Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Drumul Taberei (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 135
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Salutare,

Super pozele, ce rau imi pare ca n-am fost si noi dar n-am stiut de intalnire, deoarece nu mi-a mers netul 2 zile la serviciu.

Sper ca mai organizati si alte intalniri si atunci o sa fim si noi.

Stefanel a trecut cu bine operatia de fimoza, dar sa stiti ca au fost 2 saptamani de chin deoarce il durea cand facea pipi si din aceasta cauza se abtinea, o zi intreaga nu a facut pipi pana cand l-am fortat adica l-am apasat pe vezica si a urlat de mama focului.

Dar a trecut si acum Stefanel este bine, l-am tuns chelie si este foarte scump.

Poze cu Stefanel Nazdravanel

pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D][:D]Hop si eu p'aci!

 

M-am uitat prin poze, sunteti tare frumoase si copii la fel...da eu de ce nu va cunosc?

Si eu stau in Dr. TAberei, langa Billa, ma primiti in gashca?

 

E adevarat ca noi iesim seara, cand si cand, in Moghiros, sau in we...in rest D-zeu stie pe unde o plimba Tataie pe Maysa (directivele sunt "parc si iar parc"...dar parca poci stii?)

 

Eu am inceput serviciul cand a implinit Maysa un an si 1 luna, si pana atunci am iesit prin parc si de 2 ori pe zi, sau faceam trasee pe bucla...

 

Pupicei...dc aveti nevoie de datele mele: Eu nascuta 30 ian.1972 (Tg Mures...), Maysa: 27 ian. 2004 (Bucuresti...)...

 

Spunea cineva ceva de varsatori???[:D]..sa continui: sotzul: 23 ian. 1968...mai vreti?[:D][:D][:D]

 

[majoreta] Ramona id="red">si [copil]Maysa (27 ian. 2004)id="orange">

 

Poze cu Maysa-"Duracell"id="size2">


[:D][:D][:D] Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate.(Jack Penn) [:D][:D][:D]id="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor, zic repede ca iar pica netul si nu pot trimite mesajul..

Mai eu m-am bucurat taaare mult pt intalnirea de ieri, imi cer scuze de nintarziere dar nu mi se mai trezea maimuta si regret ca nu au mai fost si alte mamici decat oake cu Vladut care e un scumpic si jumatate ([pup]) si NU e cel care mi-a plesnit gogosica [:D]

Irismetal, bine ca a trecut Stefanel peste hop si speram sa fie super sanatos si vesel de acum inainte si sa-i vedem si noi cheliutza cat mai curand [cool]

Aramona bine ai venit [bis] si asteptam sa va vedem si sa o pupam pe scumpica de Maysa [:D].. Familie de varsatori, stiam eu [alcool][pup]

Emma bafta azi la chimie [pk] s-o dai gata pe profa cu vulpoiu' [cool], Mishulina sper ca a fost bine azi la doctor, asteptam vesti cu sufletul la gura, Tumpi noroc mult cand vei merge la doctor si tie... uff, sa se termine cu doctorii astia odata si sa nu mai calcam pe acolo decat cand.... nastem [detectiv].

Pupici multiid="red"> si revin cand pun pozele, incerc acum ca vad ca inca merge netul [bis]

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, dragele mele!

Am ratat intalnirea din Moghioros :((((

Vreau si eu sa ma vad cu voi........haideti sa stabilim inca o intalnire, ce ziceti? Plzzz

 

 

In alta ordine de idei.....as vrea sa merg intr-o dimineata , f devreme, cu bebe in Moghioros, la strand; nu ca as avea tupeu sa ma dezbrac, ci mai degraba pentru ca am auzit ca l-au renovat si este f frumos ....

Se inscrie cineva? Iarba verde....sezlonguri.....un suc rece....nu suna bine?

 

 

PS. Mi-au placut foarte mult pozele. Tumpi, ma bucur sa te revad! :)

 

 

 

ara si[copil] alex

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca iau totul pe rand si raspund

 

La chimie azi am facut-o lata.... nu am avut cui sa sa ii arat privirea vulpe...cand nici macar nu m-a ascultat... inca o saptamana de cosmar...[bang][bang][bang]

 

Aramonaid="red">bine ai venit[bis]...imediat va trec pe listuta pe tine si pe pitica ta....hi hi hi avem un grup de varsatoare intr-un grup mai mare[;)]

 

Mishulinaid="red">[pup][flo]Sper ca te simti bine si abia astept sa vorbim...

 

Irismetalid="red"> pupici micutului ,ma bucur ca se simte mai bine !

 

Arayaid="red">mai trebuie sa facem o intalnire mai mare nu ?[;)]

Distractie placuta la strand!!!....poate ma inscriu si eu...dar inca nu stiu...[alcool][alcool]

 

Emma[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by andora

Hai ca eu am pus poze, dar am furat si cateva din ale Emei [bang] - sper sa nu ma bata [alcool] - si mai am cateva in albumul din 6.02.

 

 


id="quote">id="quote">

Mama miaaaaaaaa Andoraaaaaaaaaaa ce ai facut????!!!!!

Uffff cer daune!!! .... [:-)))][:-)))][:-)))]

 

Emma[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sara buna fetele...

Emmaaaaaaaaa nasol cu chimia asta, a fost profa mai vulpita si n-a vrut sa te asculte [mariaj][poc]? I-a ascultat pe altii? Ce s-a-ntamplat? Cu telefonul ce e mai, tot nu-l fac aia? Ca te-au plimbat o groaaaza... ia sa-i amentintam ca avem vreo pilutza pe undeva pe la vreun "organ" important ca vad ca-si fac de cap [neand]

Mishulina cum a fost? Ca mor de nerabdare sa aflu [:D][flo]

Araya sigur ne mai vedem, eu oricum sunt in parc zi de zi doar daca nu [pic]

Cu strandul ne mai gandim, ar fi tentant dar bebitza mea e mica si se plictiseste repede, e f frumos facut si sezlongurile sunt foarte tentante.... dar.... eu unde-mi ascund suncile si celulitele si grasimile si ... [bang][bang][bang]ufff....

Eu inchei acum ca-mi pica ochii-n barba, am fost cam singurele azi si ne-a prins de 2 ori ploaia si.. netul merge schiopatat rau... noapte buna si pupici!!!!!!

 

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...