Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

SALAJENCE - la apel!!!!(18)


Recommended Posts

buna dimineata si de la noi! Cred ca am sa scriu ceva mai des de acum... Luca ma "obliga " sa stau pe net[:D] Sa vedeti cum...Daca-l pun in patutzul lui sa doarma, ziua, se trezeste la exact 30 minute si o secunda! Daca-l las in patul din dormitor, si eu sta la net( sa-l pazesc, sa nu mai cada din pat, evident) ,atunci il vad cind da sa se trezeasca si fug repede sa-l adorm...Asa doarme si el macar 1 ora BIANCA-de cind n-ai mai deschis capitolul, ai uitat ca trebie sa pui lista[:D]...Glumesc, cred ca doar Adriana o poate pune, nu? ADRIANA-drum bun...ati pus haine groase?, pina dati de caldura grecilor sa nu rabdati frigul rominesc... OTILIA-iti place la Oradea? Mie imi place foarte mult,(daca fac abstractie ca locuieste scoroshenia in zona) ca acolo am fost studenta... Ce-i Real ? un super magazin, ceva? MIHAELA-mamaaa, cind ai zis ca ai inceput sa zimbesti la mesajul meu, am inghetzat...am mers inapoi sa-l citesc..am crezut ca am confundat capitalele si am inceput sa depan amintiri din cine stie ce alta parte a Europei[:D] M-am linishtit(putzin)...sper ca a fost vorba doar de durata shederii in Madrid...?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Am uitat sa va spun o faiza faina... am descoepri ieri ca baiatul mamii stie unde sunt ochii...Inca de mic avea pasiune sa-mi "bage"degetele in ochi, si eu, ca sa nu-i zic:"Mai copile, vezi ca-mi scoti ochii"[:D], ii spuneam frumos(si sringind din ochi:"Ochii? Aici sunt ochii lu'mama?" Faza e ca ieri, din greseala se juca cu un ursulet de plus , cu degetzelul pe ochisoriilui, si-mi vine mie sa intreb:"Ochii, acolo sunt ochii?" Si el tacticos isi pune degetul pe ochii mei Sa leshin, nu alta...De atunci l-am testat, sa vad daca nu a fost o simpla intimplare[:D] Da' omu'stie ce stie[:D] am palavragit destul pt un simplu buna dimineatza, da' sunt super incintata ca incepem sa comunicam si altfel decit prin intuitie[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adriana drum bun si distractzie placuta.mai da avetzi roomingul activat?ca sa va putem suna. ioana ce faci? nu doarme LUCA? noi am fost afara .si unde puteam merge decat la ROMPETROL.nu fac reclama da e tare bine acolo.au o terasa inchisa , iar matei are spatziu de alergat nu gluma. hai va va astept si pe voi cu raportul de zi. Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luci are activat rooming-ul . Daca doresti sa suni pe mine ma poti suna pana maine seara cand iesim din tzara si apoi , pe 10.09 duminica dimineatza , cand vom intra din nou in RO . In rest , doar pe colegu'. Va doresc multa caldura si voua aici in RO !!! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/my_photos"]albumele noastre [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

no , m-am linistit adriana.lasa ca te bazai eu cu un tele .mai , ochii tai si fata.pe paula ai lasat-o deja la soacra?trimite-mi pe PM nr de fix a lui LAURA( in caz ca vin pachetele cu ale mele sa o pot suna) . Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...