Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Constanta la apel!!! (32)


Recommended Posts

Roxa si Cornelia, multumim!

 

Fetelor, am mai citit putin la subiectul deschis de Sinzi si pe mine ma umfla rasu'!!!! Pe langa faptul ca a postat din nou, desi se jurase sa n-o mai faca, topicul este chiar in top si discutia a devenit chiar amuzanta (pt cineva neimplicat, desigur)!!! Asa ca, Sinzi, mama, vino la noi si povesteste-ne ce mai face David, ca ce ne facem noi fara tine?! Hai, lasa supararile de-o parte!!!!!!! Aici poti sa postezi, ca nu mai spunem la nimeni![flo][floare3]

 

[pup] Vic & [bis] Sebi (04.02.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Caty aceeasi intentie am avut-o si noi asa ca zis si facut .Ne-am vandut apartamentul si dai si cauta.Am exclus zona km5 si Bratianu,avand fata la scoala 24 si bebelusul pe drum si nu ma mut la inghite-pui din buricul orasului.Am cautat 3 saptamani, chiar casa gata facuta doar de renovat pe ici colo.Ce-mi placea mie era prea scump-120-130 mii euro, prin coiciu numai casa bou vagon, adica intrare dintr-o camera in alta, ba cu pereti din chirpic si tot asa.Am incercat si vis-a-vis de boreal la casele facute din otel nu stiu de care, dar tot asa nu aveam teren.Terenuri sunt prea putine, la Primo loturi de 500mp de la 30-50 mii euro/lot fara utilitati prea multe, la Km5 tot asa ca marime, dar la 10-15 mii euro/lot, la intrare in Ovidiu sau PAlazu.

Pana la urma ne-am luat apartament cu 4 camere pe FAleza nord.

Pana va creste si cea mica cat de cat ne vom muta si la casa, cine stie...

 

Mai am 4 zile pana nasc si m-a apucat groaza gandindu-ma la conditiile din spital.Cele care ati nascut de curand puteti sa-mi spuneti cum mai stau lucrurile cu moasele si asistentele de la copii si lauze...Voi naste marti cu Deheleanu (pentru a doua oara).Cu el ma descurc, dar cu restul....

 

Loreen, Bianca(15.10.96) si Delia 39 saptamani

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dianamaria, felicitari pt. Tibi cel destept la matematica ! Bineinteles ca baietii seamana cu mamele ! Si multumesc mult pt. urari !

 

Roxi , Cornelush merci de atentionare !

 

Loreen , nastere super-usoara si sa-ti dea Domnul o bebelusha sanatoasa si mancacioasa !

 

Pacat ca pleaca Sanzi... Eu una niciodata n-am pus pasiune in discutiile in contradictoriu de pe forum. Le prefer pe cele face-to -face. Eu cred asa: daca cineva are alte idei decat mine, in diverse kestiuni, n-o sa i le schimb eu acuma cu postarile mele de pe forum.

 

Haide pupi-pupi tuturor !

 

Laura - mama lui Vlad

 

http://community.webshots.com/user/vladut111

 

http://photos.yahoo.com/florea_tatiana111

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Loreen, in primul rand iti doresc nastere usoara si bebe sanatos.

Eu am nascutla etajul 7, mi se pare ca dr deheleanu are saloane la 6 dar, oricum, asistentele sunt la fel de acre[xx(][xx(]. Trebuiesc "imbunate". De fapt zici ca ai mai nascut, deci cunosti sistemul. Daca vrei si poti vezi ca sunt si rezerve si chiar saloane mai cochetute si mai curatele, cu bb in camera si lume mai spalata prin jur...

 

Mamica Dana si un bebe Cristi (13.01.2005).

 

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Loreen, multa bafta!!! in iulie eu am nascut la etajul 6. blocul operator e nou, am stat in salon din cele cu plata...unde mi s-a parut suportabil pentru cele 4 zile. asistentele erau ok, citeva mai acre dar nu prea m-au enervat (sau cel putin nu excesiv). te rog incearca sa ne anunti si pe noi dupa marele eveniment!!!! [pup] si mult curaj!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saluti!

