Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

mamici casnice (65)


Recommended Posts

bey, gata ma pun la tol si plec la coafor, apoi la prietenii nasii, apoi la distractie. lucia, nu stiu ce importanta are culoarea vinului[bang], da' mi-a zis mie cineva ca cica prin carti scrie ca se impartaseste noul crestin cu "rodul vitei". acu' trage si tu singura concuziile. miha, sunt cam in pom, de ce ai emotii?[il] cami, a ris si al meu de semnatura ta, cica asta e cami, e nebuna! [pup] [url="www.tickercentral.com/view/64zu/2"]alexa [/url][copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 282
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by alexa si mami cami, a ris si al meu de semnatura ta, cica asta e cami, e nebuna! [pup] [url="www.tickercentral.com/view/64zu/2"]alexa [/url][copil]
rau [alcool] distractie placuta si sa bagi sarbe pana ti-o pica flecurile [:D] ai grija la coafura.am vazut ca la moda acum in Ro nu m-ai sunt "sarmalele" ci parul intins cu placa. Mi-am intins si eu parul pt. nunta la care am fost si am trecut printre nicte chinuri groaznice[bang] Mi-am lasta la coafor juma din par ,plus durerile cand ma tragea de par[bang] naspa.Ori avea ala un jaf de placa,ori era varza in ale coafatului.Era un el si cica cel mai tare hair-stylist din Buzau! vai de mama lui[:D] iar scriu mult.se vede ca a intrat cafeaua in sange[alcool] Banana,distractie placuta Alexandrei.Apropo.scrie si tu 2-3 cuvinte despre copila.Ne scrii numai despre "cosmo" ala [:p] Cred ca miha se refera la faptul ca maine merge cu Robert la doctor.asa-i miha? mai dar ce stiti de mihaela_amalia? "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata." [url="http://community.webshots.com/user/kamilia123"]foto[/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366"]povestea Maiei[/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811"]povestea lui Robert[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare gasca! mai, io-s chioara? ca nu am cetit pe nicaieri ca miha merge cu Robert la operatzie.scuze miha ca te intreb ce operatzie facetzi? cami , piesa e cea de la DJ PROJECT:"am in suflet doar un gol..."?daca e asta ii zic la colegu s ti-o traga[:D]. Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bianca,tre sa fie scris cu fo cateva pagini in urma...[:D] Avem de recuperat o aschie care a intrat in genunchi si care n-a mai vrut sa iasa! Deci...ma ajuta cineva cu supa aia? Macar la mancat daca nu la gatit! [:D] Flavia,bine ai revenit! Ce esti asa timida? [:D] Miha [recevere]
Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...