Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Constanta la apel !!! (33)


Recommended Posts

Buna fetelor.

M-am intors si eu din concediu, am fost out of Constanta pentru 2 saptamani de Pasti. Deabia acum am reusit sa termin de citit tot ce ati mai scris pe aici...

Cornelia, am vazut pozicile cu Stefan, am citit si primele intamplari din viata de mamica a 2 copii, sunt amuzante pt. cineva care le citeste, dar cred ca tu esti cam la limita cu stressul...Dar ma gandesc, daca mai poti sa mai scrii si pe net atunci inseamna ca mai ai totusi puteri... Deabia astept sa il vad pe Stefan cand s-o face mai mare, oare va semana cu Maria? [il]

Crix, cu tine nu am mai vorbit demult, ce mai faci? Te-am vazut azi online dar nici eu nu am avut prea mult timp de vorba ca a fost prima zi la servici. Lasa ca recuperam noi.

Eu am un munte de haine de spalat si de facut curatenia de... Pasti pe care n-am apucat s-o fac la momentul potrivit fiind plecati.

Va doresc distractie placuta la Sinzi!

 

Pupici,

 

Oana id="green"> si Paulid="blue"> (3 iulie 2002)

oana5874@yahoo.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Neatza'

 

Am vrut sa va intreb ceva de ieri si am uitat.Inca nu mi s-au curatat toate repercursiunile sarcinii din neuroni.

Am auzit prin spital vorbindu-se de nu stiu ce bani care se dau de la primarie sau cam asa ceva, numai ca se sta la niste cozi infernale.Cica vreo 18000000...Nu m-ar da banii afara din casa si daca e de stat la cozi mai bine ma lipsesc...Oricum pentru orice eventualitate aveti idee unde si cui trebuie sa ma adresez in cazul in care ma razgandesc...Si s-ar putea ca am vazut un mergator beton la Sensiblu cu 2000000 si ar fi taman bine...

 

Jone chestia cu laptele gras o cred ca doar vad ce mulg...portocaliu...Aseara dupa primul biberon cu Similac a dormit f.bine si fara urmari.In restul zilei avem in meniu lapte direct de la sursa...

Iar cu treaba prin casa ... fiti fericite ca aveti ajutoare...Eu din pacate sunt singura...Mama este bolnava si nu are cum...Soacra este nebuna la figurat [zz]si nu agreeaza fetele, avand trei baieti, deci nu se pune...(inca nu si-a vazut nepoata de 2 saptamani)...Deci mai raman eu si sotul meu.Fata cea mare mai mult ma incurca, apropo de ce vorbea si Cornelia...Nu-mi ramane decat sa sper ca va trece timpul mai repede si Delia va fi cuminte...Pana acum ma declar foarte multumita de ea, mai ales ca au trecut 9 ani de cand am schimbat bebelusi...

 

Sa mancati pizza si pentru mine , macar o felie...Nu am avut pofte in sarcina cum am acum cand aud de pizza[pofta], inghetata[pofta], dulciuri si mai ales pepsi[pofta]...

Distractie placuta...

Cand aveti timp spuneti-mi si mie unde sa merg pentru "mila lui Mazare"....

 

Loreen, Bianca(15.10.96) si Delia 26.04.2005

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca o sa venim si noi dar mai intai trebuie sa-l iau pe Bodo de la gradi si sa vad in ce stare este pentru ca s-a plans de durere de urechi si mie nici prin minte nu mi-a trecut sa-i verific maselele (multumesc, Laura) si acum chiar ca sunt curioasa.

Sinzi, e clar ca m-ai ametit cu adresa la stanga, la dreapta, la stanga, la dreapta, dar lasa ce te sun eu cand ajung in zona daca nu nimeresc!

 

pozele noastre: http://www.adina.as.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Loreen, pentru faimoasa indemnizatie, sau ajutor, cum l-or numi ei, trebuie sa te duci la Primarie - au ei un sediu undeva pe o straduta in Piata Ovidiu, imi cer scuze imi scapa acum numele, poate ma ajuta fetele. Acolo te duci cu BI-ul tau su cu cerificatul copilului. Sa ai si un dosar ca alfel ti-l vinde gardianul cu 20.000[:D] Asa...Ei iti dau un termen pana la care au obligatia sa proceseze dosarul si un nr de telefon la care sa intrebi daca au venit banii. Eu aici m-am blocat cu derularea procesului, asa ca nici acum nu am luat banii...Tre sa mergi dupa bani la Primaria - (la Casa Alba) si acolo s-ar parea ca ar fi ceva cozi. Cam asta ar fi in mare daca nu sunt schimbari din ianuarie...

