Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Constanta la apel!!! (32)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cornelia sa iti traiasca bebe si felicitari mamicii curajoase,surioarei mai mari si taticului!!!!!

 

De abia astept sa vedem bebe mic joi, eu semnez condica si sunt prezent...discutam amanunte pe pm, ok?

Sau ramane in principiu sa ne vedem joi la 16.00 la flori la spital?

 

eu sunt disperata...nu stiu ce sa mai fac, cred ca am sa pun un sub nou la parintii intreaba...David al meu se trezeste la 4 dimineata in fiecare dimineata si tzipa si urla de parca il bate cineva de il usuca...dar crize parca de isterie...daca nu il iau in brate si nu ii fac toate poftele (sa dau muzica mai tare, sa caut busul galben, sa il iau cu mine in pat) urla, ca aseara 1 ora nonstop, l-am lasat sa vad daca se potoleste...aveam niste nervi...si el urla si se isteriza si se trantea prin tarc, cat il tineau plamanii...ma mir ca nu au venit vecinii sa faca reclamatii ca duduiau geamurile...

Acum e aproape 3 si David nu doarme sta in tarc si urla...l-am luat in brate, l-am leganat...dar vrea numai in brate...ce sa ii fac?????

Sunt obosita si fizic si moral...

 

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.

Janism"

 

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

David pe malul marii primavara - noi id="size4">id="red">id="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uf, a adormit tignalul...

Roxa si cum a fost drumul? Aglomerat? Hai ca ieri m-am gandit la voi sa fie super bine!!!! hiihihi... Grasu ce mai face? I-ati mai dat pizza? Hehehe...

 

Ana, bine ai venit...

 

Laura, de luni la gradinita, nu-i asa? Tu il lasi pe vlad sau il aduce altcineva? Ca poate ne vedem sa in fuga!!! Eu il iau mai devreme oricum si nu putem sa ne vedem la pranz...dar tot ne vdem la serbare...de abia astept...cred ca o sa cad pe spate!!!

 

Gen, maine la gradi?? Pe al tau trebuie sa il stresez tare ca am serbare cu ei la vara...si mai am doar cu pregatitoarea...asa ca vai de ei!!! S-au cam plictisit saracii de atata scoala, ca numai gradinita nu e cu ditamai programa!!! Si afara e asa cald si frumos si ei in clasa...

 

Tatiana cand faceti o tura in parc? Vineri dimineata?

 

Cris noi cand ne vedem?

 

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.

Janism"

 

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

David pe malul marii primavara - noi id="size4">id="red">id="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sanzi, mama, de luni ti-l las sa-l iei la suturi! [;)] maine si vineri nu il duc, am doua zile de co si il iau la cernavoda sa mergem la piscuit[:D].

poate imi dai si mie ce are de invatat (mamei ii e foarte greu sa copie de la avizierul gradinitei lectiile)

 

gen, mamica doar de [bicla] marius

 

poze cu de-alde noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cornelia sa-ti traiasca flacaul!!!!!!id="blue">id="size5">id="Arial Black">

 

Fetelor as vrea sa vin si eu maine la Cornelia. Eu inca n-am plecat din Tulcea. Maine sunt sigur acasa...poate ajung si eu.

Sinzi, nu stiu cum sa te sfatuiesc in legatura cu David. Poate a fost doar asa, o seara mai agitata pentru el. Poate a mancat prea mult seara, si-l durea stomacelul. Vineri dimineata, daca ajungem in parc te sun. Voi pe la ce ora iesiti?

Pupici tuturor!

 

Tatiana si Bia galagioasa.[bum]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gen, e surpriza serbarea...de asta nu mai afisez nimic...totul va fi la serbare...oricum acum facem numai repetii pt serbare si invatam totul pt serbare si jocuri evident, ca fara ele...e durere...

 

Tatiana, noi iesim pe la 9, 10 dimineata, la 12 tre sa o luam spre casa...

 

Roxa, maine e joi...poimaine mergem la cornelia, nu? Adica vineri...ca si io is in ceata...

 

David nu avea decat bazdaci, nu il durea nimic, ca imi face de cateva zile asa...ii place sa ma chinuie...daca ii indelplinesc dorintele vine cu mai multe "da muzica mai tare" "il vreau pe alfie" "vreau masina albastra" si da-i Sinzi si orbecaieste sa cauti tot ce vrea fi-tu la ora 4...cum atipesc cum aud "muzzzzzica mai tareeeeeeeee" sau "muzica cu primavaaaaaraaaaa"...si tot asa...

 

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.

Janism"

 

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

David pe malul marii primavara - noi id="size4">id="red">id="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...