Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenii omului (12)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by firicel

Ramonika un pupic pentru bebelushi.Acum am vazut cat de frumosi suuuunt [bis]Ce mai face Marita? Sii Tigrutz are prietena cumva[il]? Sau are un harem?http://community.webshots.com/user/firiceloana


id="quote">id="quote">multumim... acuma puii is mai marisori, s-au nascut chiar in noaptea de inviere... [:D]maritza e bine, mai mult pe afara, iar motanelul se destrabaleaza si el pe afara, acasa vine doar la [nani] si [papica][:D]
Ramonika [amoras] si pisicile Vladutz Tigrutz [pis] Alina Bubulina [pis] Fetitza Maritza [pis]Cei trei muschetari [colegi] Bebelusii [bibe]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce activitate intensa aici!

Noi suntem foarte ocupati, eu cu examene, pisoiul cu prinsul gazelor [:D], dupa care alearga prin toata casa mieunand.

Bine ca s-a revenit complet, acu e mult mai iubaret decat inainte.

Ramonika, ai dreptate, daca ar avea si el o pisicuta n-ar mai sta sa ma linga pe mine...Trebuie sa fie tare dragalase pisicile tale care se ling una pe alta.

 

 

Ana-Maria

 

"Some people see things as they are and ask WHY?

I dream things that never were and ask WHY NOT?"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare stapanilor si animalutelor,

 

In ultimele zile am fost destul de ocupata si nu am reusit sa intru aici.

Am citit ca Alina a renuntat sa intre pe aici ? Sper ca sa se razgandeasca si sa revina printre noi.

 

Firicel [pup] multam frumos pentru felicitari.

 

Azara continua lectiile de dresaj si se doveste a fi o eleva buna, cel putin pana acum. A mai avut ea cateva reactii nefiresti pe care incercam sa le corectam si speram sa nu se mai repete.

 

Azara

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Firicel [flo][pup] de la mine si de la printesa mea Azara.

E frumoasa foc afurisita si cand iesim pe strada toata lumea intoarce privirea dupa ea.

Nu cred ca ar un mioritic ar avea probleme de adaptare in Australia, pentru ca este un caine foarte rezistent care supravietuieste fara probleme in conditii dificile de clima. Iar vara pe timpul caldurii ei naparlesc destul de mult.

Preturile unui mioritic variaza de la crescator la crescator in functie de genealogie. Oricum ele pleaca de la 300 - 400 euro.

 

Azara

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumim firicel [flo] ... noi pe aici avem numai animalute frumoase frumoase [;)] si bine ai revenit [flo]

 

ramo - sunt asa de dragalasi [pup] ... sa fii sanatoasa ca ai un suflet mare ... si un bine mai mare ca asta nici ca puteai sa faci ... transmite-i toate cele bune si mamicii tale care te ingaduie cu maimutoii tai [flo]

 

io is in tratative cu pisicile de la bloc ... ieri am luat mancarica de la Ariss si am dus la 2 puisori de vreo 4 luni ... nooo cand am ajuns jos ... in loc de 2 pisici erau vreo 7 ... ma imprietenesc io cu ele ...

 

faza cea mai frumoasa e alta ... ca io jos am hranit pisicile ... a venit si Florica cu care m-am alintat un pic ... no al meu barbat nu stia ce fac ... si cand m-a vazut pe geam ... sa faca infarct ... sa-l vedeti ce semne facea, se scalamba sa urc ... si sus mi-a tinut o teorie "ca-l fac de ras ... ca io si nebuna de la 5 (o femeie de altfel cu capu pe umeri) hranim animalele de la bloc .. etc etc" ... la care io linistita vazandu-mi de trebi (urcasem sa mai iau mancarica [;)]) i-am zis "Nooo si care-i problema TA ?" ... si m-am gandit mai bine si i-am zis "No daca nu ti potolesti scot pisica in ham afara ..." si cu asta il termin! ... a zis ca baga divort daca ies cu pisica in ham afara! ... asa ca i-am dat de lucru si s-o dus sa ascunda hamul ... de m-a lasat in pace

1-0 pt mini [;)]

 

pupici cu bazdaci

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...