Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

mamici casnice (65)


Recommended Posts

[:-)))][:-)))][:-)))] esti dusa bananutzo!!! parca ai fi soramea [:D] Lucia,apropo de biblie.Se spune ca e pacat daca incepi biblia sa o citesti si nu o termini.Zic si eu.Asa zic batranii.Asa ca baga mare lectura placuta[:D] Am dreptate Alinutzo? plec dupa copila.e 15,00 spal de dimineata.e soare si profit din plin. fac curatenie de o sapt. si tot nu am terminat.Cred ca pana la Craciun pun si eu casa la punct. Am scos de prin toate sertarele,sertarutele si cutiutele tot. Bazar frate la mine. Acum ar fi frumos ca in wek. sa se anunte ceva musafiri [bang] somn usor. pe maine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 282
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lucia,poti sa scrii in fiecare zi cate un paragraf din biblie.in felul asta o citim si noi si pana la pensie o terminam [:p] hai ca nu aveti ce face [bang] s-au epuizat subiectele si am trecut la biblie [bang] da de barbati sexosi,tzoale,tamaioase,tampoane ultimul tim,cosmo deaia,impresii de calatorie,stiu eu ce altceva v-ati plictisit de discutat?![bang] [alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut gagici.Am bagat maimutza la culcare si acu' imi fac rondul de seara.[:D] Bey fete io nu pot vorbi acu' de barbatzi ca inca nu a adormit colegu.[:D] Dana banana spionezi...Fata s-a vaietat acolo de reactia noastra dar nu a spus si cum a pus problema [xx(].Sa fie la ea acolo...[alcool] Cami nici io nu stiu sa pun muraturi dar daca vrei o intreb pe mama.Are o reteta foarte simpla cu apa si usturoi.Nu trebuie fiarta saramura deloc, se pune rece peste ele si sunt gustoase raaaau.[pofta].Plus ca raman foarte tari.Nu se inmoaie deloc.Cata repede butoaie ca retete gasesti indata.[pup] Acu' ca tot ziceatzi voi ca fiecare cu ce-l doare...pe mine ma doare faza cu caminul Stefaniei.E destul de independenta si am plecat de multe ori undeva de sub nasul ei si a inteles ca mami si tati pleaca la "servici".Dar de fiecare data era cu cineva cunoscut ei.Asta e problema, teama de necunoscut.E foarte sociabila, se baga in seama cu toata lumea, adulti si copii nu mai zic.Ii plac.Cam asta ar fi.Luni merg si eu cu ea si ma duc putin mai tarziu la scoala.Vreau sa zic ca deja luni ni s-a spus sa aducem 200 000 lei fondul pt camin.[:D].Nici nu stiu cat e taxa pe luna macar... In fine...nu mai e mult pana luni, va tin la curent. Hai [pup] la tot [grup] fara discriminari. Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sã te inseli, decât sa fii pesimist si sã ai dreptate Georgiana-mami de Stefania [url="http://photos.yahoo.com/georgianaradut"] POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu fatooo...n-auzi ca nu doarme colegu'?[:D] Liana mi-a trimis mesaj ca e in drum spre Bucuresti.Merge la Barbye.Si a zis sa o anunt si pe Mathilde.[:D] Ma duc sa paaaap... Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sã te inseli, decât sa fii pesimist si sã ai dreptate Georgiana-mami de Stefania [url="http://photos.yahoo.com/georgianaradut"] POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...