Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul nurorilor (79)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Un tip intra in farmacie si cere un pachet de prezervative. >> - Ce numar doriti? Intreaba farmacista. >> - Nu stiu. >> - Luati tabla asta cu gauri de diferite marimi si mergeti la toaleta >> sa vedeti. >> Dupa minute bune tipul revine. >> - Ei ce numar sa fie? Intreaba farmacista. >> - Da-le dracului prezervative, cat face tabla? >> ------------------------- >> - Cum se conjuga Mamaia? >> - Eu m-am aia, tu te-ai aia, ei s-au aia... >> ------------------------ >> Statea un tigan pe un deal cu un bumerang in mana si cu fata plina de >> sange, se apropie altul: >> - Ce faci ma? >> - Stau.. >> - Da ce ai in mana?? >> - Nu stiu >> - Pai si de ce il tii?? Arunca-l! >> - Arunca-l tu... >> ------------------------- >> Femeia de serviciu, proaspat violata, la interogatoriu, descrie cum >> s-a desfasurat fapta. >> - M-am trezit maica fata in fata cu faptasul, pe coridor.. >> -Bine, dar de ce nu ai incercat sa fugi?!? >> -Pai unde sa fug, maica? In stanga perete, in dreapta perete, in >> spate d-abia spalasem... >> ------------------------ >> Bula era într-un autobuz si statea lînga o baba cu un ochi de sticla. >> La un moment dat, baba îsi arunca ochiul de sticla în sus. >> - Ce faci, mamaie? >> - Vreau sa vad daca mai sunt locuri în fata. >> ------------------------ >> - Care au fost subiectele la examenul de rezidenta la medicina ? >> - Ereditatea , scris si sex , oral. >> ------------------------ >> Doua vecine se cearta la gard : >> - Nenorocito ce esti ! Barbatu-meu iar a dormit la tine in noaptea >> asta ! >> Cealalta ii raspunde : >> - Poate la tine doarme ! La mine sta treaz ! >> -------------------------- >> - Aveti oua de casa ? intreaba un client vanzatoarea. >> - Nu domnule, numai de gaina. >> -------------------------- >> - Da, domnule. Voi barbatii nici nu stiti ce complicata e viata >> femeilor ! >> Azi pot fi in bratele sotului, iar maine pot ajunge in bratele >> Domnului! >> - Dar poimane sunteti libera ? >> -------------------------- >> Maica stareta surprinde intr-o noapte un barbat care incerca sa sara >> gardul manastirii inapoi in strada. >> - Ce-ai cautat aici, nenorocitule ? >> - Am vrut sa fur mancare, dar m-au prins maicutele. >> - Cand? In seara asta ? >> - Nuuuuuu, acum patru saptamani ! >> -------------------------- >> Intre prietene : >> - Inchipuieste-ti draga , Gigi m-a invitat la el sa ascult un CD, dar >> patul scartia asa de tare ca abia se auzea muzica ! >> -------------------------- >> La miezul noptii, omul isi trezeste nevasta fiindca avea chef sa faca >> sex. >> Aceasta, pe jumatate adormita, ii spune : >> - Dar de ce trebuie sa ma trezesti, draga ? Doar stii unde le gasesti >> pe toate ! >> -------------------------- >> Intr-o seara lupul, ursul si magarul au intrat impreuna in carciuma >> din padure. Se duc la barman si comanda: >> Lupul: O sticla de votca! Asta seara am intalnire cu o lupoaica >> frumoasa foc si vreau s-o dau gata! >> Ursul: Doua sticle de votca! Am intalnire diseara cu o ursoaica si >> vreau s-o fac praf! >> Magarul: 50 ml de votca! >> Ceilalti doi s-au uitat mirati catre magar. >> Lupul: Bine mai magarule, ce faci tu cu doar 50 ml de vodca? >> Magarul: Ma baieti, eu scula am, vodca e doar ca sa-mi sclipeasca >> ochii. >> -------------------------- >> Bulisor, tu ce vrei sa faci cand vei fi mare ? >> - Visez sa fiu miliardar, ca tatal meu. >> - Pai ce, tatal tau e miliardar ? >> - Nu, e un visator. >> -------------------------- >> Un tip isi gaseste BMW-ul cu botul praf in parcare. Se uita in jur >> dupa autorul dezastrului si nimic, in schimb vede un biletel pe >> parbriz: "Regret >> ca tocmai mi-am bagat carligul de la Dacie in mandretea ta de masina. >> Iti scriu pentru ca fraierii de martori care se uita sa creada ca iti >> las adresa, numarul de telefon si asigurarea. Da` sa stii ca eu >> regret din nou..." >> -------------------------- >> Bine ati venit la linia telefonica gratuita de psihiatrie. >> Daca sunteti obsedat, apasati repetat tasta 1. >> Daca sunteti dependent, rugati pe cineva sa apese tasta 2. >> Daca suferiti de personalitate multipla, apasati tastele 3, 4 si 5. >> Daca sunteti