Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenii omului (12)


Recommended Posts

fetelor, l-am spalat pe Vasile aseara. Vasile e un motanel de la bloc, care nu-s pe unde s-o tavalit si era cam murdarel. mooammaaaa ce scandal a facut, dar pana la urma a iesit ceva ceva. eu le spal numai cu sampon special pt matze.... [:D]

 


Ramonika [amoras] si pisicile Vladutz Tigrutz [pis] Alina Bubulina [pis] Fetitza Maritza [pis]

Cei trei muschetari [colegi] Bebelusii [bibe]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

scarmanus ... ieri cum imi asteptam barbatu ... zarii cateva pietricele .... una zicea c'o sa fie luna ... alta soricel ... [;)] ... iar sotu zicea ca mi's nebuna [;)] ... eh ce zici ? [pup]

 

ramo - pai ramo nu vrei sa ne deschidem o afacere impreuna ? "La spalatu' Gratis"id="blue"> ... io spal cateii si tu pisicili ... si dupa ce ne-o merge bini afacerea ... o sa-mi mai deschis una: "batute si parasite de sot! ... [:D]

 

o zi super

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Maruta

 

ramo - pai ramo nu vrei sa ne deschidem o afacere impreuna ? "La spalatu' Gratis"id="blue"> ... io spal cateii si tu pisicili ... si dupa ce ne-o merge bini afacerea ... o sa-mi mai deschis una: "batute si parasite de sot! ... [:D]

 

o zi super

 

 


id="quote">id="quote">

facem facem... [:-)))]

numai ca pe mine n-are cine sa ma bata si sa ma paraseasca, ca n-am sotz inca... [:D]

 


Ramonika [amoras] si pisicile Vladutz Tigrutz [pis] Alina Bubulina [pis] Fetitza Maritza [pis]

Cei trei muschetari [colegi] Bebelusii [bibe]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetili. Ma bag si eu asociat la partea cu spalatul cainilor. Asa imi place fata lor dezgustata cand tu te chinui sa ii faci frumosi :D.

Jazz s-a ros jucaria chitaitoare si a inghitit bucatile (bine, nu chiar pe toate). Sper sa nu i se faca iarasi rau. Ieri am facut o plimbare foarte lunga si is cam suparata, ca tot nu i-au trecut fricile (de masini, caini de dupa gard, oameni) si trage ca bou' de ham, sa ajunga mai repede acasa. Plimbarea a fost pana la facultate, unde am alergat pe holuri, pana ne-a prins pechinezul portarului si ne-a dat afara (pechinezul, nu portarul, care ii de treaba).

O zi buna sa aveti,

Ana

 


I s-a spus "Sindrom Premenstrual" pentru ca "Boala Vacii Nebune" era deja folositid="red">id="size1">

Jazz -poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ramo - pai ii mai bine ... asa doar eu voi fi fardata [b)] [:-)))]

 

annie - te luam mama si pe tine asociata ... ne facem firma SRL ca nu raspundem daca cainele intra la apa [;)]

 

annie - iubita da tu stii ca ai canish ? ca la cum vrei tu sa fie Jazz trebuia sa-ti iei pittbull ... saracul baiet ... ce-ai mami cu el ? de ce nu-l apreciezi ? el finut, deosebit ... alergic la "latraturi" ...

quote:trage ca bou' de ham, sa ajunga mai repede acasa
id="quote">id="quote">

aha ... m-am linistit ... deci barbati'miu nu-i bou [:-)))]

cat despre pechinez ... rusine rusine domle celor ce se pun in calea evolutiei ... auzi ajunge "in sfarsit" si canishu la facultate ... si sa fie dat "la o parte" de pechinez ... rusine uuuaa

uite lu' asta-i trebe botnita ... sau un antirabic [;)]?

