Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Constanta la apel !!! (33)


Recommended Posts

Noul subiect aici: -Adinutza(Adina) - Bogdan -17.04.2000 si Andrada - 01.12.2003 -Ana 68 (Ana-Maria) - Al;\ex (?) si Luana (?) -Anomis (Simona) –Andreea –23.01.2000 -Arboria(Julia) - junioara? -BB23(Alina) - dpn 21 iul.2005 -BDana-Mihai Cristian - 13.01.2005 -CaliMennan -27.09.2004 -Caty Dinu - 15.10.2003 -Cornelia - Maria -02.07.2003 si Stefan (4.05.2005) -Crig(Cristina) - 23.02.1972 -Maria-Teodora- 3.09.200 -Cristina_smn(Cristina)-Mihaita-11.05.2004 -Crixia (Cristina) Alexia -22.07.2003 -Dady68 (Tania-Gabriela) -Andreea 14.09.1996 si Bianca 14.02.2004 -DanaP – aspiranta -Dianamaria Tiberiu-Andrei – 07.07.1997 -Emaaimee(EMA) - DPN 08 iulie 2005. -Ematutui(Emilia) -bb.de mart.apr2004? -Fiquelle(Madalina)-BB-12.08.2005 -Galarina (Cristina) Stefan -Gegea(Geani) - cu puiutz de omDPN-14.04.2005 -Gen68 –1.apr.1968 -Marius – 23.05.2000 -Ione (Ionela)– Maria & Elena - 26.05.2003 -irinabungau(irina) DPN-5.08.2005 - Jone si Alexandra - 26.02.2005 -July (Julide)– Teodora – 15.10.2002 -Larular (Raluca)– Andra - 24.11.2003 -Laura111 (Laura Tatiana)– Vlad –15.02.2000- Layla (Carmen)– Daniel-Alexandru - 29.12.2003 -Liris( Simona) – aspiranta - Lizuca (Gabriela)– Alisia - 05.09.2002 - Loreen (Laura) - Bianca 8 ani 1/2 si bb Delia (26.04.2005) -Magdala(Magda)- Rafaela -01.03.2001 -Mamanaty(Naty)- DPN- 25apr.2005 - Marlen_b Andreas-05.10.2004 -Mav(Victoria) - Andrei-Sebastian - 04.02.2004 -Mygirls(Oana)(9ian1978)- dpn-15mai -Narcisa Patrick 29.02.2002 si Vivien 27.01.2004 -Nicoleta-Carmen Rares –01.12.2003 -Norris(Cristina)-Norris-29.05.2004 + Eric-4,5 ani? -Oana (Ioana Corina)– )-Paul- 03.07.2002 -RoxanazPatrick-Filip – 29.07.2004 -Sinzi_ana David –04.02.2003 -Stralucitor1 - -TanjaStefan -? -Tatianas -Delia-Bianca – 05.07.2004 -TweetyCosmina –26.03.2003 Am colorat un pic listuta e bine???? ". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated. Janism" Sinzi [avion]si David[marinar] [URL="http://community.webshots.com/album/322222797oTSxZR"]David pe malul marii primavara - noi [/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns

hello hello.

am fost la Cornelia, e frumoasa si fericita, Stefan e de coma de misto[:D]! aoleu, am uitat deja cum eraaa!!!!! dar ce mai, trebuie sa pregatim baietzii din gasca ca or sa aiba un tovaras de nadejde la fotbal![:D]am pupat-o de am albit-o,. din partea tuturor!

Loreen, DA[:D], face dupa fiecare supt. trebuie sa fie grunjos, cu aspect de gris, de culoare galbena-kaki.

Alina, cam rarutz pe aici...cum mai sunteti, ce mai face fotbalistul? cit mai cintareste? tu esti ok?

Oana, imi pare rau ca nu ai putut ajunge si tu.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aici gasiti subiectul vechi: Constanta la apel(32)!

 

 

Sinzi-te rog sa mentinem titlul vechi ca o sa ne incurcam in denumiri . Daca nu te superi si numele fetitelor coloreaza-l cu alta culoare ca ...mioape ca mine nu le vad![:D] Mersi![pup]

Cornelia, inca o data: Sa-ti traiasca flacaul, sa fie sanatos si cuminte! Si tu sa ai grija de tine pt. ca nu esti numai mamica lui Stefan si Mariuca are inca nevoie de atentia ta!id="red">

eu sunt racita cobza si nu am mai intrat pe calc.Imi pare rau ca n-am avut cum sa ajung la Cornelia cu voi. Sper ca intr-o luna sa o intalnim la plimbare cu bb-ul.