 

Multa sanatate!

 

Cristina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sinzi, imi pare tare rau, dar nu pot ajunge.... nu-mi permite jobul...

Dar dupa 17-18 mai incolo, isi ia tati concediu, ceea ce inseamna ca voi putea sa mai "respir" si eu si promit ca ne vom vedea![flo]

Sa-i faceti poze la "baiatul ala cu frisca", sa ma bucur si eu, de la distanta! (Aveti grija sa nu vi se aplece![:D])

 

Roxa, am preparat ficateii si au iesit asa de buni si am mancat asa cu o pofta, ca acum ma inteapa fierea...[:D]

 

Gen, GATA, s-a terminat tzitzi! Trebuia sa te inscrii mai devreme![:D]

N-ai fost pe faza, ce sa-ti fac?![dual]

 

Tania, cum adica nu stii daca ai benzina sa ma iei si pe mine???? Oricare ar fi fost intentia ta, sa stii ca da, mi-ai intristat...

 

 

[pup] Vic & [bis] Sebi (04.02.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

acusi am aterizat, si-am venit prima....ca gagicile tocmai se incinsesera![:D] grasunu era mort de oboseala de la cat a alergat, asa ca a facut baie si a baut laptele aproape adormit. nu vreti sa veniti acu la mine, ca-s singura si libera???[:-)))][:-)))][:-)))]

hai ca va astept cu pozeleeee!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ufff....ce rau imi pare ca am ratat intalnirea asta. Macar daca era pentru ceva mai important..dar intalnirea care am avut-o a fost[xx(]

May dar pozele...le vad si eu. Ce i-ar fi placut Biancai sa se joace cu copii. Ufff...ufff...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uf...mancat, culcat copiii si acum..pe Dc! Am plecat printre ultimile de la Sinzi.A fost nebunie mare cu atatia piticoci. Frumosi si umblareti...Am mancatr de-am spart...hello gagici care ati mancat 3 bucati de pizza ca mine?? Si cand am ajuns acasa am pus capac cu...mamaliga, branza si smantana...Calorii la greu...Sinzi, multumim pt. primire si ..speram sa ne reintalnim cat de curand...[flo]pt. o gazda adevarata!

Roxi, Tatiana-am reusit in seara asta la 10 sa dau de cosmeticiana si mi-a spus ca tratamentul costa 580.000 cu nu stiu ce produse misto....nu mai retin ca ma grabeam sa-i fac baie lui bibi .Dar produsele ca produsele...mana e cea adevarata...O sa-mi spuneti voi.Singura chestie este sa o sunati cu cel putin o zi inainte ca sa va programeze.Tel. ei este 0722.78.42.19 si puteti s-o sunati si pe cel de acasa: 0241585596 numai seara dupa ora 21:00.

Mav-te-am sunat si mi-ai dat ton ocupat. N-am mai insistat, caci oricum n-am mai plecat cu masina. Nu stiu ce ai inteles tu la chestia cu benzina, dar nu era nici un apropo. Daca era ceva, nu-mi era jena sa-ti spun direct, pana la urma n-am nici o obligatie fata de nimeni. Nu cred ca e cazul sa fii susceptibila...tu ai fost cea care ai pus conditii...

O sa incerc sa pun pozele, dar...n-au iesit toate bine si nu stiu de ce....[q]

O noapte buna tuturor!

 

 

Taniaid="blue"> cu Andreeaid="red">(14 sept'96)+ [iepu] Biancaid="purple"> (14 febr'04)

 

Poze Aprilieid="red">!

 

Ce nu poti controla...evita!id="size1">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tania multumim mult!!!!!

Eiii..., Roxa, ce zici? Mergem joi? Te gandesti, mai vorbim si poate mergem. Pupici voinikului si tie..bineinteles!

Noapte buna fetelor!

 

Tatiana si Bia micuta dansatoare [disco]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...