Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

mamici casnice (65)


Recommended Posts

MIHA [pup] si de la noi lui Robertelul,dragutul de el,bine ca a scapat...mama ce plangacioasa esti[;)][pup],cred ca eu eram terminata toata,da vorbesc si eu ca e usor!!!...hihihih GEORGI[pup] pt prima zi de cresa,sa fie bine si sa-i placa puiutei...si tie numai bine la scoala!! Fetele cu tamaioasa mi-ati facut pofta,eu ajung tot timpul la spargerea targului,stiti voi vorba aia[:D]...offf,distanta asta!!![pup] la toata si o saptamana usoara sa aveti! CAMI asa deci,pai si cu copii ce ai facut,au rezistat pana la 1?...al meu la 10 max 11 urla de oboseala si nu vrea sa doarma nicaieri,asa ca nu putem merge inca nicaieri cu el[bang],plus ca ne mai si zice"mami tai tai"...adica sa plecam[:D]...[pup] lui Robertelul ca stiu cum e si al meu e la fel,la 6,30-7 maxim e in picioare indiferent la ce ora se culca[bang]...[pup] si la frumusica Maia!!!...nasol cu vremea aia urata!!...la noi ploua zilnic dupa masa si sunt terorizata ca Robert vrea in parc si nu putem merge,si e groaznic[bang]...voi ce faceti in zilele astea?...nu se plictisesc copii in casa? DOINA [pup] si bine ai revenit!...bafta la rezolvat probleme![pup] si familiei tale! MIHA sa le [pup] pe DANIELUTZA si Isa si din partea nostra[il]...distractie placuta va doresc!!!...si poze!!!! Hai ca m-am lungit...va [pup] pe toate si sa aveti o saptamana usoara si prospera! Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004) Poze cu noi avem la casuta de sus[:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 282
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata!Va pup pe toate!nu sunt supatata, dar nu imi place sa fiu tepuita!am muncit al naibii de mult si din procent din vanzare cum ne-am inteles initial...mi-a dat pe 5 zile 1.350.000 lei (vechi)in loc de cum ne-am inteles trebuia sa-mi dea 9.800.000 lei(vechi)dupa cat am vandut, 750 milioane in 4 zile doar eu fata mea Dana si bucatarul care a fost la gratar, bucatarului i-a dat 120 ron, iar fetei cat mie...plec acusi la Alexandria, caci trebuie sa duc niste acte pentru Dan sa iau sonde, pungi de urina ,condoame, gratuit si trec sa facem inventarul, caci stiu ca e plus ca la balamuc, caci nu am oprit nici un leu din bani...eu sunt corecta, cu credinta in Dumnezeu, eu caut sa strang bani pentru Dan,am vorbit cu ei sa vedem daca imi da diferenta de bani, daca nu mi-o da le arunc in fata banii pe care mi i-au dat caci nu plecam de acasa atatea zile pentru 135 ron,nu am fost la sapa cu ziua,stateam acasa si imiterminam casa de zugravit...va spun eu cand ma intorc...va dau un exemplu: la ei le-am vandut tot ce e suc la 0.5 l cola, fanta, sprite la 4 ron, apa 0.5l 2.5 ron...nu-mi face faze de astea caci stiu cat e adaos...am vorbit ieri la telefon caci m-au sunat ei si sa vedem ce iese azi!ori le dau banii inapoi ori ma duc cu banii la biserica Sf. Vineri din Alexandria si dau acatiste pe ei de toti banii! bita doina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata buna poftiti la cafea [cafea][cafea][cafea][cafea] doina ce neseriosi [neand] mirela cami v-am pastrat si voua[pahar][pahar] o saptamana buna. [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/daniela_chelcea/album?.dir=/d381"][foto] Poze cu [copil] Lucas[/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/daniela_chelcea/album?.dir=/6f9a&.src=ph"]poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cuscra cu placere uite si o tigare ca altfel nu merge[fum] la mine vad ca iasa soarele,vantul nu bate cred ca se face frumos azi,hai la mine. [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/daniela_chelcea/album?.dir=/d381"][foto] Poze cu [copil] Lucas[/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/daniela_chelcea/album?.dir=/6f9a&.src=ph"]poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata! la noi e soare si frumos[:D] miha, ma bucur ca ati scapat cu bine. doina, romanii tot neseriosi[bang] vai steaua noastra! bey, da' cami ne-a lasat tot in ceata. s-a rezolvat cu melodia? s-a gasit cineva sa ti-o traga? unde e miha cu mariuca? azi e zi de bucatareala [url="www.tickercentral.com/view/64zu/2"]alexa [/url][copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...