 

Taniaid="blue"> cu Andreeaid="red">(14 sept'96)+ [iepu] Biancaid="purple"> (14 febr'04)

 

Poze Aprilieid="red">!

 

Ce nu poti controla...evita!id="size1">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, imi pare atat de rau ca n-am ajuns....de obicei sunt f punctuala si parolista, dar de data asta n-a tinut de mine. Am stat de la 13.30 pana aproape de 15.30 la medicul de familie sa-mi iau prenatalul pe mai si sa-mi fac vaccinul antitetanos. Erau o gramada de mosi si babe (am tot repectul ptr varstnici, dar de data asta m-au scos din sarite!!!)care isi cautau diverse boli, nu se mai dezlipeau de langa biroul doctorului...povesti de povesti...ce mai, am innebunit[bang][bang]. Nu ma asteptam sa stau asa mult, dar nici nu mai puteam sa plec cand eram atat de aproape...scuze.

Am agitat-o si pe fata mea cu nervii pe care mi i-am facut, din cumitica ce era in timpul zilei acum ma suteaza zdravan,..dar nu pot sa spun ca nu-mi place.

 

 

Mygirl si Alexandra(38 sapt+)

 

Poze

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by dady68
quote:Originally posted by sinzi_ana

TAnia cu ce culoare sa "pictez" numele fetitelor????


id="quote">id="quote"> SA FIE PURPURIU?!id="purple">[;)]Taniaid="blue"> cu Andreeaid="red">(14 sept'96)+ [iepu] Biancaid="purple"> (14 febr'04)Poze Aprilieid="red">!Ce nu poti controla...evita!id="size1">id="blue">
id="quote">id="quote">se face in o ora si ceva, sa culc zgamboiul!!!". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated. Janism"Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">David pe malul marii primavara - noi id="size4">id="red">id="Book Antiqua">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cornelia - mamica implinita, sa fii sanatoasa si sa-ti traiasca copii! Maria sa-l iubesca si ingrijeasca pe Stefan, iar voua, parintii, sa va scplipeasca ochii uitandu-va la ei! Sanatate multa lui Stefan si papi buuun!id="size3">id="Comic Sans MS">id="navy">

[flo2][floare3][flo][flo2]

 

Sanzi, si eu vreau sa ne vedem intr-o zi, dar nu stiu cand! Sunt destul de prinsa cu serviciul, apoi vine sesiunea... dar poate venim la Pitici!

Loreen si Geani, sunt total de acord cu Mav, eu sunt pro san si numai san! Proba este cantarul saptamanal, nu faptul ca nu doarme bb 3-4 ore!

Mygirl, eu am avut bagajul cu mine in sala de nastere! Asa credeam si eu ca o sa-l pun acolo unde ma vor caza cu bb. Buna ideea de a avea si ceva apa, ca sigur iti va fi sete! Banii, sa-i tina altii. Telefonul mobil l-am lasat in pat cand m-am urca pe masa de nastere, iar in timpul asta infirmiera a strans asternutul cu tot cu mobil. Noroc ca spatiul de depozitare al cearceafurilor era exact langa sala de nastere si m-a sunat sotul si l-am depistat dupa sunet. Era sa raman fara el. Asa ca tine minte: sa-l pui in geanta, nu ca mine in pat!

Adinutza, ce curaj pe capul vostru! De la Cota 1400 pe jos!!!???[cool]

 

Eu am venit pe la 19 acasa, nu m-am putut incadra sa ajung la Cornelia! Sorry!!! Poate la vara, cand merg in vizita la "vecinii" Corneliei o sa trec si pe la ea(ei)!

 

Racushoarele Cristina[indecis]&id="size4"> [:p] Alexia id="Comic Sans MS">id="size2">id="teal">

crixia@gmail.com

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hola!

Astazi l-am vazut pe Stefan al Corneliei...vreau si eu unul! Ups..este asa micut si frumusel, cu o gurita scumpa...parca mi s-a facut dor de bebelusi asa mici!

Roxa..ce zici de marti, joi sau sambata..pentru saptamana viitoare?

Tania, nu dai si noua coordonatele...ca sa ajungem la cosmeticiana pe care ne-ai recomandat-o?

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pun si io o intrebare off topic si putin stupida...

stiu ca coca cola te baga mai repede in mormanat...da' ingrasa????

 

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.

Janism"

 

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

David pe malul marii primavara - noi id="size4">id="red">id="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...