Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scorpiutzele - pe unde sunt ? (8)


Recommended Posts

Buna fetelor!

Eu sunt happy ca azi sunt solo acasa, aseara mi-a plecat sotul la Bucuresti, dar revine deseara, insa am dormiiiiit... super! Cred ca e necesara asa o pauza!

Ema, nu mai fi catranita draga mea, pe bune... Si stii ca la mine nu e mult pana sa spun ca e gata, daca nu ii place... l-am avertizat sa nu se lege mult de mine ca... ii dau liber la fete oricand! Aseara am fost la sala si... cand am venit eram obosita, era nervos ca nu i-am pregatit ceva pentru "capitala", vesnice discutii... incerc sa imi spun in gand cate ceva si sa ma distrez!

Syd, la mine a venit horoscopul, am ascendentul in Leu, ma recunosc in tot ce scrie pe acolo... ma rog, aproape! Mi-am dat si numele de donshoara', ca eu cred ca ala e valabil![:D]

Mira, spor la impachetat... oricum ai sot de treaba! Ai reusit sa il aduci la o linie de plutire normala... eu mai am!

Esme, te invidiez pentru calatoriile tale, oricum profita din plin acum! Si buna prajitura Elena-Geo[:D], ma straduiesc sa o fac si eu candva, cam greu cu timpul, dar... Insa ce fac cu cura mea de slabit?[bang]

Nina, numar si eu zilele sa vedem vestile! Tin pumnii!

Va pup ca sunt la munca, revin in forta de acasa! Sunt free deseara![:D]

Elena

 

Mamiid="red"> ”de George”id="blue">

Povestea_nasterii

Poze

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna dragelor!

sunt putin libera ca tati s-a oferit sa mearga la plimbare cu gaza,sper sa nu revina in 5 minute.

ieri a descoperit ce fel de bb are ,era speriat si imi spunea stii ce viteza si ce fortza are la inhatzat obiecte ,n-ai timp sa vezi![:D]de parca eu as fi fost plecata ,asa imi explica!

Elenaid="green">,n-ai inteles,eu nu mai vreau alt bb,am trecut singura printr-o cezariana cu destule complicatzii dupa ,si nu mai vreau sa aud de asa ceva,poate sa fie si acasa sau nu .sincer ,nu ma mai intereseaza,mi-a promis prea multe si nu s-a tinut de cuvant ,gata cu pacaleala!

m-a anuntzat ca atunci cand va merge la seviciu va schimba camera.acum mai rezista eroic.si-a cam pierdut rabdarea ,a zis ca -mi face si masaj si ce vreau numai sa nu ma imbolnavesc ca nu se poate cu asa un bb.de fapt bb e vesel,el nu intelege ca ea vrea plimbata ,si sa -si satisfaca curiozitatzile atingand obiecte .

facuze el curat sambata si cand si-a dat seama ca Anda maninca pufuletzi si covrigi si-i arunca pe jos,s-a facut foc si para ca nu e curat![:D]auzitzi la el !vrea curat cu bb ,credea ca e bibelou sau papusa Anda si o gasesti unde ai lasat-o.

fug si eu sa mai aranjez cate ceva si sa ma ocup de ora mea de cosmetica pina vin ei !

nu stiu daca nu v-am mai zis o data ca al meu sotz era sa-mi citeasca postarile si l-am convins sa nu o faca ,s-a ofensat pe moment ,apoi a zis ca nu-i curios!asa ca trebuie sa scriu de acum in absentza lui ,ca n-am chef sa ne suparam si nici sa-l las sa citeasca.

pupici la toate scorpiutzele![pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]

 

Carmen[mamica]& Anda[bb]

http://www.babiesonline.com/babies/a/andaioana

http://pg.photos.yahoo.com/ph/carmensilva75/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, sa nu te superi, am zis si eu... asa de alt bebe! Te rog sa nu te suparacesti pe mine![iartama] Mai ales ca el nu a vazut cum e de la inceput cu un copil![:D] Sa stii ca si sotul meu cand descoperea cate ceva la bebe imi spunea ca si cum el a descoperit America si eu nu[:D], insa il potoleam: "ai uitat cine sta cu el mereu?" (nu ii convenea, dar... orgoliul meu marca un punct in plus)! Si pregateste-l pentru perioada in care va incepe sa mearga, cu premergatorul, catel, singura... nimic nu vei avea la locul sau... dar e o faza tare nostima, mie imi e dor de ea! Insa poate ne vedem noi pana la urma si te mai pun in garda[:D] (daca vrei)!

Hai ca am chiulit destul... va pup pe toate!

Elena

 

Mamiid="red"> ”de George”id="blue">

Povestea_nasterii

Poze

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor ! [hia]

Am trecut la capitolul 9, aici !

Rog moderatorii sa inchida acest subiect ! [asia]id="blue">

 

 


Ninaid="red">, mami deid="blue"> [zana] Nina-Cristinaid="red"> (10.01.2002), Povestea nasteriiid="blue">

 

Copilasi din 2002

id="blue">

 

Copii capricornid="blue">

Scorpiuteid="blue">
id="right">id="size2">id="Times New Roman">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...