Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Drumul Taberei (2)


Recommended Posts

quote:Originally posted by aramona

Andreeaid="red">, no problem cu suncile...care sunci, unde? Hai la sala!

Spuneam eu pe undeva ca ma duc la Sir, poate veniti si voi...e cam aglomerat dar merita! Parca tu spuneai ceva de o sala ce s-ar deschide un curand pe la 34...Ma insel? Daca da...unde exact???


id="quote">id="quote">

Ramona, eu am sunci masive peste tot si sunt grasana grupului.. si da, eu eram aia de facea reclama salii de la 34, nu am fost inca dar cica s-a deschis, vis-a-vis de Lasermed printre blocuri prin spatele policlinicii, altceva nu stiu, nici cum se numeste, nimic [bang]. Sper diseara sa aflu.

Pupici Duracell-ului [hop] si bunicului sportiv [bonjovi]. Hihihi, noi gogosicii ii mai zicem Energyser. [copil]

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 135
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Andreea, astept vesti...de la billa ajung f. rpd...

Iar despre sunci, si eu am, le port cu mandrie, lumea zice ca arat bine, dar ce sa faci cu piticii de tropaie insistent pe cerebel??[:D]

 

Eu am tinut si regimul de schimbare al metabolismului...e dur dar merita...Vointza la greu...nu am crezut ca voi reusi!!!

Si sala din noiembrie...si nu ma las...am decis!

 

Si nu sunt o pustoaica...dar nimeni nu-mi spune doamna, din doomnisoara nu sunt scoasa...Mai vb...

 

[majoreta] Ramona id="red">si [copil]Maysa (27 ian. 2004)id="orange">

 

Poze cu Maysa-"Duracell"id="size2">


[:D][:D][:D] Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate.(Jack Penn) [:D][:D][:D]id="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, sint Theiuta, ma mai tineti minte?[:I]mi-e rusine ca nu am mai scris, dar la mine in casa s-au pus termopane, apoi am fost un we la intilnirea de 10 ani de la terminarea facultatii( a fost super), doar ca baietii(fostii mei colegi), aveau majoritatea 10-20 kile in plus[:D], fetele aratau cam ca acum 10 ani, dar ei...hi, hi, hi!Lasind gluma la o parte, cred ca vem asa o educatie proasta in ceea ce priveste stilul de viata si alimentatia...si cind spun asta nu ma refer la femei in general, care mai si nasc, ci la brabati care cind se insoara, incep sa infulece, nene!

 

In alta ordine de idei, ma omoara vremea astaaaaa[bang]

 

Pupi, Theiuta

 

[pup]poze cu Nicolasid="blue">[pup]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor buna seara!!![flo]

 

Eu cam [bang][bang][bang][alcool]...nu prea mai pot...cedez de tot....cu chimia...doamna profesoara nu mai vrea sa ne asculte pe nici unul din toata clasa+clasele vecine....nu ma intrebati ce fac luni ca nu mai am nici o speranta....bine macar ca este 13 si mereu zic ca-mi poarta noroc...

 

Mishulinaid="red"> [pup]sarut mana ca te gandesti mereu la mine ...

 

Andora id="red">[ups]multumesc...hai mai ca ma inrosesc toata[:D]

 

Aramonaid="red"> ..am dreptul la vot [:D](de pe 9.02.2005)

Si eu merg la nunta sambata pe 11...aici in cartier [8D]

Una din surorile mele este "hair stylist"[:-)))]....ea ma tunde...sper sa-mi faca ceva la par si sambata....

 

DidiAlex si Sora2001 id="red">BINE ATI VENIT!!!imediat modific si listuta

 

Theiuta id="red">bine ai revenit!!!

 

Pupici [pup]

 

Emma[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Emmaid="red">,trebuie sa faci ceva,nu sta asa...mai ales ca trebuie sa treaca pana in week-end! Da-ti cu crema Theiutei si mai incearca si niste comprese cu alcool (spirt)...

Cu chimia asta ce facem? Vrei sa ne mai vedem odata? Avem cand? Ufff, profa aia merita...[haibat]

 

Inaid="size4">id="Script MT Bold">

id="orange">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...