Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

SALAJENCE - la apel!!!!(18)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

FETELOR, Cred ca v-am spus cit am cautat papuci pt Luca, in TOT orasul si nu am gasit...Cei care-i erau buni la lungimea talpii nu-i intrau in picior, iar ce-i ce intrau, erau muuult mai mari la talpa.. Am avut noroc insa ,si o vecina, mi-a dat papuceii pe care-i avusese fiul ei( si el bb cu greutate) Asa ca poate veni si toamna, are luca 2 perechi de adidasi si 2 de ghetutze[:D] Traiasca prietenii cu copii mai mari ca al meu![:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare gasca! ioana pup degetzelul ranit ( din cauza mamei[:D])al lui LUCA.nu te stresa ca si eu greu ii dau lui matei anumite incaltzaminte in picioare.am impresia ca sunt cam ingusti . elutza am "vazut" ca esti in oras.cu cine a ramas Mihaitza? paula iar dormitezi? ia treci matalutza la raport. va tzuc apasat si mai vin........... Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am uitat sa va spun ceva: i-am cumparat la matei pijamale ( de la magazinul lui...nu dau nume , ca nu-s platita pt reclama[:D]).sunt extarordinare: bumbac bun, calitate fff buna.musai trebuie sa cumparatzi si voi.sunt toate culorile( cu desene si bulinutze).pretzul este fff atractiv.incercatzi si nu vetzi regreta. no, acu chiar ca plec Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, iti urez drum bun si concediu placut! Nu stiu daca nu cumva la ora asta esti deja pe drum...dar, oricum, ai sa vezi cind mai intri si mesajul meu. Otilia, ma gindeam eu ca nu stai la scoala zilele astea [:D] de placere...acolo stai de musai. Ce sa va mai spun, eu am avut ieri o zi libera si de aia nu am avut vreme sa stau pe net, azi iar am liber o jumatate de zi (pina l aurma poate va fi toata ziua, nu stiu, ca deocamdata e numai ora 3 dupa amiaza...) Cred ca o sa mai am un mos aici, pe linga cele 4 babe, inca nu stiu sigur, miine o sa vad. V-am pupat pe toate ! Cred ca toate dormiti de numa la ora asta, voi si puii vostri !!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D], nu stiu daca se poate numi noroc pentru ele faptul ca vine babacul...O sa le cam dea peste nas probabil la masa, in discutii, ca cica e un om foarte destept, iar ele, babele mele adica, sint niste circotase mai ceva ca Huidu si Gainusa... Abia astept sa vad ce meciuri or sa inceapa, ca pina acuma se birfeau intre ele, 2 din ele pe o a treia adica. Probabil ca saptamina viitoare o sa se mute batrinul, si eu sint tare curioasa de el, cica e un evreu ungur, care, cind a auzit ca sotul meu e ungur si el, a zis ca e super fain ca macar o sa aibe cine sa ii faca guias! se anunta vremuri interesante pe-aci...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...