Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Constanta la apel !!! (33)


Recommended Posts

Herra, in mod normal, orice bijuterie(chiar daca e de aur) poate sa faca o operatiune de genul acesta!

Pe bd. Tomis la Capitol este o bijuterie si mai este una tot pe bd./ Tomis intre spital si liceul nr.4 intrebi ca oricine te indruma daca spui reperele.Bafta si sejur placut!

Tatiana, de bine ce ma vaitam, azi pt. prima oara dupa niste luni bune Bibiid="red"> a facut...cacareze...scuzati...Eram asa fericita...dar mititica s-a scremut....de se inrosise toata!Cum o dai...nu-i bine!

Sinzi, Andutaid="red"> avea 13kg si 90cm la 3,5ani....asa ca...pana la urma important e sa fie sanatosi, dar e bine sa mai cautam cate ceva....[:D]

 

Taniaid="blue"> cu Andreeaid="red">(14 sept'96)+ [iepu] Biancaid="purple"> (14 febr'04)

 

Poze Aprilieid="red">!

 

Ce nu poti controla...evita!id="size1">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Salutari constanteni,[hia]

Roxanaz,multumesc de urare...Se pare ca nu a avut loc nici o intalnire azi,vremea nu a fost prea buna,dar incercam maine...

Oana,subscriu si eu la ce a scris Mav:daca ai treaba la doctor intra prima,ai prioritate.Nu astepta si lasa-i sa vocifereze(cu toate ca ma indoiesc ca ar vocifera cinva).

Dady68,mie nu mi se pare nimic anormal in felul cum are scaun printesa ta.Si Luana a facut la fel.Depinde ce mancarica ii dai,cred eu.Cel putin asa se intampla cu fata mea:are kk mai moale sau mai tare in functie de ce mananca...Nu e rau sa-i faci si un coproparazitologic...Se zice ca nu iese tot timpul din prima acest examen si ca e bine sa-l repeti...Sa fie totul bine si cea mica sanatoasa!

Cornelia,inca o data felicitari pentru puiutul Stefan!...Sa fi sanatoasa si sa ai parte numai de bucurii!

Sa aveti parte de duminica frumoasa !

 

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Poze-de-familie

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

E atat de dureros sa-ti creasca masele [bang].... Desi de mult mi se sparsese gingia in dreptul unei masele de minte, acum este asa inflamata, peste masea (care presupun ca acum creste din nou), ca de 3 zile ma doare non stop![bang] Pe langa anti-inflamatoare (Advil sau Panadol Extra), mi-am dat cu Dentinox (de la Sebi) si Dento-calmin si tot ma doooooare![audinti]

 

Cornelia, sa fiti sanatosi! Mi-au dat lacrimile cand am citit despre reactia Mariei![dual] pt voi!

 

[pup] Vic & [bis] Sebi (04.02.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tania, [:D] daca ar face mereu carnaciori in pampers, ar insemna ca este mereu constipata (de cacareze nici nu mai spun, ar fi tragic)! Gandeste-te si tu ca avand pampersul prins destul de... fix...(daca pot zice asa[:D]), este normal sa faca "balegute".[:D] Daca ai s-o pui pe olita si ea o sa faca acolo[:D], ai sa vezi cum "baleguta" se transforma in.... "carnaciori".[:D] (Am testat io cu Sebi![bis]).

 

[pup] Vic & [bis] Sebi (04.02.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult pentru raspunsuri!

 

chiar maine am sa incerc sa rezolv!id="Comic Sans MS">id="green">

 

 

Good friends are like stars........You don't always see them, but you know they are always there...id="Comic Sans MS">id="limegreen">

 

[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">

 

 

me, my family, MY SON id="red">

 

 

 

[foto] poze de la [beach]mare[9cer] id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello frumoaselor.

Cornelia, [pup]. mama omida sa-mi ziceti de acu' incolo[:-)))][:-)))][:-)))]

Crix ce vorba e aia ca ne stresezi cu vaicareala??? tu vrei ceva urekeala? treci aici si zi tot...doar de aia ne-am strna, nu? [pup] mai zi de Alexiaaaaa!!!!!

Tania...nu ne grabim noi asa tare...daca ai timp am aprecia mult de tot un nr de telefon sa facem si noi o programare ca doamnele, nu?[:D] si eu zik ca e ok cu "balegutele", asa face si Patrick.....vorba lui Vic, cacareze e cam contipare zik eu....[hot] pitaku a pus pe el in ultima luna doar 200g.....ca sa implineasca 10 kile asa ca...si eu cred ca e ok, doar Bibitza e fotomdel, nu?

o dupa-amiaza frumoasa tuturor! [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamici.

Vic, imi pare rau de problema ta cu maseaua si nici nu stii cat de bine te inteleg, ca am fost si eu pe acolo.[xx(] Acum ma doare capul, copilul meu a descoperit ca poate chiui si asa ma tine de azi de dimineata, tot intr-un chiuit, zici ca suntem la nunta.

 

Mamica Dana si un bebe Cristi (13.01.2005).

 

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...