Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

"FETELE FANTASTICE" (7)


Recommended Posts

Dana,ce ti se intampla tie?? cum esti ? Vio,nu prea ma incanta Ramona,desi e un nume dragut.Cum or face unii de gasesc imediat nume? Toti anii astia aveam deja nume,eram sigura de unul sau de altul,si cu trecerea timpului numele alea s-au stins ,siacum nu mai gasesc niciunul .Nu ca nu imi plac,ca imi plac multe,dar parca nu il simt.Astept un nume sa il simt,nustiucum sa zic.Cateodata mi-e si frica si incep cu superstitii ca babele proaste,si ma gandesc ca nu o fi bine ca nu ii gasesc nume... ce te-au facut niste fete? pe tine cine te-a suparat? la munca sau unde?? ziceati ca nu stiu cine au crititcat locul nostru..sau ? cine se impiedica de noi? iliuta,nu e musai sa sarbatoriti in ziua respectiva.Puteti face asta si in weekend. Sau cand aveti voi timp. Anaaaaaa,stai cu dansa-n sus la soare?? ce-ti pasa ! hais,a vii frumoasa si bronzata inapoi ca te asteptam cu drag! alexmona,de ce nu mai apari ????????? elas,puf,fleur ?? cicina,nu te mai induri de Romanica ?? e bine la gratarele! celelalte fantastice pe unde umblati,mai,fetelor ??macar din cand in cand o veste sa stim ca sunteti bine! mai bagati si voi un ochi pe-aici! Stefy ??
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Aelita, ce mi se intampla mie e mai complicat ...o sa treaca [:)] Hai nu te mai lua dupa superstitii . Eu am cumparat si haine si pat si jucarii si m-am decis si asupra numelui in timpul sarcinii si totul a fost mai mult decat ok. Da' chiar! Ce-i cu fetele??? As vrea sa vad si poze cu baietelul lui Madyn,dar vad ca se lasa asteptate. Cum ti se pare Erika (sau Erica)???[:D][:D][:D] Mie-mi place .( normal)[^] *grupul fetelor fantastice * [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/dana_japan2002/my_photos"]noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by aelita ziceati ca nu stiu cine au crititcat locul nostru..sau ? cine se impiedica de noi?[/black
Pai stii de noua posibilitate de a "evalua "un subiect ? Se pare ca al nostru a fost evaluat la putin mai sus de "mediocru"[:(]. Cred ca majoritatea se uita doar la titlu si in mare cred ca e vorba de barfa si ne-am adunat si noi ca si cei care se grupeaza pe zodii, nume....etc.(nu ca mi-ar displace) FETELE!!!!Vedeti ca va dau "note " de acum inainte . Uitati-va la ce a aparut mai jos de listutza si o sa intelegeti la ce ma refer. [:D] EDIT***Poate era mai bine sa-ti fi raspuns pe PM, dar asta e; am facut-o.[/size=1] *[black]grupul fetelor fantastice * [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/dana_japan2002/my_photos"]noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata fetelor!!! CUCURIGUUUUU si [cafea]x20 Dana mi-e trebuia sa-mi dai o floare-n plus ca am facut munca suplimentara [:D][:D][:D] va pup [pup] mai citesc si raspund.... Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aelita lasa ca o sa gasesti tu numele potrivit la momentul potrivit.....ce-ar fi sa iei cartea de telefoane si sa cauti....ca am auzit ca unii asa au facut!!! cat despre cine m-a suparat,nu m-am suparat(eram doar obosita!! ) ca nu ma simt cu musca pe caciula,doar ca nu am fost inteleasa.... era vorba despre un subiect in care cineva cerea sfaturi,dar criticand persoana respectiva(pt. care cerea sfaturi-ca cica din prietenie o critica!)...insa in momentul in care si ea a fost criticata nu i-a mai placut! desi ea a fost "virulenta" apoi a sters ce a scris le-a facut pe altele virulente ....si stii cum e! asa se intampla si in viata,nu avem toti aceleasi opinii si cand cineva spune ceva care nu pica peste parerea noastra ne simtim prost! eu stiu cum sunt,si voi(unele dintre voi) stiti cum sunt, ca sunt inca prea indulgenta si prea toleranta si iert prea usor.....asa ca nu-mi fac probleme! poate ar fi de lucrat la stil ca sunt usor ironica uneori....da' nici aici la varsta mea nu stiu daca mai pot umbla! unde nu mai pui ca multora le place stilul meu! Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Va lasa omul putin singure si iata alt capitol!Bravo! Eu am fost f ocupata si nu prea am stat pe la birou!Asa ca nu am apucat sa intru pe Net! Despre evaluarea altora nu ma prea intereseaza..pe mine locul asta m-a ajutat f mult si aici ma simt super bine!Va iubesc pe toate! Noi sintem intr-o perioada f agitata...simbata cununam!Si de aici f multa alergatura!In rest e bine...reinvatam sa fim doi si merge incet, dar se vede un progres! Va pup si va urez o zi buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elas ce bine-mi pare ca incepeti sa va reveniti.... si ca o sa cununati!.....deci o sa va faceti cam asa [grasa] daca [papica] bine de tot.... mai bine sa va indeletniciti cu [bum][harp][cri] si eu [loveyou]...stii tu! Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Vio! Sper sa nu ne facem asa..ca si asa sintem destul de umflatosi! Dar imi doresc ca aceasta cununie sa aduca pace si dragoste si in familia noastra!Sa ii aduca lui liniste in suflet si puterea de a se impaca cu el si cu lumea! Imi doresc sa ii sune in urechi juramintele ce se fac acolo si sa-i reaminteasca..cele pe care le-a spus si el cindva! Iar mie sa imi dea puterea sa ma bucur ca am reusit sa vin impacata in casa Domnului ca am fost linga el la bine si la rau! Te pup!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dandush,orice ar fi,iti doresc din dsuflet sa se termine repede si cu bine!! cat despre superstitii,pai nuam in legatura cu luatul sau alesul din timp,dimpotriva ma gandeam invers,ca daca nu fac din timp sa nu fie de rau. oricum ar fi ,tot tampenii sunt :)) si Erika e frumos. Madyn cred ca nu a mai avut timp saraca sa intre pe la noi.poate sa o cautam noi pe la copilasi din august... si acre e treaba cu voturile?si daca e trecut la mediocru ce ?? sa il treaca la ce-or vrea ei.ne afecteaza?? violeta,stiu cum e,ca oricat ai zice sa nu pui la suflet,pt cateva momente tot puiorice discutie avuta cu oricine,pt ca atat timp cat te implici intr-o discutie,si pui suflet,e normal si logic sa te afecteze rautatea. elas,a venit cununia ???uite ce ma bucur ca sunteti nashi IMPREUNA!!!!!!!!!!!!!!![majoreta] DE MULT VA GANDEATICA O SA MERGETI DE OCHII LUMII.SI CRED CA AR FI FOST GROAZNIC. ACUM SUNTETI DIN NOUO FAMILIE!!!!!!!!!!!! Ma bcuur ca acest loc,prost evaluat,te-a ajutat sa iti regasesti linistea si FAMILIA!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...