Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Baia Mare gazda Sarbatorii Castanelor !!! (7)


Recommended Posts

Buna tuturor, Multumesc Irlandeza pentru primire. Eu stau pe langa Expocom, am 32 de ani, mai am o fetita, Cezara de 4 ani si 3 luni si sunt din nou insarcinata de 8+ saptamani. Din fericire, aceasta sarcina, spre deosebire de prima, nu imi face nici o problema. Daca cu Cezara la varsta asta de sarcina eram cu peruzii in spital din cauza varsaturilor foarte dese, de data asta am doar in unele dimineti mici greturi, dar fara a ajunge sa vomit. Sper sa fie tot asa. In schimb am ceva emotii in legatura cu anticorpii anti RH, pentru ca eu am RH-ul negativ si sotul meu il are pozitiv. Cu Cezara nu am avut probleme ca a mostenit RH-ul meu si dl doctor spune ca din aceasta cauza nu ar trebui sa fie probleme nici acum, dar stiti voi cum suntem noi mamele. Oricum voi merge zilele astea sa-mi fac analizele. Vreau si eu in listuta. Trebuie sa-mi introduc eu datele, sau o face un moderator pentru mine? Si va rog sa-mi spuneti si mie cum pot sa pun poze. Promit sa invat repede Anca [gravi]+8 & Cezara 4ani si 4 luni
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor...va salut si sa doresc o zi frumoasa...:) anca...bine ai venit, ce bine ca suntem mai multe baimarence... eu...sunt trista si dezamagita...eram asa convinsa ca va fi "din prima" incercare...si nu inteleg de ce nu e...ieri au venit "musafirii"...[bang] incerc sa am rabdare, sa fiu optimista...ma gandesc ca sunt prea stresata si prea astept sa fie "la comanda"...astept sa treaca zilele, sa incercam din nou... va doresc sa aveti un weekend cald si frumos...pupici la toata lumea... Viitoare [gravi] "Cerul instelat deasupra mea si legea morala in mine" (Kant)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu fi trista Malinka, se va intampla cand va vrea Doamne-Doamne. Cu Cezara, desi nu speram sa fie din prima, asa s-a intamplat.Acum, ca deh, ma invatasem cu narav si ma asteptam sa pusc din degete si sa si raman.....am tot incercat din primavara si afost sa iasa abia in septembrie. Fruntea sus, curaj si da-i bataie!!! Eu iti tin pumnii [gravi]+8 & Cezara 4ani si 4 luni
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca bine ai venit la baimarence, si felicitari pentru sarcina! Daca vrei sa iti trec si alte date poti sa imi trimiti un PM, sau poti sa le postezi direct pe forum la subiectul asta. Poze sau filmulete poti sa pui pe www.dropshots.com iti creezi un cont si le incarci acolo. Alta optiune cu poze este www.flickr.com (vechiul yahoo) sau pe www.webshots.com sau pe orice site vrei tu, si apoi pui link la semnatura. Sper sa reusesti fara bataie de cap. [flo] Irlandeza cred ca esti foarte nerabdatoare, ma tin minte pe mine cum numaram saptamanile [:D] Incearca sa te relaxezi si sa te bucuri de timpul asta, ca dupa ce vei naste vei fi intr-o alta lume total Va pup si va doresc sa aveti un weekend cat mai placut alaturi de cei dragi! Dana si [url="http://www.dropshots.com/danast1"] Andrew [/url] (07.02.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, hello....dupa o gramada de vreme. Mai fetelor, mie nu imi mai ajunge vremea sa si scriu.Cu cititul mai merge, dar cu scrisul tare greu. Suntem bine, piticii sunt ok, desi cu avalansa asta de raceli din oras ma mir si eu ca ei au scapat.Eu am fost varza acu 2 saptamani, sotul si el, dar ei sunt ok. Am sarbatorit sambata cei 6 anisori ai lui Fini, inca n-am pus poze, dar poate reusesc zilele astea (nu promit). Ma bucur ca se mai ingroasa randurile pe la noi. Malinka, nu dispera daca n-ai ramas luna asta.poate te incurajeaza Irlandeza noastra ca si ea era la fel de disperata ca si tine si uite ca mai are putin si e cu bb in brate.Succes si la gravidute si la aspirante si la proaspete mamici. Dana multumim ca ai intrebat de noi.Cum am zis la inceput, nu ne mai ajunge vremea.Va pupam. ********************************************************** Adela si piticii Fineas (28 oct 2001) si Andrei (24 mai 2006) [url="http://www.flickr.com/photos/13841405@N00/sets/72157601437566417/"]ARDEIUL ![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Malinka, trebuie sa ai rabdare. Eu stiu cel mai bine cat m-am stresat, cu 2 sarcini pierdute si cu multe luni de incercari .....Acum insa totul a decurs bine. Trebuie doar rabdare, desi e f. greu sa astepti. [url="http://www.flickr.com/photos/10675576@N07/sets/"]Noi 2 singurei[/url] [url="http://bd.lilypie.com/xm2np1.png"]Cum creste motanica nostra[/url] [gravi]30+ [fetita] bb PATRICIA ALEXIA [bis] AMR 10 SAPTAMANI !!! [olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Brrrr....ce vreme!!! Tot orasul e o apa pana la glezne de la zapada asta.Am avut de facut cateva drumuri si desi eram cu masina, am reusit sa ma ud toata. Abia astept sa inghete...ca asa se anunta in cateva zile.Sa vedem. Pupici la toata lumea. ********************************************************** Adela si piticii Fineas (28 oct 2001) si Andrei (24 mai 2006) [url="http://www.flickr.com/photos/13841405@N00/sets/72157601437566417/"]ARDEIUL ![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...