Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Drumul Taberei (2)


Recommended Posts

Fetele noi BINE ATI VENIT!!!!!!!!id="Comic Sans MS">id="red">

Fetele vechi... vreau sa va vad si mi-e dor de voi, si de Stefanutz si de Vladutz si de cele pe care nu le-am vazut inca... Ema ai grija de urechiusa, si mie mi se inflama mereu si m durea chiar de la aur, si de 1 an nu mai am nimic.. ciudat...

Noi plecam vineri seara din Buc si venim duminica seara asa ca in we nu ne putem vedea... distractie placuta daca va intalniti!!!!! Si poate o vedeti pe Gogo, va fi cu bunici in parc... pupati-o din partea mea.... Ema pupici speciali lui George si miresei, sa faceti multe poze.... cum a fost la petrecerea burlaceasca? hihi.... cred ca si mireasa e tare emotionata.. ma apuca nostalgiile..

Va pup si aveti grija de voi... dau de veste imediat ce mai aflu despre sala.. ma vad azi cu tipa care mi-a spus...

O zi buna!!!

 

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 135
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Dragele mele,

 

Sa stiti ca nu v-am uitat dar am avut motive f. serioase sa "absentez".

1. am uitat sa platim Internetul asa ca 24 de ore ne-au taiat de la ratie.

2. bubulacul meu s-a jucat zilele trecute la laptop, vorba vine s-a jucat ca a dat cu el de pamant de nu-mi mai merg cateva taste, printre care si Space... si ce te faci fara Space [:)]

3. am avut o saptamana cumplita la servici, dar in sensul bun, ca am avut f. mult de munca dar cu folos

 

M-am bucurat tare mult ca ne-am vazut duminica in parc, chiar daca pe fuga. Si-mi cer scuze ca nu am stat mai mult dar sotul deh! nu se prea simtea in largul lui. La urmatoarea intalnire, care sper sa fie cat mai curand, vom sta si noi mai mult, adica io cu bubu ca venim doar noi 2 [:D]

 

Le urez bun venit noilor "sosite" si sper sa le vad si pe ele cat mai curand la intalnire.

 

[pup] pe gogoshica mica a andorrei si poate data viitoare ma lasa sa o iau in brate fara sa planga dupa mami [:)] chiar daca e dulcica foc cand plange. Andorra bucura-te acum cat o mai poti tine in carut ca Vladut de duminica seara cand am venit acasa si-a dat drumu la mers si de atunci tot intr-un mers o tine. A devastat toata casa si sambata ne apucam de schimbat mobila prin casa ca sa-i facilitam lui traseele [bang]

 

Emma mica, ai grija de tine... hai ca-i ultima 100 de metri.

 

Mishulina si Tumpi, sunt tare bucuroasa de cunostinta si zau ca as vrea sa ne vedem si la o cafea!

 

Theiuta... bine ai re-venit!!! [bis]

 

Gata... va las pe mainile lui Mos Ene si va urez noapte placuta si cu vise frumoase!

 

Multi pupici pt. mamici si pt. pitici

Oake si Bebitza Vlad

 

Bubulacul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oake ne bucuram de revenire!

Felicitari bubulacului pt ca va face sa rearanjati mobila, sa stii ca un nou aranjament da un aer proaspat casei.. hhi, asa ca forta multa la carat si muschi buni l alergat dupa voinic! Mai sa stii ca tot de duminica seara a inceput sa mearga si gogoasa mea infuriata cu premergatorul de vrem sa blocam dulapurile si sertarele ca ne face vraiste in toata caasa daca o lasa... e in culmea fericirii si a descoperit noi orizonturi.. ncepe distractia si pt noi[alcool]

Eu tocmai vroiam sa zic ca data viitoare vinm si cu tati, ca ultima oara a avut nitica treaba exact la ora aia, altfel venea... asa ca il inteleg pe sotul tau, dar inseamna dataa viitoare sa vin doar eu cu Gogo iar... daca va hotarati sa veniti totusi in trei venim si noi!

A, si sa stii ca azi m-am intalnit iarasi cu Irismetal intamplator si repet - bebeii vostri se vor intelege de minune[cool]!

oK eu inchei ca se pare c-am luat-o razna la ora asta pe forumuri.. stau ca sa-l trezesc pe tati sa mai invete ca are alt examen maine. Asa ca am scuza serioasa [:D] Paaaaaa!

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna !!

Ce faceti mai vecinutelor???

 

Eu am o stare... de imi vine sa ma dau cu capul uite asa [bang] si sa dorm toata ziua...urechia mea tot umflata este... un pic mai putin si nu mai doare asa rau...mi-am luat ieri rochita...aziam mai bananait prin cartier..si pe la rude...

Andora id="red">ii voi transmite varul meu urarile de la tine si [box][:D]de la gogosica....si voua drum bun si petrecere frumoasa [pup]

 

Si mi-am adus aminte sa va spun..ca azi iar mi-am facut zeci de mii de nervi cu cei de la Germanos...mama ce merita [box][box][box]....eu imi vreau telefonul meu[q][q][q]

 

Emma[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DidiAlex si Sora2001 am vazut eu prost [alcool]sau voi acum sunteti in Germania respectiv Japonia.... aveti ceva dorinte legat de Drumul Taberii(Maraki-stie..si promit sa revin cu poze noi)

 

 

Hai ca fug la somn.. ca am eu emotii pt maine..clar o sa am noapte alba si maine bag la cafea si cola in mine....[bang][alcool]

 

Emma[foto]

 


Continuare la Drumul Taberei(3)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...