Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenii omului (12)


Recommended Posts

Laura, bine ai venit!

nu stiu ce sa zic despre motan, poate nu are nimic, totusi ar fi bine sa-l duci la un veterinar. s-ar putea sa aiba totusi ceva, mai ales daca sta numai in casa, nu are "prietene"... s-ar putea sa aiba probleme cu vezica. eu as zice asa:daca nu ai de gand sa-l imperechezi, mai bine sa-l castrezi, ca nu o sa mai aiba probleme cu rinichii.

 


Ramonika [amoras] si pisicile Vladutz Tigrutz [pis] Alina Bubulina [pis] Fetitza Maritza [pis]

Cei trei muschetari [colegi] Bebelusii [bibe]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna!

Ramonikaid="red">, multumesc mult pentru raspuns. Intr-adevar e virgin si necastrat. Si eu am gandeam f. serios sa il castrez, mai ales ca in curand o sa vina si bebeii mici si cred ca e mai bine sa fie si el mai linistit, sa nu mai intre in calduri (face cam urat, miauna ... e mai agresiv ca de obicei). Nu vreau sa-l dau, chiar daca am fost sfatuita in acest sens de mai multe persoane. Mi-e prea drag... sper sa se inteleaga cu cei mici, sa nu faca crize de gelozie. O sa fie mai greu sa ii impun niste reguli, ca pana acum cam facea ce vroia. Se urca pe unde avea chef, dormea cu noi ...

Eh ... o scoatem noi la capat si cu asta ... o sa imi fie in schimb mila de el peste un an-doi cand o sa inceapa cei mici sa-l fugaresca si sa-l traga de coada.

 

 

 

Laura [gravi] 34+ si Shtrumfii [baietel]+[fetita]

http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauragosu/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...