Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Constanta la apel !!! (33)


Recommended Posts

Buna dimineata, mamici.

Mai mi-ati facut asa o pofta cu bunatatile pe care le-ati papat la Sanzi si mai ales cu (nu, nu cu stripparul) pizza incat in searaa asta sunt hotarata sa facem si noi comanda la fabaria. Faceam inca de aseara, ca eu sunt super-pofticioasa si cand imi intra ceva in cap numai la asta ma gandesc dar aveam prea multa mancare gatita in frigidache si am zis sa mancam sa nu se strice, ca nu imi place sa arunc mancarea. asa ca daca noi ne miscam mai greu o sa vina pizza la mahomed.

Loreen, sotul meu s-a ocupat in martie de treaba cu indemnizatia. Am luat 1,8mil. Actele sunt cele pe care ti le-a spus Cristin, le duci undeva pe langa brd, asirom...in piata ovidiu, cica unde era inainte somajul (poate te ajuta) si banii ii ridici tot de acolo, dupa ce le pisezi pe alea bine cu telefoanele ca sa iti spuna cand au bani. Dar de stat la coada, nu erau decat 3-4 persoane cand a fost al meu sot. Asa ca bafta, du-te si i-ati banii, nu-i lasa lor.

O zi buna va doresc.

 

Mamica Dana si un bebe Cristi (13.01.2005).

 

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna dimineata fetelor!

Roxa..ok..vb astazi!

Cat despre pizza, mi-e o pofta de nu va imaginati si astazi dau comanda de-o pizza XXL, asa ca sa ma satur, nu numai eu...ci si soacra-mea.

Fetelor, astazi este ziua sotzului meu..implineste 30 de ani. Pacat ca nu este acasa, caci am fi sarbatorit asa cum trebuie evenimentul.[disco]

 

 

Tatiana si Bia grasa

 

Poze noi cu.. noi..

 

http://community.webshots.com/user/TatianaS

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

http://community.webshots.com/album/343175940BglEuB

 

poze de la intalneala...

 

Fetelor ne-am simtit ff bine, trebuie sa o mai facem lata cat de curand...si de data asta sa nu uitam si recipentul de frisca, cum ne-a recomandar liris!!!! hihi....

Degeaba vroia david sa se dezbrace ca nici mariuca nu l-a bagat in seama!!! hihihi

 

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.

Janism"

 

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

David pe malul marii primavara - noi id="size4">id="red">id="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele,

vreau si eu sa va intreb daca nu stiti o femeie de incredere care sa ajute la curatenie din cand in cand in Constanta. Eu locuiesc in Bucuresti dar m-au rugat niste prieteni sa am grija de un apartament gol in vederea sosirii lor, si daca ar gasi pe cineva de incredere, ar pastra-o si dupa aceea.

 

As prefera pe cineva care a mai venit la vreuna din voi sau de care ati auzit de la prieteni sau cunostinte lucruri bune.

 

Poate puteti sa-mi trimiteti un PM cu un numar de telefon.

 

Multumesc mult,

Mihaela

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, am vazut pozele! Si asa chef am sa vad si eu multi copii la un loc (nu ca acum nu mi-ar ajunge ai mei [;)]). Asa ca mi-a venit o idee geniala, dar mai lucrez la ea. Ideea e ca o sa incerc s aii organizez ziua Mariei cu multi, multi copilasi. Asa ca va avertizez de pe acum, si poate nu va faceti planuri pt. sambata 2 iulie.

 

Azi Stefan a facut o saptamana!

 

Plange Stefan. Am plecat.

 

Va pup

Cornelia, mami de Stefan (4 mai 2005) si MAria (2 iulie 2003)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanzi, multumesc pt. seara de ieri, eu una m-am simtit excelent la tine !

 

Tatiana, La Multi Ani pt. sotul tau sa aiba multa sanatate si noroc in toate !

 

Cornelia, La Multe Saptamani lui Stefanel !

 

P.S. Mi-am aditat mesajul, desigur ca urarile erau pt. sotul Tatianei. Sa-ti traiasca barbatzelul tizo !

 

 

Laura - mama lui Vlad

 

http://community.webshots.com/user/vladut111

 

http://photos.yahoo.com/florea_tatiana111

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mama parca era ziua sotului Tatianei,.,,,si al lui mav??? in orice caz sa va traisca cu totii si sa fiti sanatosi si fericiti!! [s][s]

hihihi Cornelia mama da ai ceva curaj!!!!! noi suntem linga tine...sa te sustinem, cred ca vei avea nevoie de ajutor!!!! [pup]

Loreen...cred ca am mai zis odata, daca nu..te rog scuza-ma. actele mi le-a depus mugur pe stradutza cu casa cu lei si cu biserica catolica, daca stii care este. din piata ovidiu in jos spre mare si prima straduta la stinga, mergi pina treci de intersectie, pe stinga parca. da' si io m-am impotmolit la luat banii....si cica se pot lua doar in termen de 6 luni de la nastere. [:D] asa ca....fa-o, n-ai nimik de pierdut.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tatiana

la multi ani ptr sot!

dar unde e plecat?

sotul meu azinoapte a plecat [:(] si acum am ramas singura singurica numai cu alexandra.

 

fetelor in privinta campaniei de lipit autocolante pe geamurile la masinile parcate pe trotuare id="red">de nu putem sa trecem cu caruciorul - daca vreti si sunteti de acord eu pot sa le listez pe niste etichete care se lipesc si vi le voi trimite prin posta GRATUIT [:D]

totul e sa ne hotaram asupra textului si apoi cine vrea sa participe la campanie sa imi trimita adresa (ca sa stiu unde trimit plicul).

de ce vreau sa o fac?

ptr ca deja m-am saturat sa tot merg cu caruciorul pe sosea in plin trafic.

 

jone

 

 

 

tot inainte!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Jone...uite o idee de text: [:D]

"Este binecunoscut faptul ca daca parchezi masina pe trotuar fara sa lasi loc sa treaca pietonilor sau unui carucior in curand vei avea tripleti!!!!!!!!!!!! Da mai departe la cel putin 10 cunoscuti care parcheaza aiurea ca tine si vei scapa numai cu gemeni. Daca dai la 20 de cunoscuti poti sa rasuflii usurat...va fi cate unul pe rand"!!!!!

 

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.

Janism"

 

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

David pe malul marii primavara - noi id="size4">id="red">id="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...