 

Tomita ce zici ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Maruta

scarmanus ... ieri cum imi asteptam barbatu ... zarii cateva pietricele .... una zicea c'o sa fie luna ... alta soricel ... [;)] ... iar sotu zicea ca mi's nebuna [;)] ... eh ce zici ? [pup]


id="quote">id="quote">Zi-i tu lu' sotu' ca in lumea ta nebuna luna si soarecu' se pot transforma in arme mortale, vez', mai rade? [:D] Sa le expui sa ne arati si noua jucarelele cand ti-s gata, bine? [pup]pisici, flori si jucarele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

OK invertecus ... [;)] sa vezi ce tomahawk imi fac ... parca asa se scrie [;)]

 

imi astept inspiratiunea ... sa vedeti [hot] ce nascoceste fata [biz]

 

cat despre ras ... rade al meu berbant de se prapadeste ... ca io mi's tare haioasa si'n viata di toti zilili ... si cand fac prostioare (si fac nu gluma) tot haioasa mi's ... cu zambetul pe buze le fac ....

no numai aia de la firma nu fac priza cu sarmul meu ... ca am vrut sa fac o fapta buna ... si am aruncat gunoiu la gunoi cu tot cu cosu de gunoi! [:D]

 

o seara buna

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.

Oare-si mai aduce aminte careva de noi?Desi am chiulit de pe forum v-am citit cu religiozitate.

In primul rand,felicitari pt motanul Marutei si pentru Azara![bis]

Anca,welcome back[flo]

Am platit deja pentru hotelul pisicii pentru ca nu am cum sa-l iau cu mine-el este golan maaare,toata ziua numai pe drumuri sta[bonjovi].In parcare,undeva langa un gard,s-a spart asfaltul si a aparut nisipul-daca s-ar putea numai acolo s-ar balaci[:D]Straluceste ca un brad de Craciun-avem praf pe post de beteala si scaieti si frunze pe post de globuri.

Intre timp am invatzat urmatoarele:

1)cand stapana nu ne baga in seama ne suim pe tastatura[:D]Nu ne clintim pana nu ne scarpina sau mangaie.Ne facem toaleta cat de leeent posibil(pe tastatura,of course).Daca ne baga in seama ii dam un pupic pe fatza (adica ori imi da cu botul pe obraji ori ma linge)[alcool]

2)Ieri a trebuit sa scot niste articole din ziare.Bun-m-am apucat cu sarguinta sa citesc...pisoiul incepuse sa se plictiseasca.Ce credeti ca a facut?A venit-stateam turceste si mi-a dat cu labuta pe umar(a se traduce hai sa ne jucam) dupa care mi-a atacat papucii.Daca a vazut ca nu ma las induplecata s-a asezat...ghici pe ce?Pe ziare,bineinteles[:D].Mai fa treaba daca poti!!

3)Cred in continuare ca pisoiul asta a fost caine intr-o viata anterioara.Nu numai ca ma linge si este foarte vorbaretz,dar,in ultima vreme numai dupa mine se tine-detesta sa stea singur.Daca stam in dormitor si doarme,si eu plec in sufragerie,peste cateva minutele se scoala si apare in sufragerie.Si am testat chestia asta de mii de ori.

Ma doare sufletul sa-l las singur,intr-o cusca[bang][cusca][V].Sunt tare curioasa cum o sa reactioneze.

Pupici tuturor!In special pt Viorella si Scarmanus(frumoase pietricele mai faci..mai ca m-as apuca si eu- trebuie sa ma duc sa cumpar pietre!!)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

slakjeeeeeee fat-ooooooo hai inapoi tu, ca mi-e dor de dihania ta. ce mai face? s-a mai obraznicit?

 

ana pe mine nu ma ling matzele.... ca se ling una pe alta. de fapt Maritza le linge pe toate, Bubulina la fel, dar motanul nu linge pe nimeni, in schimb ii place sa il linga fetele... [:D]

 


Ramonika [amoras] si pisicile Vladutz Tigrutz [pis] Alina Bubulina [pis] Fetitza Maritza [pis]

Cei trei muschetari [colegi] Bebelusii [bibe]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...