Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Drumul Taberei (2)


Recommended Posts

Buna dimineata !!!![flo][flo][flo]

Vecinutelor imi cer scuze ... eu am o stare cam ciudata...ma simt atat de obosita si daca nu dorm de sting...[bang]

 

Mishulinaid="red"> ce faci? cum te simti? esti acasa???....Tezele nu au inceput inca vineri am prima teza la romana ( nu imi fac nici cea mai mica problema)...pe 24 am la procese..pe 31 la chimie[q] si pe 1 iunie la matematica

 

Irismetalid="red">eu eram afara la ora aceea...am facut un tur de parc... aveam camatusa sifonata cu floricele,blugi si niste sabotii negri... am facut un tur de parc si dupa am mers pana la Raul Doamnei si am venit acasa.... eu nu prea circul cu 385...in fiecare zi merg si vin de la scoala cu tramvaiul 35...si merg pe jos de la Romancierilor pana acasa

 

Andoraid="red">din cate stiu eu..nu prea imi merge netul deloc...si pleca cateva zile la tara[;)]

 

Fetelor eu sambata ma duc la Muzeul Antipa si in parcul Herastrau... impreuna cu 10 copii de la o casa de copii....noi cateva colegi de la mine din liceu ii insotim (unul din colegi a avut initiativa...ei au mai fost,pentru mine este prima data dar sper sa-mi placa )Eu sunt si intr-o organizatie antidrog

RRA

 

 

EU PROPUN (bineinteles daca sunteti de acord) SA NE INTALNIM DUMINICA!!!!

Afara este frumos ( sa speram ca tine si vremea cu noi ) locul intalnirii astept sugestii si incep listuta!!!id="red">

 

 

Va pupic dulce dulce dulce [flo][pup]

 

 

 

Emma[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 135
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Iris, tu stai pe la blocurile noi de pe Aleea Istru?mergi cu puiutul in parculet acolo?

 

O zi buna tuturor

 

A sti, a putea sa te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in arta, ca si in viata!" - Al.Vlahuta

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tumpiid="red">,

Stau pe Aleea Istru dar nu in blocurile alea noi cu toate ca recunosc ca mi-ar placea, stau in P3 unul din blocurile cu 4 etaje care sunt perpendiculare cu parculetul.

De obicei merg in Moghioros, dar in ultimile zile am venit tarziu acasa de la serviciu si am mers in parculet.

Pupici...

Poze cu Stefanel Nazdravanel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles Iris, chiar stai f aproape de mine ca eu stau in A14C.

Tot timpul cand vin de la munca ma uit in parculet la copilasi cum se joaca

 

A sti, a putea sa te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in arta, ca si in viata!" - Al.Vlahuta

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele[flo]

Emma trece-ma pe lista Aleea Topoloveni 1 ( este unde incepe strada Tg.Neamt dinspre bucla ) in TD-uri[:D]

Mishulina la ce scoala generala ai fost ca mi s-a parut cunoscuta fatza ta[:D] Eu am fost la 169

Fetelor eu de vreo 3 luni am pofta de niste covrigi polonezi de la Tip-Top[alcool]

Emma daca ai ocazia sa treci pe la mine pe la bloc fa si tu poze te rog TD6( balconul meu este fatza in fatza cu B11, la etajul 4)[pup]

 

Monica

http://community.webshots.com/user/maraki36

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mishulinaid="red">[pup] te trec imediat pe listuta si astept sa imi spui si tu la ce ora poti si unde preferi...

Sper ca vor mai veni fete si daca vin cu prichindei poate mergem in parc?!

 

Marakiid="red"> de cate ori trec eu pe langa blocul tau[:D]...cad merg la piata sau la Mega Image,sau cand ies la plimbare!

Promit sa fac poze..oricum la tine acolo in fata era de mult o bancuta cu masuta si stateau acolo locatarii si jucau table [:D]

Moni...dar cum stateai langa lift(ap23) sau langa ghena(ap24)?eu stau tot in TD...dar cu 4 etaje mai sus..si langa ghena[:D]

 

Si eu am facut scoala la 169 (clase 5-8) si la scoala 155(clasele 1-4)...cred ca multi profesori i-ati avut si voi si eu [;)]

 

Va pupic dulce [pup][flo]

 

Emma[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor,

Maine Stefanel o sa fie operat de fimoza si imi este tare frica, ca am auzit ca o sa-l doara cateva zile dupa aceea cand face pipi.

Daca a mai trecut cineva prin asa ceva cu cupilul, rog sa-mi zica si mie cum decurge si cat o sa sufere dupa aceea.

Vreau si eu sa ma intalnesc cu voi Duminica, dar numai daca Stefan o sa fie in regula si o sa pot iesi cu el afara.

Pupici...

Poze cu Stefanel Nazdravanel

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...