Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

"FETELE FANTASTICE" (7)


Recommended Posts

Aelita [pup] ei,lasa ca mi-a trecut,ieri eram obosita.... si azi imi e somn [:D]....asa ca cine stie pe cine mai ironizez!!![:D] lasa sufletel,ca gasesti tu nume pana la urma, altii nici cand se duceau la primarie nu stiau inca cum sa-i spuns.... am auzut cazuri,nu mai stiu unde,ca in momentul in care au vazut mutritza copilului au stiut cum sa-i puna numele..... papa tot sa va faceti mari....da nu prea mari,da? [:D] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[:D] BUNAAAAAA [:D] vai !!!! ce activitate !!! bravo [bis] dandushica multumesc pt. floricele , desi nu prea le meritam [pup][pup][pup] eu sunt prost dispusa azi , si , ffff... nervoasa , asa-mi vine sa-i strang pe toti de gat [sm] de fapt nici nu stiu de ce ma ambalez asa de tare , ca tot eu sunt aia care uita repede si trec totul cu vederea , cred ca ar trebui sa ma zburlesc de-abinelea , in fine .... va [pup][pup][pup] G.K.R [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabriela77k/album?.dir=fb4cscd"]poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nanami da' pe tine cine te-a suparat? venim noi cu forte proaspete [box] hai, fii vesela ca viata e scurta.... [pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai asta e problema vio ca viata e scurta si eu mi-am infundat-o aici in fundul lumii si numai de necazuri tre sa dau , ca-mi vine sa-i strang de gat pe toti "ochii astia de orez " , cine mama naibii m-a adus aici? offff..... Doamne cine-o mai inventat si banii astia [bang][bang][bang] G.K.R [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabriela77k/album?.dir=fb4cscd"]poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Nanami, te rog sa nu dai si in mine....mi-e frica[:D]. Stiu cum e sa induri magariile strainilor.....tre' sa trecem peste toate. Dandushule, orice ar fi suceveanca ta e alturi de tine[pup]. Aelita, mie-mi place numele IARINA.Am o verisoara ce se numeste asa. E superba. [;)] Vio am auzit si eu o gramada decazuri care au pus numele copilului cand i-au vazut mutrita[;)]. Va pupacesc. Inca nu m-au sunat cu cursurile alea[bang][bang] "Prietenia este mana care-ti sterge lacrima atunci cand viata te doare......" Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nuuuuu....iliuta ma gandesc ca totusi e europa sie altfel , la noi e......nici nu-i mai pot spune pe nume , mor de nervi si nu-i mai suport , efectiv , daca as putea si maine mi-as lua copilul si as plecea acasa , sincer , mi-a ajuns la gat , nu mai pot , dandush stie mai bine , intr-adevar e tot strainatate , dar nu e ceea ce am crezut noi , niste oameni ca astia nu ma vazut si nu cred ca oi mai vedea , mai am putin si ma iau si sot , ca doar si el are "ochi de orez " nu? scuzati-ma ca azi chiar am luat-o razna [bang][bang][bang] G.K.R [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabriela77k/album?.dir=fb4cscd"]poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nanami[:(] nu pot decat sa-ti doresc bafta si sa ai multa forta sa mergi mai departe. Ce ciudat.....suntem toti oameni pe lumea asta, dar atat diferiti unul de celalalt...imi imaginez ca trebuie sa fie cumplit.......fii tare pentru copilul tau[pup]. "Prietenia este mana care-ti sterge lacrima atunci cand viata te doare......" Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CUUUCUUURIGUUU BUNA DIMINEATA!!! fetelor hai la [papica] dupa papica,vine si cafelutza...ma intorc,ca trec putin prin gradina mea! Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[ups][ups] si eu care ma gandeam ca macar azi ii voi da Violetei o pauza [batcap].... Sunt acasa dar m-am apuct de treaba si am uitat de ceas si cafele . Scuze [iartama] Ce mai faceti fetele? Stefy e putin ocupata, dar va saluta pe toate[pup]. Nanami a intrat fara sa o traga nimeni de manicuta[:p], fata cuminte, nu ca mine [:D] Si eu va pup si va doresc o zi superba [flo][lo] *grupul fetelor fantastice * [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/dana_japan2002/my_photos"]noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...