Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

"FETELE FANTASTICE" (7)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ei,nu....nu am gradina decat imaginara!!! sunt fetele cu nume de flori.... (ca tot erai tu suparta.....[:p]) am in balcon o multime de floricele.....si prin casa, de nu mai am unde sa le pun,dar am o gradinita de flori...care uneori se transforma in cactusi!!![:D] cafeaua e buuuuuuna!!! da' tot somn imi e ca la noi e o vreeeemeeeeeeeeeeeeee de [pathot] sau de [nani].... tu esti mai bine? s-au rezolvat problemele? Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nanami nu mai fi asa suparata ca nu face bine la sanatate!!! eu am o "vorba" pe care o spun de fiecare data cand se intrevad nori la orizont....orice se rezolva in viata afara de moarte!!! asa ca numara pana la 10 si cauta o rezolvare....esti in viata,poti face orice..... supararea atrage boala!!! asa ca fereste-te de boala! [pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nanami, dar ce-ai mai patit si azi? Sa nu-mi zici ca iar a facut Hiro febra [:(] Hai bea o cafeluta [cafea] si o sa-ti treaca . Vio, la mine inca nu s-a rezolvat dar nu am de gand sa mai fiu cu botic. Las' c-o sa treaca. (M-ai prostit de dat asta cu gradina ta [:p] *grupul fetelor fantastice * [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/dana_japan2002/my_photos"]noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da vio asa e , dar daca nu ma lasa lumea asta in pace [bang][bang][bang] , azi chiar m-o enervat rau o proasta eh! dandush doar stii ca sunt iubita rau de colegele mele , mai ales Takatera san , azi imi venea s-o iau de par si sa matur cu ea toata fabrica , stii ce TSUYOI s-a facut , de cand o are pe baba de partea ei ......... nu, hiro e bine [:D] G.K.R [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabriela77k/album?.dir=fb4cscd"]poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana asa te vreau....totul se rezolva in viata!!! iti place gradina mea???? te iau si pe tine.....te numesc Ileana -Cosanzeana!!!! Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nanami, scumpa. Cand te hotarasti sa le pui la zid pe madam Takatera si Madam baba~ nu uita sa ma anunti si pe mine. Am acumulat atata stres si nervi in ultima vreme ca mi-ar prinde numai bine o rafuiala [duel][haibat][indecent] Vio , n-am intrat in gradina ta (si cred ca nici n-am intrare ca nu am nume de floare), dar atata timp cat tu faci parte din ea , cred ca e frumoasa. [;)] [flo][flo][flo] *grupul fetelor fantastice * [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/dana_japan2002/my_photos"]noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nanami zambeste si fa ca japonezele [asia] trebuie sa le bati cu armele lor,nu tb sa reactioneze ca o eoropeanca.....ca o romanca!!! Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...