Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

mamici casnice (65)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 282
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

miha,di deaia [:D] banana,nu am avut cand sa pui poze.incerc astazi cand face dodo Robert. dimin. am fost la ferma dupa legume de toamna.Inca nu au iesit la taraba... si nu gasesc nici butoaie pt. muraturi [q] olga,venim la Niagara cand nu te astepti[:D] am fost si vara si iarna.Mie-mi place de mor.Nu cascada cat atmosfera din oraselul ala de granita[:D] venim,venim stai linistita ca te calcam. Dar voi la Mtl. pe cand? ange,mamica de 2 ori [url="http://community.webshots.com/user/kamilia123"]foto[/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366"]povestea Maiei[/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811"]povestea lui Robert[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wow, am lipsit si io doua zile si vad ca iar veni aghiutza sa isi bage coada pe aci. Asadar "complexatele" mele dragi, va tzuc pe toate, ca m-am distrat citind ce ati scris, cat despre Mathilda, sper sa gaseasca in final forumul de umanitare, sa gaseasca povestea tragica a baiatului Doinei, si cea a lui BArby si toate celelalte si presupun ca pe langa femeie de n ori si din toate punctele de vedere are si suficiente resurse materiale si sufletesti pentru a ajuta. Oricum se pare ca le are pe toate din cate vrea ea sa zica, e omnipotenta si omniprezenta si atotstiutoare. Olga mi-a placut si povestirea ta cu tipa cu rimelul scurs.
fara drept de semnatura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[sm] inapoi pe pag.1 bey care stiti sa puneti muraturi de iarna? castraveti,gogonele si varza? dar dealea in saramura. caut de 2 zile pe net.inclusiv pe culinar.mi-am prins urechile. sunt in ceata totala. sunt atatea retete si atatea diferente intre ele incat habar nu am pe care sa o aleg[bang] Care are o mama sau o bunica super in ale muraturilor sa ma ajute?plsss
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la muraturi in saramura se pune 1 lingura cu varf de sare mare la un litru de apa.chestia asta se fierbe pana se topeste sarea. printre castraveti se mai pun catei de usturoi ,hrean si frunze de hrean. se pun si frunze de visin ,dar eu nu am pus niciodata. ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cami, pup iu gospodino, eu pun numai la otet (castraveti, gogosari si amestec=conopida, morcovi, telina...) miha, apropos de perioada aia si mersu' la biserica, io una merg oricind, nu am gasit scris pe nicaieri cum ca nu as avea voie. consider ca sa merg cu ccc cupilu' la impartasit e mai important. DD iarta-ma daca gresesc[:I] ma duc sa refac lista cu sarbatoritii [url="www.tickercentral.com/view/64zu/2"]alexa [/url][copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...