Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Constanta la apel!!! (32)


Recommended Posts

hehe mav, din pagina a 3-a iam rugat sa il inchida, chiar de 2 ori, dar se faceau ca ploua!!!! cred ca savurau pe margine!!!

si apoi m-am enervat...am vrut sa fiu cat mai pe subiect se poate...

dar uite...mie imi trece repede suparea...

oricum pe voi va [il] si nu as renunta la voi si bibici mici

 

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.

Janism"

 

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

David pe malul marii primavara - noi id="size4">id="red">id="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns

multumesc ptr ca m-ati primit in randurile mamicilor constantene.

 

caty, si noi ne apucam sa facem o casa dar la eforie daca gasesti teren si te apuci de ea poate schimbam impresii.

eu deja am inceput sa ma documentez despre fundatii, fier beton, si altele

 

loreen, dute la braila (asta a fost o glumitza) dar eu acolo m-am dus si am fost f.f.f.f multumita si sincer ma ajuns si mai putini bani.

acolo intai am nascut si apoi am platit ptr ca asha am vrut eu ca au fost f. dragutzi si si-au facut meseria cum trebuie.

nu zic ca erau si asistente acre dar isi faceau treaba.

tu ai lucrat undeva pana acum?

 

jone

 

 

tot inainte!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si frumoaselor ca sa va binedispun:

Tata, cum am am aparut eu pe lume? Tata zice: -Baah fiule, cred ca intr-o zi tot ai sa afli! Pai, eu si cu maica-ta intr-o zi am intrat intr-o camera de chat a Yahoo-ului. Am aranjat apoi o intilnire via e-mail cu maica-ta si ne-am intilnit intr-un internet cafe virtual. Ne-am strecurat intr-o camera privata, unde maica-ta a fost de acord cu un download din hard-ul meu. Imediat ce eram gata de upload, am descoperit ca nici unul dintre noi nu folosise firewall-ul si fiindca deja era prea tirziu sa dam delete, noua luni mai tirziu a aparut un mic popup binecuvintat care a tipat din toti rarunchii:----- You've Got Mail!

 

[dual]

 

 

jone

 

tot inainte!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanzi [pup]si nu uita de noi cand mai mergi la zoo.Oricum dupa ce-si revine vremea asta nebuna. Abia astept sa ne povestesti despre gradi.

Loreen nastere usoara si un bebe sanatos !

Vic,Crixia sa va fie de bine noul look.[;)]

va pup pe toate si pe curand!

 

Cristina si[copil] Mariuca

Povestea nasterii

Poze noi pentru voiid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru incurajari...sper sa-mi fac probleme de pomana, insa tare imi este ca nu va fi asa.

De unde stiu ca voi naste peste 4, de acum 3 zile?Simplu...Nenea dr. mi-a facut cerclaj prin sapt.20 si a spus ca-l scoate pe 18 aprilie.S-a razgandit si a hotarat sa mai stau o saptamana.Si am stat, ce era sa fac?Nasc normal...tot pentru ca asa vrea dr.Eu am vrut cezariana, insa se pare ca nu este nevoie...

Camerele alea cu plata cum se pot optine?Unde ma pot adresa sa vad ce si cum?

 

Jone lucrez de 11 ani,de ce?

 

Pentru toate si toti sarbatoritii zile de sf Gheorghe si Florii va doresc numai bine, petreceri frumoase si La Multi Ani[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]

 

Loreen, Bianca(15.10.96) si Delia 39 saptamani

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza!

 

Crig, merci de urare, dar sa stii ca arat asa cum m-ai vazut ultima data.[;)] Cristina nu ma vazuse din iarna si de aceea a spus ca mi-am schimbat look-ul.[:D] Nu este o chestie recenta.

 

Loreen, sa fie intr-un ceas bun tot ce ti se intampla!

 

LA MULTI ANI PENTRU SARBATORITII ZILEI DE AZI SI CELEI DE MAINE!id="red"> Din listuta nu mi-a sarit in ochi decat (nu va suparati daca am sarit pe cineva! nu e cu intentie):

Delia- Bianca id="red">(Bia a Tatianei!) si

Delia id="red">(din burtica Loreenei!), asadar:

La multi ani, floricelelor!!! [dual] pe obrajori pt Bia mergareata si dansatoarea si [pup] pe burtica pt Delia (sa fie cumintica si sa s-o asculte pe mami)!!!id="red">

 

Vine cineva la pitici azi??? Sinzi, Crig? Cred ca noi vom merge!

 

[pup] Vic & [bis] Sebi (04.02.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In caz ca va intrebati[:D] si n-am apucat sa va povestesc pana acum (?)[:D]:

Puiul meu a inceput sa-si tina singurel biberonul pe la un an, dupa ce l-am intarcat. De cateva zile (are aproape 1 an si 3 luni) vrea sa pape singurel cu lingurita. Daca incerc sa-l mai pacalesc si eu printre linguritele pe care le duce singur la gura, se stramba ca toate alea! Bine-nteles ca se face ca porcusorul pe hainute, papica mai ajunge si pe jos, pe masa, pe scaun, prin par, pe pereti si nu in ultimul rand... pe hainele mele. Ce mai, e "distractie" maaaare la masa! Dar sper ca va invata sa manance singurel cat mai repede, ca o are de exemplu pe vara-sa, care are 3 ani si sigur ca papa singurica (asta dupa ce am incurajat-o, ca ea este mai maaare decat Sebi si a vazut ea ca el o ajunge din urma![:D]). (Stiti si voi, ca cei mici sunt mereu in competitie![:D])

 

[pup] Vic & [bis] Sebi (04.02.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamici. Urez "la multi ani" celor sarbatoriti astazi in familiile voastre.[flo][flo]

Loreen, ca sa primesti un salon cu plata poti vorbi inainte cu dr. sau atunci cand nasti, vorbesti cu asistentele de la sala de nasteri, le spui ca tu vrei salon cu plata si stiu ele ce au de facut.

 

Mamica Dana si un bebe Cristi (13.01.2005).

 

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello frumoaselor si LA MULTI ANI tuturor sarbatoritilor si sarbatoritelor de azi! [s][s]

Loreen, asa cum zicea si Dana, vorbesti cu medicul sau direct cu asistenta sefa ca vrei salon cu plata si se rezolva. multa baftaaa!!!!

Sanzi, [il]. ce ati cumparat azi? auzi, ma gindeam cand am iesit voi ati venit cu masina, nu??? ca mi-am facut procese de constiinta ca nu am stat sa va luam cu noi!

pup tuturor si o simbata frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...