Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenii omului (12)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Ramonika

am sunat pe la taote clinicile, nimeni, normal, duminica


id="quote">id="quote">

Imi pare rau pentru ce a patit pisica ta, sper sa se vindece repede si fara complicatii.

Uite: unde mergem noi e deschis si duminica dimineata pana la ora 13. Adica: cabinetul de langa cinematograful din Alexandru. Aceasta informatie, poate, ti-ar fi folosit ieri dar acum..........

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, gata, am dus pisica la doctor. tre s-o coase, ca altfel nu are cum sa se inchida rana... [bang]

asta e, se mai intampla... o iau maine dimineata, ca o sa o anestezieze azi si pana diseara nu se trezeste... [help]

mersi Darria, dar nu mai vreau sa o duc in alta parte, ca nu vrea sa ma las de doctorul asta, e cel mai bun. chiar daca e acm scump, dar ce nu fac eu pt copiii mei? ma costa toata treaba 750.000... [bang]

 


Ramonika [amoras] si pisicile Vladutz Tigrutz [pis] Alina Bubulina [pis] Fetitza Maritza [pis]

Cei trei muschetari [colegi] Bebelusii [bibe]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramo - ce ai rezolvat cu Maritza ? cam lenesi medicii din Iasi ... la noi exista si cabinete non stop ...

oare ce-o fi patit ?

 

io l-am tuns pe Ariss ... ehee de stiam io ca-i asa de bine ... il tundeam de mic ... nu avem poze ... de lene ... Seby zice ca-i urat ... dar mie imi place ... seamana cu un mic leut ... si ii tare haios cand fuge de coada lui ... sau mai bine zis de smocul ce i-a ramas din coada [;)]

 

Alina - ii tinem pumnii lui Tomita ... sper sa nu-i fie frica de dentist ... n-are de ce ...

 

asa si acu sa vina cineva sa ma incurajeze si pe mine ... ca la mine nu tine faza de sus[^]

 

multa multa sanatate si bun venit Darria

 

o saptamana linistita

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

d'apai rapida mai esti bre ...

 

cam scump doctorasu ala ... el nu stie ca pisica ta e adoptata de pe strazi ? hmmm nu pre-mi place [:(!] ...

 

ieri cand am fost sa-l tund pe Ariss ... era o cucuoana care venise cu un pisic de pe strada ... si dr nu i-a luat nimic ...

 

acu nu zic sa lucreze pe gratis ... dar macar de animale amarate sa le fie mila ...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mersi fetele de sugestii si incurajari. oricum, de acuma am dus-o acolo si nu-mi pare rau deloc. poate va mai amintiti ce am patit cu porcii aia de la primul cabinet unde am dus-o pe Maritza la operatie... de asta nu vreau sa ma duc la altul. ca daca iar greseste si se infecteaza, iar tre s-o duc la asta si nu i-ar conveni ca nu am dus-o la el din prima. numai am chef de stresul asta... [bang] las ca-i bine si asa.

 


Ramonika [amoras] si pisicile Vladutz Tigrutz [pis] Alina Bubulina [pis] Fetitza Maritza [pis]

Cei trei muschetari [colegi] Bebelusii [bibe]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bineinteles ca cel mai bine e sa continui cu medicul tau (despre care am auzit numai lucruri bune, cu exceptia faptului ca a refuzat sa trateze o matza care fusese la alt medic inainte [bang] pe motiv ca nu isi asuma responsabilitatea greshelilor celuilalt medic. De parca la oameni , cand te duci sa ceri o a doua parere, ala te lasa sa crapi, ca deh, de ce nu te-ai dus la el de la inceput).Iti dadeam o alternativa, in caz ca doamne fereste, se intampla ceva sambata seara care nu poate fi tratat cu sulfamida. Just in case.

Pupici

Ana

 


I s-a spus "Sindrom Premenstrual" pentru ca "Boala Vacii Nebune" era deja folositid="red">id="size1">

Jazz -poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Am o rugaminte mare la cei care au pisicutze ... dati-va cu o parere. Am un motan (rasa maidaneza ... [:D] ) de 3 ani. Pana acum cateva zile, facea pipi o data, de 2 ori in 24 de ore. De cateva zile, a inceput sa faca tot mai des. De aseara de la ora 11 de ex. pana acum, la 10 dimineata, a facut de 4 ori. E adevarat ca bea mai mult apa, ca i-e cald .. dar mi se pare prea mult, totusi. Nu da alte semne ca ar fi bolnav .. e la fel de vioi ca inainte. Mai si naparleste si are un aspect cam nasol al balnitei (are ca un fel de matreatza ...). Credeti ca e ceva in neregula cu el? Sa il duc la un doctor? Problema e ca a stat tot timpul in casa, nu a iesit deloc si e tare speriat si face tare urat daca incerc sa-l scot. (am patit-o cand ne-am mutat de la garsoniera la ap. unde stam acum).

 

 

Va multumesc mult pentru atentie si eventualele raspunsuri.

 

Daca vreti sa il vedeti, in albumul cu pozele mele de "burtoasa", sunt cateva instantanee si cu motanul. Il cheama Mushu.

 

 

Laura [gravi] 34+ si Shtrumfii [baietel]+[fetita]

http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauragosu/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...