Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

V-a fost greu sa luati o decizie?


Recommended Posts

Rufus,

Chiar doream sa aud si parerea unui barbat.

Sotul meu la un moment dat spunea ca minte ca sa ma protejeze. Chiar asa gandesc barbatii? Este preferabil sa minti,chiar si pentru a proteja, si sa nu spui adevarul?

Si nu, nu pentru ca nu are bani nu-l mai iubesc, ci pentru ca din cauza minciunilor nu mai am incredere in el.

Si, nu nu am luat o hotarare, inca, pentru ca ma gandesc ca, atata timp cat atunci cand el este departe de noi ii simt lipsa, inseamna ca in sufletul meu inca simt ceva pentru el.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns

aniela exact ce ti-a zis hosen voiam sa zic si eu, poate am mintzit tocmai de rusine. vb cu el pe tema asta. daca cauti raspunsuri si solutii sunt convinsa ca casatoria voastra mai are potentzial. dar fiecare stie cat poate sa suporte.

gandeste-te practic: daca va despartiti ai mai multi bani? doar nu crezi ca-ti pica alt barbat si iubitor cu tine, si cu fata ta, si cu bani gramada?????? Ai ramane si fara ajutor si fara toate.

 

Mihaitza are nevoie de noiid="size4">id="red">

 

pupici [pup]

Malina si[copil]Danutz id="blue"> (5 aprilie 2004) povestea nasteriiid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

stii ce cred, ca aveai nevoie sa auzi si de la alte persoane parerea ca este un sotz bun si face tot ce poate. imi inchipui ca este f greu dar...

poate sotzul tau este priceput la ceva. ce a facut inainte? poate reuseste nu sa se angajeze ci sa faca chestii pe cont propriu. depinde de el. de ce nu iti pui orasul, pote mai iti sugereaza cineva ceva de lucru.

 

 

Mihaitza are nevoie de noiid="size4">id="red">

 

pupici [pup]

Malina si[copil]Danutz id="blue"> (5 aprilie 2004) povestea nasteriiid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hei!Hei!Vezi ca te grabesti!Sa inteleg ca daca nu ar fi problema banilor,daca ar avea un servici bun nu ai avea ce sa-i reprosezi?Pai atunci ce-ti veni sa sari la divort?Cum ramane cu treba :la bine si la rau?

Dupa cum zici si tu la varsta lui e foarte greu sa gaseasca ceva pe placul lui si al tau.Tu crezi ca el nu e stresat din cauza lipsei de servici?De ce crezi tu ca te minte?E foarte posibil sa fie exact asa cum spune:sa te protejeze sa nu-ti mai faci atatea griji pentru ziuia de maine si sa nu-i mai aduci aminte tot timpul ca nu are job.Ca barbat asta trebuie sa fie foarte stresant si tu nu imbunatatesti situatia.

Sunt convinsa ca impreuna veti reusi sa trecezi peste acest impas.Tu trebuie sa-l incurajezi si sa-l sprijini in sensul asta.Pana la urma ceva de lucru tot se va gasi fie si sub asteptarile lui.Ceva acolo se va gasi

 

Aliada

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...