Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

"FETELE FANTASTICE" (7)


Recommended Posts

Continuam ???[;)][url="http://us.f353.mail.yahoo.com/ym/login?.rand=9chdifaj23tcr"]capitolul 6[/url] [grup] ul FETELOR FANTASTICE [grup] Aelita [gravi] Alexmona Amura Ana68 Anderra(?) Bblusha(?) Cicina Dandush( 21 Nov. 1977) Davidutza(?) Diego Elas Fleur-de-lis Iliuta (03.Iunie 1979) Ixxi(?) Japsoledad Madyn Nanami (3 .03.1977) Puf13 (31 .08.1976 ) Violeta69 (17 sept. 1900si ceva[:p] ) (?) *** disparuta Sper ca in capitolul asta sa se prezinte la apel cele care pana acum au tras chiulul. [neand][neand] *grupul fetelor fantastice * [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/dana_japan2002/my_photos"]noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

sigur ca o sa fie bine pui! asa sa crezi! daca as putea sa te ajut cumva,spune-mi......pe mail desigur! Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana [loveyou] nu te-ai culcat? ca mi-mi e un somnnnnnnnnnnn!!!! aici sta sa ploua si ma pregatesc de plecare! ca azi am avut o zi destul de grea la "munca" si m-au mai facut si niste fete .....nu mai spun cum,ca nu mai vreau sa ma supar!! Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cine te-a suparat?????[neand][neand][neand] Trimite-le la mine ca le arat eu lor . Eu inca nu m-am culcat dar nici mult nu mai am . Am stat treaza pana aproape de 4 azi dimineata si mi-e somn (cu toate ca nu-i nici 10 inca). Iti doresc o seara placuta si te astept si maine [;)]. [pup][pup][pup] *grupul fetelor fantastice * [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/dana_japan2002/my_photos"]noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eh,nici nu mai conteaza,era o divergenta de opinii la un sub. de la"in unul sau in doi...".....si stii cum e unul zice,altul zice,mai zici si tu....si poc [zid] noi sa fim sanatosi! pupici multi [pup] si somn usor!!![nani] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, si eu sunt aici. Sper ca la acest capitol....7(nr. norocos pt o geamana ca mine), sa fiu prezenta mult mai mult ca-n cele precedente.[pup][pup] Fetele, multam de felicitari. N-am reusit sa sarbatorim, deoarece sotul meu a ajuns acasa seara pe la 22, iar eu eram asa de obosita, c-am adormit[:I]. Nu-i nimic, putem sarbatori in fiecare zi[cina2] Va pupacesc si ma duc inapoi la treaba( is tare harnicuta)[;)]. "Prietenia este mana care-ti sterge lacrima atunci cand viata te doare......" Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...