 

Sanzi, eu zic sa te linistesti si sa nu ne abandonezi! Sunt alte chestii mult mai importante, ce rost are sa-ti consumi neuronii!!??

 

Rox, mai incepi serviciul sau te mai gandesti?

 

Tatiana, sper sa-ti aduc vesti bune luni!

 

Fetelor, m-am intalnit cu MAV si vreau sa va spun( cu parere de rau) ca si-a taiat parul! iar cu bucurie si sinceritate ca arata super bine cu noul look!

Sa stiti ca am avut timp sa trag si eu cu ochiul pe listuta si am impresia ca nu am felicitat sarbatoritii pe Aprilie: Gen, Caty, Bogdan(Adinutza). Uitandu-ma cu atentie pe listuta mea am constatat ca avem o singura floricica de sarbatorit: Delia-Bianca! Delia, de la DALIE, asa-i???

Un Sf. Gheorghe n-am gasit, dar sunt sigura ca fiecare aveti prin jurul casei pe cineva cu acest nume, asa ca :

SA VA(NE) TRAIASCA CU NUMELE SARBATORITII! fie ca-s flori sau sfinti

 

puppik!!!!

 

Racushoarele Cristina[indecis]&id="size4"> [:p] Alexia id="Comic Sans MS">id="size2">id="teal">

crixia@gmail.com

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai fetelelor, va pup pe toate...

aveti dreptate...

mav mersi!!!!!!!!!!!!!!

va tin la curent cu ce mai facem noi...

acum astept niste musafiri...si nu pot sa ma pun pe povestit

 

va spun ca david a fost la gradi...e super incantat si io la fel...poa sa fie si 200 de euroi ca tot merita!!!

educatoarea e o dulce...si s-a acomodat perfect...si nu a intors capu dupa mine, daramite sa planga...

va pup...

 

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.

Janism"

 

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

David pe malul marii primavara - noi id="size4">id="red">id="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:I]Crixia, esti prea draguta cu mine, nu merit, zau!

Si eu le anunt pe fete ca si tu ti-ai schimbat look-ul: nu mai esti blonduta, ci satena! Dar mie nu-mi pare rau[:D], ca si tie iti sta bine si asa![;)] Sper sa ne intalnim im imprejurari mai fericite decat cea de azi, adica nu la stomatolog![dual]

 

[pup] Vic & [bis] Sebi (04.02.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sinzi, [bis] ma bucur ca te-ai "intors"!!!! Au fost multi rautaciosi care te-au atacat aiurea, dar singura te-ai bagat in gura lor.... Ma gandeam ca mai bine inchideai subiectul sau chiar rugai un moderator sa-l stearga definitiv, ca multe replici scrise acolo, nu-si aveau rostul si oricum erau pe langa subiect! Dar, gata, promit sa nu-ti mai amintesc de acum inainte despre asta! Bine ca ai observat ca ai si prieteni pe aici!!! [grup]

 

Loreen, de unde stii ca mai ai exact 4 zile? Ai programata cezariana? Nastere usoara iti doresc si un bebelus sanatos tun si laptic buuuun si sa-i ai pe cei dragi alaturi, sa va bucurati impreuna de minunea vietii celei noi!!! [flo]

(Mama, poeta ma facui!!!![alcool])

 

Gentiana, Caty id="red">si Lauraid="red">, desi cu mare intarziere, dati-mi voie sa va urez si eu: LA MULTI ANI FERICITI!!! SI SA FITI SANATOASE, IUBITE, IMPLINITE, FERICITE, SA AVETI BANI SI PUTEREA DE AI FACE PE CEI DIN JUR SA SE SIMTA BINE!!!!! SI MULTE BUCURII DE LA COPILASII VOSTRI FRUMOSI SI DESTEPTI!!! id="red">[floare3][pup][flo]

 

Tania, stii cumva cand se intoarce Adinutza? Ca eu am uitat...[bang]

 

[pup] Vic & [bis] Sebi (04.02.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...