Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Constanta la apel!!! (32)


Recommended Posts

Roxa...pai ce crezi? Ca o suportam io pe socrela daca nu ma ducea cu masina??? Si inca ce masina!!!! Ma lipesc si io ba de ea, ba de tata, ba de bunica...ca asa e cand esti ambulant [ups]

ne-am luat pampers ca era oferta buna si libero chiloti ca doar doar va avea nevoie la gradi!!!!!! sper si io ca acum ca e domnu gradinita trebe sa faca cunostinta cu toaleta!!!

am fugit, ca mor de somn, aseara m-am trezit cu gasca la o bere (cica de ziua mea...ca nici io nu stiam ca e ziua mea...ca sunt floare adica) si dupa ce au plecat la 3 noaptea la 4 s-a trezit david...sunt chiauna!!!!!!

 

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.

Janism"

 

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

David pe malul marii primavara - noi id="size4">id="red">id="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Fetelor va multumesc tare mult pentru urari! Bia are maine prima onomastica...am o floare!

Sinzi "La multi ani si tie!" Sa ne traiesti si sa ramai alaturi de noi!

Roxa, sunt super incantata de gagica. Face treaba buna si abia astept sa vina si saptamana viitoare. Saraca a muncit tare mult ca..de..eu le-am cam lasat balta. Asa de dat cu aspiratorul, mopul functioneaza zilnic daca cu tras de mobile si bagat prin toate colturile nu ma pot lauda ca fac. Oricum vreau sa-ti multumesc ca mi-ai dat-o si mie, ca eu chiar aveam nevoie de un ajutor..ca nu mai pot sa ma descurc cu toate. Saru mana![bis]

Loren..nastere usoara! Asa cum a spus si Roxa, sunt saloane cu plata unde se poate sta ceva mai bine. Sa nu te astepti la conditii nemaipomenite, dar macar ai curatenie si copilul langa tine si nu te deranjeaza nimeni. Eu am vorbit cu ginecologul cu care am nascut si el mi-a facut rost de salon. Am avut un medic super, cu care voi naste si urmatorul copilut..cand va fi sa fie. Daca mai vrei detalii spune.

Jone..poate vom fi vecine. si noi ne facem o casuta in Eforie S...voi, pe unde? Si noi am cautat teren in Cta dar nu ne-am putut apropia. Anul trecut am vrut sa vindem apartamentul si sa ne luam o casa cu putin teren in Cta dar nici o sansa, asa ca am renuntat.

Am luat teren in Eforie S si acum asteptam finantele ca sa facem treaba acolo.

La multi ani si sarbatoritilor de astazi!

 

 

Tatiana si Bia floaricica mea scumpa.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, ma![bang] Si Sinziana este floare!!!![flo] Deci:

 

[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]

 

LA MULTI ANI, SINZIANA!!!! SA NE TRAIESTI SI SA NE CINSTESTI!!!!id="red"> ([:D]pai ce, credeai ca scapi doar cu urarile???)

 

[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]

 

 

 

[pup] Vic & [bis] Sebi (04.02.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[q][q][q][q][q]S-a resetat iar serverul si s-au pierdut postarile din ultima sapatmana!

Din tot sufletul va urez:

Un Paste Fericit! Lumina si iubire in sufletele tuturorid="red">id="size3">!

 

Taniaid="blue"> cu Andreeaid="red">(14 sept'96)+ [iepu] Biancaid="purple"> (14 febr'04)

 

Poze Aprilieid="red">!

 

Ce nu poti controla...evita!id="size1">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by dady68

[q][q][q][q][q]Din tot sufletul va urez: Un Paste Fericit! Lumina si iubire in sufletele tuturorid="red">id="size3">!Taniaid="blue"> cu Andreeaid="red">(14 sept'96)+ [iepu] Biancaid="purple"> (14 febr'04)Poze Aprilieid="red">!Ce nu poti controla...evita!id="size1">id="blue">


id="quote">id="quote">Unde-s multi puterea creste!!!!!Asa ca va uram si noi Paste Fericit!!!!!!!!!!!!". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated. Janism"Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">David pe malul marii primavara - noi id="size4">id="red">id="Book Antiqua">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor..nu stiam care-i treaba cu forumul..unde sunt postaruile noastre din ultimile zile.

Ufff...ce sa-i faci serverului asta..

Am trecut sa va urez si eu un Paste fericit alaturi de cei dragi si sa va aduca Domnul multa bucurie in case si in suflete. Sanatate multa!

 

Tatiana [alcool] si Bia cantareatza.[biz]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...