitia e mama invataturii, asa ca... Si o intrebare: cum se procedeaza cu o unghie incarnata la chirurg? O scoate sau reuseste sa-i scoata coltul? E dureros, e cu anestezie locala sau totala? Ce stiti? Ca am un sot cu un picior bolnav si de cateva luni se chinuie, dar nu vrea sa mearga la cutit.Pupici,si o saptamana buna din toate punctele de vedere,Gabriela si baietii


id="quote">id="quote">[pup][flo]Carmenid="red">,Ilincaid="purple">&Ionutid="green"> tzucureii meiToti pentru unul!...Iata-ma-s !id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...