deprimat, nu apasati nimic. >> -------------------------- >> O familie de viermi traia intr-un rahat. Micul vierme o intreaba pe >> mama >> lui: >> - Mama, noi am putea trai intr-un mar ? >> - Da, fiule, am putea trai intr-un mar. >> - Mama, noi am putea trai intr-o banana ? >> - Da, fiule, am putea trai intr-o banana. >> - Atunci, mama, de ce traim intr-un rahat ? >> - Pentru ca suntem patrioti si asta e tzara noastra, fiule. >> --------------------------- >> Examen intr-o scoala din Romania. Profesorul spune: >> - Intrebare de "nota 10": Cum ma numesc? >> Toti tac. >> - Intrebare de "nota 8": La ce obiect aveti examen? >> Toti tac. >> - Intrebare de "nota 5": Ce culoare are manualul nostru? >> Din ultimele randuri se aude o voce: >> - Asta vrea sa ne pice, al dracu'! >> --------------------------------- >> La o scoala din SUA invatatoarea le cere elevilor sa povesteasca un >> film ce trateaza o tema de dragoste. >> -Dintre un barbat si un barbat? intreaba un elev. >> -Nuuuuu, raspunse grabita invatatoarea. >> -Dintre o femeie si o femeie? intreaba o eleva. >> -Nuuuuu, raspunse ingrijorata invatatoarea. >> -Dar atunci intre cine? intreaba nedumeriti elevii. >> -Intre un barbat si o femeie, veni raspunsul invatatoarei. >> -Aaaaa, am inteles, spuse un elev mai dezghetat. Vreti sa tratam un >> film istoric... >> -------------------------------- >>> O baba tremurand de moarte din toate incheieturile o intreaba pe >> vanzatoarea la Sex-Shop: >> - Aveti Vibrator Turbo XXL Super Strong cu baterii alcaline? >> - Da! >> - Si cum se opreste? >> ------------------------------- >> Un sot, satul de sotia sa care-l tot intreba cum arata, ii cumpara o >> oglinda mare, ca sa se vada in ea din cap pana in picioare. >> Asta a mers un timp, dar acum ii punea aceleasi intebari, stand in >> fata oglinzii. O data, proaspat iesita de la dus, se plangea ca are >> sanii prea mici. >> Sotul, care de obicei tacea, ii spune : >> - Daca vrei sa-ti creasca sanii, ia o bucata de hartie igienica si >> freac-o intre ei cateva secunde in fiecare zi. >> Femeia se repede, ia o bucta de hartie si se apuca sa o frece intre >> sani: >> - In cat timp o sa-mi creasca? >> - Va dura cativa ani!. >> Sotia se opreste: >> - De unde stii tu ca daca frec o bucata de hartie igienica intre >> sani, acestia imi vor creste in cativa ani? >> - Cu fundul a mers, nu-i asa? >> ----------------------------- >> - Mai Gheo, gasit-ai tu vreodata barbati straini la tine in sifonier? >> - Mai Ioane, n-am gasit
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Briza si pe mine ma doare stomacul de la ceapa (nici nu stiu sa fi mancat de ceva timp). Eu iau Maalox cand ma doare stomacul. Incearca. Fana [:-)))] [:-)))] [:-)))]
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
[url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/"]prajituresc[/url] si [url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/"]bucataresc[/url]
Mrs. Perfect for more than 1 year
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cine bea o cafeluta cu mine? azi pt a nu stiu cata oara mi-a dat seama cat sunt de dependenta de cafea[V]. parca am ochii prinsi in scobitori..asa ca intai imi beau cafeaua si apoi ma apuc de ceva...cred ca daca ma intreaba cineva adresa, acum, as face un mare efort sa o spun [nani] briza_marii [url="http://www.flickr.com/photos/10784363@N03/"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza. Beau eu o cafelutza. Si eu ma simteam foarte obosita in ultimul timp, asa ca m-a trecut sotziorul pe MagneB6 si parca e putin mai bine.
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
[url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/"]prajituresc[/url] si [url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/"]bucataresc[/url]
Mrs. Perfect for more than 1 year
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai eu dorm sau visez?!![marinar]kitzy mama, vad o burtica acolo la tine?!!!! Ieri am cump omeram de la farmacie si vad ca nu ma mai doare stomacl. totusi o sa fac o cura de o sapt ca sa fiu sigura, si apoi ma gandeam tot asa la ceva vitamine/minerale, ca tot timpul imi vine sa dorm[xx(] briza_marii [url="http://www.flickr.com/photos/10784363@N03/"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...