Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

mamici casnice (65)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 282
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dana,merci frumos. asa am sa fac. deocamdata caut retete ca butoaie nu am. varza o pui la fel? Lucia,fiecare cu ce-l doare [:p] Alinutza,chefuim? [:D] Olga,saracuta de tine.trimite-ti teroristul la mine si ia fatuca o pauza ca te epuizezi. Niagara nu-i in plan in urmatoarele luni.Dar nu se stie niciodata. Deocamdata cu primul wek. mai lung vreau la Quebec.Cica e tare frumos.E la 2 ore de mine si nu am ajuns pana acum[bang] Apoi in vacanta de primavara a Maiei plecam 2 sapt. la dysnei land. In fine. om vedea. dar haideti voi la Mtl. [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ba scrie in Biblie mey, ca nu vorbesc tampenii. Am citit juma de Biblie si atat ca nu am apucat sa termin si scria clar. Ange cu varza se face altfel, se scot cotoarele, se pune sare, inauntru , se pune apa peste varza si in apa respectiva se pune marar, dafin si cam atat parca. Si obligatoriu se vantura apa aia printr-o teava din cand in cand pentru ca altfel va avea aspect balos. Mai multe detalii nu stiu ca la noi pune mama varza si imi da si mie. Daca vrei, io o sun pe mama si o intreb.
fara drept de semnatura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eh Alina, iti imgainezi ca daca nu am fost in stare sa citesc toata Biblia, nu am facut nici o notare referitor la cele citite, asa ca in primul rand, trebuie sa caut Biblia si in al doilea rand sa o rasfoiesc in speranta ca voi gasi pasaje (pentru ca sunt foarte multe) referitor la asta. O sa incerc, cand voi gasi iti spun.
fara drept de semnatura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

yeeeeeees! am net la !fii-mea in camera! yes,yes! asta e primul mesaj de pe laptopul copilului.saraca sta langa mine si zice -nu mai pune mana ca e al meu. pleaca de aici. ce mama rea sunt! fug, ca ma bate![:D] ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D] Bueeeee spusei ca nu dau cu rosii de obicei, doar cand sunt calcata pe coada. Uite am gasit :Leviticul - a treia carte a lui Moise CAP 15 Randuiala pentru curatirea barbatilor si femeilor. "2.Daca un barbat va avea curgere din trupul sau, pentru curgerea lui este necurat, 3. Si legea necuratiei lui este aceasta : ori de se face curgere din trupul lui, ori de-i impiedicata curgerea in trupul lui, el este necurat. 4. Tot patul, pe care doarme cel ce are curgere, este necurat; tot lucrul pe care va sedea cel ce are curgere este necurat. 19.de va avea femeia curgere de sange, care curge din trupul sau, trebuie sa stea sapte zle pentru curatirea sa. Tot cel ce se va atinge de ea, necurat va fi pana seara. si continua cu muuuulte alte explicatii de genul asta, acum are sotul de lucru aici si nu mai pot sta, dar daca vrei, continui maine
fara drept de semnatura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...