Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Drumul Taberei (2)


Recommended Posts

Buna dimineata,fetelor!

La multi ani Roxanaid="red"> !

Marakiid="red">, eu sunt ploiesteanca (sau am fost),in Bucuresti stau numai de 5 ani si in Td-uri din decembrie dar blocul meu TD 36 e chiar intre scolile 169 si 155!

Irismetalid="red"> iti tin pumnii stransi pentru operatia lui Stefanel,sper sa fie totul OK,sa nu sufere prea mult si sa va dea Dumnezeu sanatate...

Emmaid="red">, mi-ar place sa ne intalnim in parc,mai spre dupa-amiaza! Zi tu o ora!

 

Inaid="size4">id="Script MT Bold">

id="orange">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 135
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Emma, ne inscriem si noi pt. duminica. Mi-e cam indiferenta ora, iar locul oricum e aproape asa ca nici asta nu conteaza prea mult [:)]

 

La Multi Ani! Roxana. [pup]

 

Iris, dar de ce il operezi? Din cate tin eu minte Stefan e de aceesi varsta cu bubulacul meu. Si eu stiam ca pana pe la 2 ani nu se poate vorbi cu adevarat de fimoza. Tu stii sigur ca trebuie sa-l operezi?

 

Gata... fug la servici! Va mai citesc de acolo!

 

Multi pupici pt. mamici si pt. pitici

Oake si Bebitza Vlad

 

Bubulacul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

Oakeid="red">, am fost la doctor la Spitalul Grigore AL. impreuna cu cumnata mea care este medic pediatru acolo, eu cu baietelul meu si ea cu al ei care este mai mic cu 3 luni decat Stefanel, pentru aceeasi problema. Ea mi-a zis din start ca bb-ului ei o sa-i forteze decalotarea, iar lui Stefanel nu, ca are fimoza in toata regula.

Chirurgul de acolo mi-a confirmat ce a zis cumnata, pe nepotelul meu l-a decalotat fortat iar noi ne-a programat pentru operatie, maine la prima ora.

Mi-a zis ca am facut foarte bine ca am mers la doctor si ca nu am incercat sa umblu acolo, ca a vazut niste complicatii foarte grave la alti copii la care au incercat mamele sa-i decaloteze si ca operatia se face de preferinta atunci cand copilul este cat mai mic.

Deci decizia de al opera nu-mi apartine.

va pup.

Poze cu Stefanel Nazdravanel

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buan fetele,

si noi mai rar pe aici, dar va mai vizitam.

iris, sigur stam f aproape, daca te vad prin parculet te abordez. cred ca va stiu oricum din vedere.

la intalnire eu nu cre da ca jung, sorry...

va pup

 

If a have a bag of rocks to carry as I go

I just want to hold my head up high....id="size1">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor[flo]

Eu in dimineata asta sunt [alcool] aiurita rau....[bang].... dorm pe mine...si nu am chef de nimic....am fost si la croitoreasa....astept sa plec la scoala... dar mor de somn[bang]

 

Irismetalid="red">sanatate multa puiului si sa ne dai vesti bune cat mai repede[pup]

 

Oakeid="red">acum va trec pe listuta!

Mishulinaid="red"> cred ca si fetele sunt de acord sa ne vedem in parc.... dupa amiaza pe la 16.00...17.00 este bine?

 

Maraki...chiar azi am trecut prin fata blocului tau...stateai foarte aproape de Oake[8D]

 

Va pupic dulce si pe curand!!![flo][pup]

 

Emma[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetelor[flo]

Am inceput sa va dau la disparuti [:(],ce se mai aude de intalnirea noastra???

 

Am scapat azi de teza la romana... am ajuns mai devreme acasa... am iesit si afara...am stat Oakeid="red"> in fata blocului tau de vorba cel putin 1 ora...dar nu te-am vazut [:D].....mi-am taiat blugi...si am cusut la ei de mi-a venit rau....

 

Marakiid="red"> recunosti blocul/locul?...am fost doar in trecere o fuga si am facut doar 3 poze....

 

Eu maine ies impreuna cu copii...am ceva emotii si o sa va povestesc cum a fost!!!

 

Irismetalid="red">cum a fost operatia? ce face micutul? asteptam vesti!!!

 

Andoraid="red">mama ...te-ai intors de la tara???iar nu ai net?[bang]

 

Mishulina id="red"> [pup]sper ca te simti mai bine!!! sa stii ca iti fac cu mana din balcon [;)]

 

pupiciiiiiiiiii si pe curand!!!!!

 

Emma[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara Taberistelor!

 

Nu am mai intrat cam de multisor pe forum pentru ca am avut ceva treaba. da...am pus aer conditionat si termopane. Nu va zic ce praf, mizerie, of bine ca am scapat.

As vrea si eu sa vin duminica...

Maraki, in ce promotie ai terminat tu scoala generala? si eu am facut 169 si am terminat in 86...pe cine ai avut diriga?

 

[pup]poze cu Nicolasid="blue">[pup]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Emma esti o comoaraaaaaaaaaaaaa[pup][pup][pup] Merci mult de tot[:X] vad si balconul meu[:X] este la etajul 4 ala inchis cu fierul maron[pup] Cand mai ai timp mai faci?[:D] vad si masinile vecinilor mei [:-)))] a mea este parcata pe partea cealalta ( adica tot acolo unde e balconul meu dar spre blocul cu 4 etaje ) este o dacie rosie B-17-EFT[:D] Emma cred ca esti la muzeu alaturi de copii acum nu? Sant sigura ca iti place pt ca ai ce sa vezi, este interesant....

Theiuta am deschis albumul tau de poze si vreau sa te intreb ceva....acuma nu sant prea sigura pt ca au trecut foarte multi ani insa: cumva pe sotul tau in cheama Valeriu? daca este el atunci afla ca a fost colegul meu de banca in generala[:D] Am terminat in `83 si am avut-o diriga pe Roventa Valeria de romana[:D]

Va pup fetelor si va urez un weekend super frumos!!![flo][flo][flo]

 

[gravi]5+

 

Monica

http://community.webshots.com/user/maraki36

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...