Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Drumul Taberei (2)


Recommended Posts

Andora, am vazut ca ati facut intalnirea de 10 ani de la terminarea liceului.Am si eu o curiozitate, cum ati reusit sa va mobilizati?Ca eu ma chinui sa dau de fostii mei colegi sa facem cefa, dar tare greu e.PArca nu i-ar interesa ca au facut odata liceul.Si uite ca se apopie iunie si nu am facut nimic in sensul asta, uf, si asa mult mi-ar fi placut sa-mi revad fostii colegi.

 

A sti, a putea sa te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in arta, ca si in viata!" - Al.Vlahuta

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 135
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by andora

Mishulina nu mai pupa atata gogoasa ca ingrasa zaharelul de deasupra [:D].. mai lasa-ne sa te pupam noi doua pe tine : [dual] Mai iti tin pumnii la laparoscopie daca nu mai vorbim pana atunci.. . [flo] cat stai in spital??Va pupa gogosica si grasunica de mamica!!![pup] si NOAPTE BUNAAA!Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)[foto]


id="quote">id="quote"> Stiu,Andoraid="red"> dar ce sa fac daca mi-a picat cu "tronc"? Imi asum riscul de a deveni [grasa],ca de la dulciuri ma pot abtine,dar de la dulceata de Gogo,ba...Aseara i-am aratat-o sotului meu,ca model (sti ca lucram la modelul "pe roz"...[:D]) Pupicele si pumnii stransi sunt binevenite ca-s mai morcovita decat s-ar cuveni..[q].Nu stau decat trei zile dar ma simt de parca as pleca pentru 3 saptamani..Tumpiid="red">,dupa ce vin te invit si eu la o vata pe bat sau la un "lighean" de floricele sau la ce mai vrei tu si la o plimbare prin parc...Acum (spre rusinea mea)trebuie sa recunosc ca am cazut...(in "butoiul cu melancolie")[bang].Sa nu mai spui nimanui...[pup]Inaid="size4">id="Script MT Bold">id="orange">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by tumpi

Andora, am vazut ca ati facut intalnirea de 10 ani de la terminarea liceului.Am si eu o curiozitate, cum ati reusit sa va mobilizati?Ca eu ma chinui sa dau de fostii mei colegi sa facem cefa, dar tare greu e.PArca nu i-ar interesa ca au facut odata liceul.Si uite ca se apopie iunie si nu am facut nimic in sensul asta, uf, si asa mult mi-ar fi placut sa-mi revad fostii colegi.A sti, a putea sa te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in arta, ca si in viata!" - Al.Vlahuta


id="quote">id="quote">Scuze ca raspund in locul Andorei,sigur va raspunde si ea...dar stiu ca actiunea de desfasoara de anul trecuta...si unul dintre colegii ei a avut initiativa si vointa de fier[:D] sa ii adune pe toti[;)]Emma[foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata la toata lumea.

Ina mama, ia vezi tu ce faci cu butoiul ala, ca nu ai voie sa faci asa ceva."Fi barbata Zoe".Ce faci tu maine e mic copil fata de ce ai trecut pana acum.

Emma, pui, eu imi beau cafeluta acum si apoi treag o fuguta pana la piata sa iau mancare la pisi, mai am un drum de facut pana la gara dupa si apoi sunt acasa.Daca cumva intre timp nu incepe sa ploua si mai iesi pe afara , astept de la tine PM.

Ca tare mie pofta de aceea vata pe bat.

Dar voi care mergeti prin Moghioros, sti ca se mai face pe acolo?

 

 

O duminica placuta

 

A sti, a putea sa te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in arta, ca si in viata!" - Al.Vlahuta

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tumpiid="red">,vata pe bat se face chiar la intrarea in parc (intrarea principala,dinspre trecerea de pietoni)si mai nou e si colorata...[pofta]

Cad despre mine,ai dreptate (din nou),e nimica-toata dar e greu de suportat sufleteste,nu fizic ,ai zice ca de la gat in jos sunt de fier pe cand la "etajul superior" s-a aprins un beculet de avertizare care zice ca e cam mult,ca in fond nici ulciorul "nu merge de multe ori la apa"....In concluzie m-am hotarat: imi las capul acasa,daca tot e asa sensibil la chestii de-astea si tot ma duc![:D]

 

Inaid="size4">id="Script MT Bold">

id="orange">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara seara mai vecinutelor[flo]

 

Eu azi m-am intalnit cu Tumpiid="red">[pup]..am fost in parc...am mancat vata de zahar [;)]....si am colindat putin ca fetele prin Plaza[8D]...cand m-am despartit de ea..m-am intalnit cu Andoraid="red">[pup]...era cu maimutica si cu sotul ei [;)]... Am pupat si m-am jucat putin cu pitica si am facut normal si cateva Poze

 

Va pupic si o seara frumoasa [flo][pup]

 

Emma[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

Emmaid="red">, aseara pe la 19:55 am avut impresia ca te-am vazut si as vrea sa-mi confirmi daca erai tu!??

Mergeai spre statia Ghidigeni la masina 385?

Era pe strada care duce in sos. Prelungirea Ghencea perpendicular cu statia lui 385 spre oras(langa parcul de langa blocurile acelea noi,de pe Aleea Istru).

Am trecut una pe langa alta, eu eram cu Stefanel care era intr-o tricicleta galbena.

 

 

Poze cu Stefanel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...